Musteri Hizmeti

Vodafone Dijital Asistan, Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2021

Vodafone Dijital Asistan şirket yetkilileri için sunulan özel uygulamadır. Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek dijital asistan sahibi olabilirsiniz. Dijital asistan ile aşım kontrolü, operasyonel verimlilik ve yönetim kolaylığı sağlayabilirsiniz. Şirket yetkilileri dijital asistan ile tarife aşımı yapan çalışanları anında görebilir. Şirket hatları için en uygun tarifeleri görüntüleyerek tüketime göre tarife seçimi yapılabilir. Şirket hatlarının avantajlı fiyatlar ile kullanılabilmesini sağlayacak kontrat fırsatlarını anında görebilirsiniz.

Vodafone Dijital Asistan Müşteri Hizmetleri

Vodafone Dijital Asistan Müşteri Hizmetleri için 542 müşteri temsilcisi ile görüşmek için 90 850 542 00 00 ya da direk operatöre bağlanmak için 0 542 542 00 00 numaralarını aramanız gerekir. Müşteri hizmetlerine beklemeden hızlı bir şekilde bağlanmak için arama sonrası 1 ‘e tuşlayıp birkaç saniye içerisinde 0’a tuşlarsanız anında bağlanmış olursunuz.

Vodafone Dijital Koruma Nasıl Yapılır?

Vodafone Dijital Koruma, online alışverişlerinizde veya bankacılık işlemlerinizde kişisel bilgilerinizi korumak ve sahte web siteleri ile sıkıntı yaşamamanız için kullanabileceğiniz bir servistir. Vodafone dijital koruma servisini kullanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Ya da Online Self Servis üzerinden Vodafone dijital koruma servisini aktif etmeniz gerekir. Dijital koruma servisi aylık olarak 5 TL olup 1 GB internet hediyelidir. Anti-virüs ve Anti Malware koruması sağlar. İçerik filtreleme özelliğine sahiptir. Yurtdışında aktif kullanım için de uygundur.

Vodafone Dijital Kimlik

Vodafone Dijital Kimlik elektronik ortamda bilgilerinizin kayıt altına alınmasını sağlayan bir servistir. Kişilerin ve firmaların elektronik ortamda tanınmasını ve işlem yapabilmesini sağlayan güvenli bir sistemdir. Vodafone dijital kimlik ile sosyal medya hesaplarınızı, web sitenizi ve elektronik ortamda kullandığınız tüm uygulamaları tek çatı altında toplayıp yönetme şansınız olur. Elektronik ortamda paylaştığınız her şey dijital kimlik ile saklı kalır. İşyerleri internet üzerinde yaptıkları her türlü işlemde dijital kimlik bilgilerini güvenle kullanabilirler.

Vodafone Dijital Kimlik Nasıl Yapılır?

Vodafone Dijital Kimlik yapmak için Android işletim sistemine sahip cihazlarda Play Store’dan, IOS işletim sistemine sahip cihazlarda App Store’dan uygulamayı indirmelisiniz. İndirdiğiniz dijital kimlik uygulamasına tüm kimlik bilgilerinizi, hesap bilgilerinizi, internette kullandığınız sosyal medya ve uygulamaları kayıt ederek daha güvenli ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vodafone Dijital Operatör 2021

Vodafone Dijital Operatör 2021 Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte sunulan bir servistir. Dijital operatör içerisinde dijital kimlik, dijital asistan, dijital koruma gibi birçok servisi kullanma şansınız vardır. Dijital operatör servisi Vodafone faturalı ve faturasız müşterilere ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. Faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Dijital operatör ile dijital ortamda yapacağınız her türlü işlemi çok daha kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Vodafone Dijital Destek

Vodafone Dijital Destek ile dijital ortamda birçok işlemi daha hızlı ve güvenli olarak yapma imkânınız olur. Dijital destek ile veri transferi ve yedekleme yapabilirsiniz. Cihazınızda bulunan sms, rehber, fotoğraf, video ve uygulamaları başka bir cihaza transfer edebilir ya da yedekleyebilirsiniz. Cihazınız arızalandığında servise gidip yapılıp gelme sürecinde yedek cihaz temin edilir. Diagnostic tam tanı testi ile cihazınızda meydana gelen herhangi bir yazılım ve donanım sorunu anında tespit edilerek çözüm sağlanır. Cihazınız için tüm ayarları dijital destek ile yapılarak kurulur. Cihazınıza en güncel yazılıp paketleri yüklenir. Vodafone dijital destek paketi aylık 10 TL olup alabileceğiniz hizmetler şunlardır:

  • Rehber ve sms aktarımı yapabilirsiniz
  • E- mail kurulumunuz çok kolay ve güvenli olur
  • Mobil Uygulamaları yükleyebilir ve kontrol edebilirsiniz
  • Diagnostic tam tanı testi sahibi olursunuz
  • Sınırsız veri aktarımı yapma şansınız olur
  • Yeni cihaz kurulumunuzda hiçbir sorun yaşamazsınız
  • Teknik danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz
  • Hizmet paketi kapsamında 2 kez yedek cihaz hizmeti alabilirsiniz

Vodafone Dijital Mağaza

Vodafone Dijital Mağaza ile istediğiniz cihaza çok kolay sahip olabilirsiniz. Vodafone dijital mağazada aradığınız her türlü cihazı bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Seçtiğiniz cihaz İstanbul için 3 saat içerisinde teslim edilir. Diğer şehirler için 2-4 gün içerisinde teslimat sağlanır. Vodafone dijital mağazada bulunan cihazlar ile ilgili tüm sorularınız için 0 542 756 70 00 numaralı danışma hattını arayarak tüm ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz. Uzman hattı 7/24 hizmet verdiğinden istediğiniz zaman arayıp sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Satın alıp beğenmediğiniz bir ürün olursa 14 gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Dijital Özel Ne Demek?

Vodafone Dijital Özel yapmak istediğiniz işlemi internet ortamında yapabileceğiniz anlamına gelir. Vodafone dijital özel ile hat taşıma, yeni hat alma, tarife satın alma, ek paketlerden faydalanma gibi birçok işlemi dijital olarak internet ortamında yapabilirsiniz. Bu fırsat ile Vodafone bayilerine gitmeden ya da müşteri hizmetlerini aramadan online olarak işlemlerinizi internet olan her yerde yapma şansınız vardır.

Vodafone Bedava internet ve Dakika Kazamak için;

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Dijital Operasyon Merkezi

Vodafone Dijital Operasyon Merkezi, Vodafone operasyon ekiplerini tek çatı altında toplayan merkezlerdir. Dijital operasyon merkezinde müşteri operasyonları, online servisler ekipleri, Vodafone net ekipleri, şebeke operasyon merkezi, Asya bölge ekipleri aynı merkezde toplanarak çalışmalarını yürütür. Vodafone ile ilgili pek çok işlem aynı merkezden yürütülerek daha hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunulması hedeflenir. Binlerce kişinin çalıştığı operasyon merkezi Vodafone müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu