Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2021 Paketleri: Faturalı, Faturasız

Vodafone bedava internet 2021 paketleri ile yeni yılda da hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone bedava internet kampanyaları faturasız ve faturalı hat sahipleri için avantajlı fırsat paketleri ile sunuluyor. Bireysel ve kurumsal Vodafone hat sahiplerinin faydalanabildiği bedava internet paketleri ile hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz ücretsiz internet hakkı kazanırsınız. Vodafone uygulamalarını ve kampanya fırsatlarını takip ederek bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda ‘’Hediye Çarkı’’ İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda ‘’hediye çarkı’’ ile Bedava İnternet Kazanma fırsatı tüm Vodafone hat sahipleri için sunulan bir fırsattır. Bu kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını aktif hale getirmek için telefonunuzun mesaj bölümüne S yazıp 7000’e mesaj göndererek şifre istemelisiniz. Telefonunuza mesaj olarak gönderilecek şifre ile Vodafone Yanımda uygulamansa girip uygulama içerisinde bulunan hediye çarkı ile her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. 20 GB’ye varan hediye internet bulunur. Hediye çarkını tıkladığınızda şansınıza hangi hediye gelirse bedava kullanabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura’ya Geçen Müşterilere Özel 1GB Hediye İnternet

Vodafone E-Faturaya Geçen Müşterilere Özel 1 GB Hediye İnternet kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone faturalı hat sahibi müşteriler için geçerli olan bir kampanyadır. Her ay adresinize gönderilen fatura yerine e-mail yolu ile elektronik fatura sistemine geçiş yaptığınızda Vodafone 1 GB internet hediye ediyor. E-fatura sistemine geçmek için Vodafone resmi internet sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz. Ya da telefonunuzun mesaj bölümüne EFATURA yazıp boşluk bırakıp e-mail adresinizi yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Başvurunuz sonrası Vodafone’dan e-fatura sistemine geçtiğinize dair bir bilgi mesajı alırsınız. Bu mesaj geldiği anda otomatik olarak 1 GB hediye internetinizi hattınıza tanımlanır.

Vodafone Arkadaşını Davet Edenlere Özel 15 GB Bedava İnternet

Vodafone Arkadaşını Davet Edenlere Özel 15 GB Bedava İnternet davet et kampanyası ile hem davet eden Vodafone abonesi hem de davet edilen yeni müşteri 15 GB bedava internet kazanır. Bu kampanyadan faydalanmak için davet ettiğiniz arkadaşınızın faturalı hat aktivasyonu sağlaması gerekir. Faturasız hat alan ya da faturasız hatta numarasını taşıyanlar için geçerli değildir. Davet ettiğiniz arkadaşınız faturalı hat başvurusu yapar ve başvurusu aktivasyona dönüştüğünde hem sizin hem de yeni gelen arkadaşınızın hattına otomatik olarak 15 GB internet hediyesi yüklenir. Bu interneti 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyununu Oynayanlara Özel Hediye İnternet

Vodafone İnternet Avcıları Oyununu Oynayanlara Özel Hediye İnternet kampanyası 2021 yılında da bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone internet avcıları oyunu 25 yaş ve altı gençlere özel bir kampanyadır. FreeZone uygulamasını telefonlarına indiren genç Vodafone’lular internet avcıları oyununa girip belli görevleri yerine getirdikleri oyunu oynarken topladıkları bitler ile hediye internet kazanıyorlar. İnternet avcıları oyununda bit adı verilen puanları topladıkça kazanırsınız. Ne kadar bit toplarsanız o kadar hediye internete sahip olursunuz.

Vodafone FreeZone Gençlerine Özel 2 GB Hediye İnternet

Vodafone FreeZone Gençlerine Özel 2 GB Hediye İnternet kampanyası faturasız genç Vodafone müşterilerine özeldir. 26 yaş ve altındaki faturasız Vodafone’lu gençler pazartesi günleri 30 TL ve üstü TL yüklediklerinde ya da 29 TL ve üstü paket satın aldıklarında FreeZone uygulamasına giriş yaparak 2 gün kullanabilecekleri 2 GB hediye internetlerini alabilirler.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası Bedava İnternet

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası Bedava İnternet fırsatı faturasız hat sahibi Vodafone’lulara özeldir. Vodafone faturasız hat sahipleri TL yükledikten sonra Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak uygulama içerisinde bulunan ‘’bana ne var’’ bölümüne tıklayarak yükledikleri TL oranında belirlenecek olan hediye interneti alabilirler. Sizin için hazırlanan hediyenin miktarı ve süresi Vodafone tarafından belirlenir. Siz Vodafone Yanımda uygulamasına girip bana ne var bölümüne tıklayarak ne kadar bedava internet kullanabileceğinizi görebilirsiniz. Kampanya 13.06.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone 4.5G Kullanıcılarına Özel Hediye İnternet Paketleri

Vodafone 4.5G Kullanıcılarına Özel Hediye İnternet Paketleri ile sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren Vodafone müşterilerine internet paketi hediye ediliyor. Faturalı ve faturasız tüm hat sahiplerinin faydalanabileceği bir kampanyadır. Vodafone hattınızı 4.5G sim kart ile değiştirmek tamamen ücretsizdir. 4.5G uyumlu sim karta geçen hat sahiplerine Vodafone bu kampanya ile 1 ay boyunca geçerli 5 GB internet hediye ediyor. 5Gb hediye internetinizi almak için 4.5G sim kartınız aktif olduktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne G>> yazıp 4545’e mesaj göndermelisiniz. Saniyeler içerisinde Vodafone’dan bilgi mesajı gönderilir. Bu bilgi mesajı sonrası 5GB hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarifenizden yemeden 1 ay boyunca 5GB hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone 8GB Bedava İnternet Hediye Paketi

Vodafone 8GB Bedava İnternet Hediye Paketi faturalı ve faturasız hat sahipleri için tek seferlik olarak sunulan bir fırsat kampanyasıdır. Kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne SUPER yazıp 3636’ya kısa mesaj göndermelisiniz. Mesajınız sonrası Vodafone’dan bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesaj geldikten sonra hediye 8GB internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Tarihi belirtilmeyen kampanyaların geçerlilik tarihi 30.12.2021.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları İçin Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz:

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu