Vodafone Bedava İnternet

Bedava İnternet Vodafone Nasıl Yapılır? Faturalı, Faturasız

Bedava internet Vodafone yapmak için çeşitli yöntemler bulunur. Vodafone 2021 yılında da faturalı ve faturasız hat sahibi müşterileri için birçok fırsat sunuyor. Vodafone bedava internet kazanmak için Vodafone uygulamalarını takip edebilir ya da sms sistemini kullanarak da bedava internet yapabilirsiniz. İster bireysel isterseniz kurumsal müşteri olun size özel Vodafone bedava internet fırsatları vardır. Vodafone bedava internet kampanyaları ile günlük, haftalık ya da aylık olarak kullanabileceğiniz bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Vodafone Eba

Bedava internet Vodafone Eba kullanım hakkı tüm müşterileri hatlarına otomatik olarak tanımlanmıştır. Pandemi sürecinde öğrencilerin online eğitimine destek olmak amacıyla Vodafone Eba’nın resmi internet sayfasında geçerli olan 6GB bedava internet kullanımı sunar. Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir şey yapılmasına gerek yoktur.

Faturalı ya da faturasız fark etmez tüm hatlara eba.gov.tr internet adresinde geçerli 6 GB yüklenmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri Eba internet sitesinden alacakları online eğitim için Vodafone 6GB bedava interneti kullanarak giriş yapabilirler. Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olup online eğitim devam ettiği sürece 2021 yılında da devam edecektir.

Bedava İnternet Vodafone Hilesi

Bedava internet Vodafone hilesi olarak kullanılan birkaç yöntem vardır. Ancak Vodafone bedava internet için hileye başvurmak yerine kampanya ve fırsatları takip ederek bedava internet kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Vodafone bedava internet hilesi için sabah saat 12.00 öncesi Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp hediye çarkını çevirdiğinizde daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz. Ya da hediye çarkını çevirirken kazanmak istediğiniz daha fazla internet seçeneği geldiğinde interneti kapatırsanız çark orada durur ve daha çok bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet hilesi için telefonunuzun VPN ve APN ayarlarını değiştirme yöntemleri de sunulur. Ancak bu değişiklikler cihazınıza zarar vereceğinden denememenizi öneririz.

Bedava İnternet Vodafone Faturasız

Bedava internet Vodafone faturasız hat sahibi müşteriler için çeşitli fırsatlar ile sunulur. Vodafone faturasız hat aldığınızda ya da hattınızı Vodafone faturasıza taşıdığınızda 5 GB bedava internet kazanırsınız. Yeni müşterilere özel 5 GB bedava interneti almak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyerek giriş yapmanız gerekir. Vodafone Yanımda uygulamasını Android işlerim sistemine sahip cihazlar için Play Store’dan IOS işletim sistemine sahip cihazlar için App Store’dan indirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan ek paketler bölümünden 5GB bedava internetinizi alabilirsiniz. Yine Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var kısmına tıklayarak her hafta bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan hediye çarkını çevirerek de bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı davet ettiğinizde Vodafone her yeni arkadaş için bedava internet hediye eder. Davet edilen her arkadaş için bir hafta kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet kazanırsınız. Vodafone faturasız hattınızı 4,5G uyumlu sim kart ile değiştirdiğinizde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet alabilirsiniz.

Vodafone faturasız hattınıza 30 TL ve üzeri TL yüklediğinizde telefonunuzun mesaj kısmına BANANEVAR yazıp 4455’e kısa mesaj göndererek ya da Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var kısmına giriş yaparak bedava internet yapabilirsiniz. Vodafone faturasız hat sahipleri Vodafone seviyorum interneti testine tıklayıp cevapladıklarında 3 GB bedava internet kazanırlar. İnternet sitelerinde ve sosyal medya da yayınlanan seviyorum interneti testini tıklayıp çözerek bedava internet fırsatı yakalayabilirsiniz. Yine telefonunuzun mesaj bölümüne SURPRIZ yazıp 6666’ya mesaj göndererek de sürpriz bedava internet yapabilirsiniz.

Bedava İnternet Vodafone Faturalı

Bedava internet Vodafone faturalı hat sahipleri için çeşitli fırsat ve kampanyalar ile sunulur. Vodafone Yanımda uygulaması faturalı hat sahipleri için de bedava internet fırsatları sunar. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek 1GB, 2GB, 5 GB gibi birçok bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var ile her hafta bedava internet şansı sunulur. Vodafone Yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederek aylık 3GB olarak 3 ayda toplam 9 GB bedava internet kazanırsınız. Vodafone faturalı hat sahipleri e- fatura sistemine geçiş yaparak 1GB bedava internet kazanıyor.

Telefon faturalarınızı elektronik posta yolu ile almayı kabul ederek hem doğaya faydalı olabilir hem de 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne EFATURA boşluk mail adresinizi yazıp 7000’e mesaj göndermeniz yeterli olur. İnternet sitelerinde ve sosyal medyada yayınlanan seviyorum interneti testini cevaplayarak 3GB bedava internet kazanabilirsiniz. Acil internete ihtiyacınız olduğu durumlarda NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj göndererek 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone faturalı hattınızı ücretsiz olarak 4.5G ile uyumlu sim kart ile değiştirdiğinizde 5 GB bedava internet kazanırsınız.

Bedava İnternet Kodlar Vodafone

Bedava internet kodlar Vodafone tarafından sunulan sms kodlarıdır. Telefonunuzun mesaj bölümüne bu kodları yazıp belirtilen numaralara gönderdiğinizde bedava internet kazanırsınız. KAZAN yazıp 4445’e mesaj gönderdiğinizde tarifenizdeki kadar bedava internet kazanırsınız. BANANEVAR kodunu yazıp 4445’e mesaj gönderdiğinizde size özel bedava internet fırsatlarından yararlanırsınız. NET 500MB kodunu yazıp 3636’ya mesaj göndererek 500 MB internet alırsınız. G>>kodunu yazıp 4545’e mesaj gönderen 4.5G sim kart sahipleri 1 GB internet kazanıyor. SUPER 2GB kodunu yazıp 3636’ya mesaj göndererek 2GB bedava internet alırsınız. SURPRIZ kodunu yazıp 6666’ya mesaj göndererek sürpriz bedava internet kazanırsınız.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone bedava internet kazanma yolları ile tarifenizde bulunan internetten yemeden ücretsiz internet kullanım hakkı kazanırsınız. Vodafone bedava internet kazanmak için Vodafone Yanımda, İnternet avcıları ve gençlere özel FreeZone uygulamalarını telefonunuza indirerek uygulamalar içerisinde bulunan kampanyaları takip ederek bedava internet kazanırsınız. Yine Vodafone ücretsiz sms sistemi ile sunulan fırsatlardan faydalanarak da bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyaları faturalı ve faturasız hat sahipleri için çeşitli fırsatlar ile sunuluyor. Faturasız hat sahiplerine özel yükle kazan kampanyası ile pazartesi günleri 30 TL ve üzeri TL yükleyen Vodafone faturasız hat sahipleri 2GB bedava internet kazanıyor. Vodafone faturalılar için sunulan e-fatura kampanyası ile e-fatura sistemine geçen faturalı hat sahipleri 1 GB internet kazanıyor. Hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri için sunulan kampanyalar ile de bedava internet hediyeleri sunuluyor.

4.5G sim karta geçen tüm Vodafone’lular bedava internet kazanıyor. Yine Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan kampanyaları takip ederek bedava internet hediyelerinden faydalanabilirsiniz. Vodafone seviyorum interneti testini yanıtlayarak ya da internet avcıları oyununda Bitleri toplayarak bedava internet kazanırsınız.

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone bedava internet kazandıran uygulamaların başında Vodafone Yanımda uygulaması gelir. Vodafone Yanımda uygulaması faturalı, faturasız, bireysel veya kurumsal tüm Vodafone müşterileri tarafından kullanılabilir. Telefonunuza indireceğiniz uygulama içerisinde bana ne var, hediye çarkı gibi size özel fırsatları takip ederek bedava dakikalar kazanırsınız.

Vodafone internet avcıları uygulaması ile size özel görevleri yaparak toplayacağınız bit adı verilen puanlar ile bedava internet kazanırsınız. Gençlere özel FreeZone uygulaması ile 25 yaş ve altı gençlere özel çeşitli kampanyalar ile bedava internet sunuluyor.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu