Abonelik İptaliEvde İnternet

Vodafone Evde İnternet İptali: Sorgulama, Şikayet

Vodafone Evde İnternet İptali Yapmak için Vodafone mağazalarına gerekli evraklarınız ile başvuru yapabilirsiniz. E-devlet sistemine giriş yapıp Vodafone net abonelik fesih başvurusunda bulunabilirsiniz. Ya da 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77 numaralarından birine fax yolu ile gerekli evraklarınızı göndererek evde internet iptal talebi yaparsınız.

Seçtiğiniz yöntem ile başvurunuz esnasında bireysel müşteri iseniz; evde internet iptal formu ve evde internet hattının yasal sahibinin kimlik fotokopisi istenir. Eğer kurumsal müşteri iseniz; evde internet iptal formu, şirket sahibine ait yasal kimlik belgesi ve vergi levhası veya imza sirküleri istenmektedir. İptal başvurunuz sonrası 24 saat içerisinde evraklarınızın tam ya da eksik olduğu konusunda sms ile bilgilendirilirsiniz. Evde internet iptali sürecinde 0 850 542 5 542 numaralı telefondan sizi arayan Vodafone görevlisi cayma bedeli ve model iadesi konularında sizi bilgilendirir.

Vodafone Evde İnternet İptal Formu

Vodafone Evde İnternet İptal Formu, eğer Vodafone mağazalarından iptal başvurusunda bulunuyorsanız mağaza görevlileri tarafından size sunulur ve doldurup imzalamanız istenir. E-devlet üzerinden yapılan başvurularınızda yine sistem içerisinde Vodafone net abonelik fesih başvurusu sayfasında iptal formunu görüntüleyebilirsiniz. Ancak fax yolu ile evde internet iptal başvurusu yapacaksanız Vodafone.com.tr internet sayfasının Net bölümünde Vodafone net hizmet iptal talep formu PDF olarak bulunur.

Formu buradan indirip yazıcıdan çıkartarak doldurup imzalamanız gerekir. Vodafone evde internet talep formunda XDSL no/ Fiber no kısmında evde internet hizmet numaranız, hizmet telefonu, isim, soyisim, TC kimlik numarası, abonelik iptal zamanı bilgileri istenir. İletişim bilgilerinizi cep telefonu, ev telefonu ve mail adresi olarak doldurmalısınız. İptal sebebinizi işaretledikten sonra imzalayarak formu doldurma işlemini tamamlamış olursunuz.

Vodafone Evde İnternet İptal Şikâyet

Vodafone Evde İnternet İptal Şikâyet için Vodafone.com.tr internet sitesinden yarım destek bölümünden tüketici şikâyetleri kısmından şikâyetinizi iletebilirsiniz. Bu sayfada evde internet abonelik şikâyetleri yazan bir bölüm göreceksiniz. Burada şikâyetimi iletmek istiyorum ve talep formları yazan iki farklı yöntem karşınıza çıkacaktır. Şikâyetimi iletmek istiyorum kısmına tıkladığınızda sizi jetfatura.com sayfasına yönlendirir. Buradan kullanıcı adı ya da TC kimlik numarası, şifreniz ve güvenlik kodu ile giriş yapmalısınız.

Burada kullanıcı kodu ya da şifrenizi bilmiyorsanız telefon numaranıza mesaj ile gönderilmesi için tıklayınız kısmından alabilirsiniz. Giriş yaptığınızda size 7/24 hizmet veren şikâyet hattına tüm şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Talep formu ile şikayet belirtmek için de aynı şekilde jetfatura sistemine giriş yapmanız gerekir. Açılan sayfadan şikâyetinizi belirten bir talep formu doldurabilirsiniz. Ya da 0 850 542 1 542 numaralı sesli yanıt sistemini veya 0 850 542 0 542 numaralı telefondan Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet İptal E-Devlet

Vodafone Evde İnternet İptal E-Devlet sistemi üzerinden de yapılabiliyor. Öncelikle turkiye.gov.tr internet adresi üzerinden e-devlet sistemine giriş yapmalısınız. Bunun için kimlik doğrulama işleminizi mobil imza, elektronik imza, TC kimlik kartı veya banka yöntemlerinden birini kullanarak yapabilirsiniz. Kimliğinizi doğruladıktan sonra Vodafone net abonelik fesih başvurusu sayfasına giriş yaparak evde internet iptal talebi oluşturabilirsiniz. Sayfa içerisinde sizden istenilen bilgileri evde internet iptal formuna doldurarak başvuru yaparsınız.

Vodafone Evde İnternet İptal Müşteri Hizmetleri

Vodafone Evde İnternet İptal Müşteri Hizmetleri için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden hizmet alabilirsiniz. Ya da jetfatura.com internet adresinden giriş yaparak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 850 542 0 542 numaralı telefonu arayabilir veya 0 850 542 1 542 numaralı sesli yanıt sistemini arayarak bilgi alabilir ya da sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet İptal Takip

Vodafone Evde İnternet İptal Takip için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Vodafone net müşteri hizmetlerini 0 850 542 0 542 numaralı telefondan arayarak iptal takibi sağlayabilirsiniz. Ya da Vodafone net çağrı sistemini 0 850 542 1 542 numaralı telefondan arayarak gerekli yönlendirme ile evde internet iptal takibi yapabilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet İptal Talep

Vodafone Evde İnternet İptal Talep Etmek için Vodafone mağazalarına giderek iptal talebinde bulunabilirsiniz. Vodafone’un 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 fax numaralarından birine fax göndererek evde internet iptalini talep edebilirsiniz. Vodafone evde internet iptal talep etmek için e-devlet sisteminden de işlem yapabilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet Cayma Bedeli Ne Kadar?

Vodafone Evde İnternet Cayma Bedeli Vodafone net hizmeti ile kullandığınız internet paketinde kabul ettiğiniz indirimli fiyat tutarına göre farklılık gösterir. Örneğin 12 ay taahhütlü bir internet paketini 100 TL yerine 80 TL’ye kullanmak için taahhüt imzaladınız. Ve 9. Ayda Vodafone net internet iptali istediniz. Bu durumda 9 ay boyunca aldığınız indirim tutarı hesaplanır. Siz 100 TL’lik internet paketini 20 TL indirim ile 80 TL’ye kullandınız. 9*20= 180 TL indirimden faydalandınız. Ayrıca henüz taahhüdünüzün bitmesine 3 ay vardı ve 3 aylık tutar 3*80= 240 TL daha ödeyecektiniz. Bu durumda 180+ 240= 420 TL cayma bedeli ödemeniz gerekecektir. Kendi tarifenize göre cayma bedelini örnekte olduğu şekilde hesaplayabilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet Aboneliği Ne Zaman İptal Olur?

Vodafone Evde İnternet Aboneliği İptali evraklarınız ile iptal başvurusu yaptığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde gerçekleşir. Eğer evde internet abonelik iptali formunda hattınızın kapatılma tarihini kendiniz belirtmişseniz o tarihte sonlanacaktır. Evde internet aboneliğiniz iptal olduğunda kalan faturanız, cayma bedeli ve varsa cihaz borcunuz son faturanıza yansıtılır.

Benzer Tarifeler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu