Abonelik İptali

Yemek Sepeti Sipariş İptal Etme: İletişim, Para İadesi

Yemek Sepeti Sipariş İptal Etme lokasyona uygun şekilde hizmet vermektedir. Sipariş verildiğinde müşteriler teslim süresi ve siparişin durumu ile ilgili anlık olarak bilgilendirilmektedir. Ancak bazı durumlarda müşteriler o adresten ayrılmak ya da farklı bir sebepten dolayı siparişten vazgeçmek zorunda kalabilir. Bu amaçla Yemek sepeti sipariş iptal etme işlemleri için birden fazla yöntem kullanılabilir. Bu yöntemler şu şekildedir:

  • Eposta adresi ile sipariş iptali: info@yemeksepeti.com adresine mail gönderilerek siparişin iptali sağlanabilir
  • Destek hattı ile sipariş iptali: 444 5 445 numaralı Yemek Sepeti destek hattı aranarak işlem talebinde bulunulabilir. Bu hat 7 gün 24 saat boyunca aktiftir
  • Canlı yardım hattı ile iptal: Yemek sepeti internet sitesinde bulunan canlı yardım hattı ile yetkililer ile iletişime geçip sipariş iptal edilebilir

Yemek Sepeti Sipariş İptali Para İadesi

Yemek Sepeti Sipariş İptali Para İadesi konusunda merak içindedir. Genellikle siparişlerde ödeme online şekilde yapılmakta olup iptal işlemine onay verilmesiyle birlikte para iadesi ilgili kart bilgilerine otomatik olarak gerçekleşmektedir. Ancak banka prosedürleri gereği paranın karta yansıması bazen anlık değil de belli bir süre sonra olabilir. Bu durumda iade süresi banka tarafından belirlenmektedir.

Yemek Sepeti Takibi

Yemek Sepeti Takip için; Yemek siparişi veren kişiler siparişlerini genellikle sitede yer alan canlı yardım hattı ya da destek hattı üzerinden takip etmektedir. Sitede siparişin anlık olarak takip edilebileceği bir sistem mevcut değildir. Eğer sipariş geç kalırsa bu durumda müşteriler doğrudan siparişi iptal etme hakkına sahiptir. Bu hak kullanıcıya sistem tarafından otomatik olarak verilmektedir. Siparişlerin sayfasında yer alan iptal butonu ile sipariş sonlandırılabilir.

Yemek Sepeti Siparişe Ürün Ekleme

Yemek Sepeti Siparişe Ürün Ekleme işlemi sadece kapıda ödeme yapılacak siparişler için geçerlidir. Bunun için destek hattı ya da canlı yardım hattı üzerinden müşterinin talepte bulunması gerekir. Eğer ödeme online olarak yapıldıysa bu durumda yeni ürün için sipariş iptal edilmeli ve tekrar baştan oluşturulmalıdır. Eklemenin tam aksine siparişten ürün çıkarmak istenirse bu durumda süreç sipariş iptali ile benzer şekilde ilerleyecektir.

Yemek Sepeti İletişim

Yemek Sepeti İletişim kanalları oldukça geniştir. Bunlar sayesinde ziyaretçiler her türlü soru, öneri, görüş ve şikayetlerini firmaya rahatça iletebilir. Bu amaçla kullanıcılar,

  • info@yemeksepeti.com adresine e- posta gönderebilir
  • 444 5 445 numarasından arayabilir
  • Canlı yardım kullanabilir
  • 0212 359 18 00 numarasını arayarak genel merkeze ulaşabilir

Canlı yardım merkezi ile hesabım, siparişlerim, kupon ya da promosyon, ödeme, taleplerin gibi konularla ilgili iletişim kurulabilir. Ayrıca bu bölümden sıkça sorulan sorulara ve yanıtlarına da erişim mümkündür. Yardım merkezi uygulaması daha pratik olmasıyla iletişim için sıklıkla tercih edilir.

Yemek Sepeti Sipariş Durumu

Müşteriler sipariş durumu ile ilgili bilgi almak istediklerinde ana sayfada yer alan “siparişlerim” bölümünü kullanabilirler. Burada siparişin tüm detayları yazmaktadır. Ürün, restoran ismi, siparişin hazırlanıp hazırlanmadığı, yola çıkıp çıkmadığı ve buna benzer bilgilere yer verilir. Eğer siparişin daha kısa süre içerisinde teslim edilmesi isteniyorsa bu durumda sipariş notu kısmına ekstra bilgilendirme yapılabilir. Verilen siparişe ait bilgiler son hareketler kısmında da listelenmektedir.

Yemek Sepeti Şikayet

Yemek Sepeti Şikayet İçin; Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren yemek sepeti müşterilerinin görüş, öneri ve şikayetlerini de dikkate almaktadır. Bu amaçla tüm kullanıcılar yemek sepeti şikayet bildirimleri için doğrudan sitede sağ alt kısımda yer alan yardım merkezini kullanabilirler. Aynı zamanda müşteri hizmetleri, e-posta adresi gibi iletişim kanalları da tercih edebilir.

Yemek sepeti Twitter, Facebook gibi sosyal platformlar üzerinden destek vermektedir. Müşteriler bu alanlarda yer alan mesajlaşma bölümlerinden de hizmetle ilgili memnuniyetlerini ve şikayetlerini ifade edebilirler. Facebook için https://www.facebook.com/Yemeksepeti adresi, twitter için ise https://twitter.com/yemeksepeti adresi kullanılmaktadır. Tüm bildirimlere en hızlı şekilde geri dönüş yapılmaktadır. Mesaj gönderebilmek için kullanıcıların buralarda oturum açması gerekmektedir. Ayrıca yemek sepeti https://blog.yemeksepeti.com/ blog sayfasına da sahip olup burada hem yemekler hem de müşterilere sunulan hizmetler ile ilgili geniş açıklamalara yer verilmektedir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu