Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Yapma, Kazanma, Hilesi 2021

Vodafone Bedava Dakika 2021 yılında da faturalı ve faturasız hat sahiplerine sevdikleriyle doyasıya konuşma imkânı sunuyor. Vodafone’un çeşitli uygulama ve kampanyaları ile sunulan bedava dakika fırsatlarından faydalanarak sizde doya doya konuşabilirsiniz. Vodafone hat sahibiyseniz uygulamalardan ve sms tercihlerinden yararlanarak hiçbir ücret ödemeden bedava dakika kazanabilirsiniz. Hattınıza yüklenecek bedava dakikaları günlük, haftalık veya aylık olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone bedava dakika, Vodafone’un faturalı ve faturasız müşterileri için sunduğu çeşitli fırsatları kullanarak hiçbir ücret ödemeden dakika kazanmanız anlamına gelir. Tarifenizde bulunan dakikalarınızdan yemeden bedava konuşma imkânı sunar.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? 2021

Vodafone bedava dakika 2021 yapmak için Vodafone uygulamalarından faydalanabilir ya da sms sistemi ile bedava dakika kazanabilirsiniz. Bedava dakika yapmak için Vodafone hat kullanıcısı olmanız yeterlidir. Faturalı ve faturasız tüm hat sahiplerine özel bedava dakika ek paketleri mevcuttur.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Vodafone bedava 1000 dakika kampanyasından faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne EVET yazıp 4000’e mesaj göndermelisiniz. Gelecek olan onay mesajından sonra her yöne bedava 1000 dakika konuşma hattınıza yüklenecektir. Bu bedava 1000 dakika bir hafta süre ile geçerlidir.

Vodafone Bedava 542 Dakika

Vodafone bedava 542 dakika, Vodafone müşteri hizmetlerinin hat sahiplerine hediyesidir. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin faydalanabildiği bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kutusuna 542 yazarak 7000’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kısa süre içerisinde onay mesajınız gelir ve bedava 542 dakika hattınıza yüklenir.

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone bedava 100 dakika kapmayası yalnızca Vodafone’lular ile değil tüm operatörler ile konuşabilmenizi sağlayan özel bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına EVET yazıp 3785’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olur. 100 dakika bedava konuşma paketi hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Bedava Dakika Faturasız 2021

Vodafone bedava dakika faturasız 2021 yılında da ücretsiz dakikalar dağıtmaya devam ediyor. Vodafone faturasız hat sahipleri yükle kazan kampanyası ile bedava dakikalar kazanıyor. Faturasız hat sahiplerinin bu kampanyadan faydalanabilmeleri için öncelikle TL yüklemeleri gerekiyor. Her TL yüklediklerinde mesaj göndererek bedava dakika kazanıyorlar. Telefonunuzun mesaj bölümüne DAKIKA yazıp 4455’e kısa mesaj gönderdiğinizde yüklediğiniz TL tutarına göre bedava dakikalarınız hattınıza yüklenir.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Vodafone bedava dakika kampanyaları 2021 faturalı ve faturasız hat sahiplerine birçok bedava dakika fırsatı sunuyor. Bedava dakika kampanyaları şunlardır:

  • Telefonunuzun mesaj kısmına KAZAN yazıp 4455’e kısa mesaj gönderdiğinizde 500 dakika kazanırsınız
  • Yine 542 yazıp 7000’e kısa mesaj gönderdiğinizde 542 dakika kazanırsınız
  • SURPRIZ yazıp 6666’ya mesaj göndererek sürpriz bedava dakikalar alabilirsiniz
  • Telefonunuzun mesaj bölümüne BANANEVAR yazıp 4455’e kısa mesaj gönderdiğinizde size özel bedava dakikalar hattınıza yüklenir
  • Mesaj olarak EVET yazıp 4000’e mesaj gönderdiğinizde 1000 dakika kazanırsınız
  • Telefonunuzun mesaj kutusuna EVET yazıp 3785’e mesaj göndererek bedava 100 dakika alırsınız

Vodafone Bedava Dakika Sorgulama

Vodafone bedava dakika sorgulama ile kazanabileceğiniz bedava dakikaları öğrenebilirsiniz. Vodafone bedava dakika sorgulama servisinden faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne DK yazıp 7000’e kısa mesaj göndermelisiniz. Ya da tarifenizde bulunan internet, sms ve dakika olarak tüm haklarınızı öğrenmek sterseniz OZET yazıp 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Anında cevap mesajınız telefonunuza gönderilerek gerekli bilgi verilecektir. Böylece bedava dakika ve kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Vodafone bedava dakika veren uygulamalar 2021 yılı içerisinde bulunan çeşitli fırsatları takip ederek bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Vodafone’un en çok kazandıran uygulaması olan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek her gün takip etmelisiniz. Uygulama içerisinde günlük, haftalık ve aylık kullanabileceğiniz ek dakika paketleri hediye edilir.

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var bölümünü sürekli takip ederek çeşitli hediyelerin yanı sıra bedava dakika da kazanabilirsiniz. Yine 25 yaş altı genç Vodafone’lulara özel olan Freezone uygulaması ile gençlere birçok fırsatlar sunulur. Freezone uygulaması içinde bulunan 6 ay geçerli 250 dakika paketini seçerek 6 ay boyunca 250 dakika bedava konuşma kazanabilirsiniz. Vodafone Pass uygulaması ile de sürpriz bedava dakikalar sunulur.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone yükle kazan kampanyası faturasız hat sahipleri için sunulur. Vodafone faturasız hat sahipleri her TL yüklediklerinde bedava dakika kazanabilirler. Bu kampanyadan bedava dakika almak için TL yükledikten sonra telefonunuzun mesaj bölümüne DAKIKA yazıp 4455’e kısa mesaj gönderdiklerinde yükledikleri TL miktarına göre bedava dakikalar kazanırlar.

Vodafone Freezone Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone Freezone bedava dakika kampanyası 24 yaş altı Vodafone’lu gençlere özeldir. Vodafone faturalı ya da faturasız hat sahibi gençler Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirip Freezone bölümüne giriş yaparak 6 ay 250 dakika kampanyasına giriş yaparak 6 ay geçerli 250 dakika kazanırlar. Freezone uygulamasında bedava dakikanın yanı sıra internet ve sms gibi birçok hediye bulunur.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu