Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazanma, Faturasız Kampanyalar 2021

Vodafone Bedava İnternet , GSM operatörü tarafından abonelerine özel Vodafone Bedava İnternet kazanma 2021 fırsatları bulunmaktadır. Vodafone’ nin Bedava internet 2021 fırsatlarından yararlanabilmek için bu yazıyı okumanız yeterli olacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır? 2021

Vodafone GSM operatörü abonelerine özel olarak oluşturmuş olduğu Bedava İnternet Kazanma 2021 kampanyalarını sizlere kolaylık sağlamak adına tablo olarak bu fırsatları gösterelim;

Paket adı  İçerik  Nasıl Yapılır?  
Vodafone 2 GB Bedava İnternet paketi  2 GB  SUPER2GB yaz 3636’ a Kısa SMS gönder
Vodafone 500 MB Bedava İnternet  500 MB  500YEDEKMB yaz 3636’ ya kısa SMS gönder  
Yeni Faturasız Hat alanlara  3×5=15GB  HEDIYE 5GB yaz 7000 ‘kısa SMS gönder
EBA Ücretsiz internet kazanma  6 GB  Tüm Vodafone abonelerin hattında tanımlı  
Vodafone Yanımda uygulaması  2 GB  Arkadaşını davet et bedava internet kazan  
Yükle Harca Kazan Kampanyası  Sürpriz  30 TL üstü yükleme yap. BANANEVAR yaz 4455’ gönder  

Bu kampanya ve fırsatlar ile bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır. Böylece kazandığınız bedava internet fırsatlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken şey ise bu kampanyalardan yararlanmak için kampanya koşullarını mutlaka yerine getirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Vodafone kendi kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu Vodafone bedava internet kampanyaları 2021 çok sayıda olması sebebiyle dikkat çekmektedir. Sizler için burada derlemiş olduğumuz Vodafone bedava internet kampanyaları şu şekildedir:

Vodafone İnternet Avcıları Oyunuyla Bedava İnternet

Vodafone tarafından Vodafone Freezone’lilere özel olarak geliştirilmiş olan İnternet Avcıları Oyununu oynayıp bedava internet kazanma fırsatı oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İnternet avcıları mobil uygulamasını indirip oyun içerisinde yer alan Bitleri yok ederek saatlik veya günlük hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Yanımda Uygulaması 1 GB Bedava internet

Her pazartesi Vodafone yanımda uygulamasına giriş yap Bedava 1GB ücretsiz internet kazan. Tek yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmak. Vodafone 4 GB Bedava İnternet Paketi Vodafone abonesi iseniz ve 4.5G teknolojisini fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız işte bu tamda zamanı. Bu fırsat ile mevcut SIM kartınızı Vodafone bayisinden 4.5G uyumlu SİM Kart ile değiştirdiğiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Ancak tanımlanmaz ise mesaj kısmından 4.5G yaz 4545’e ücretsiz Kısa Mesaj at.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet

Vodafone tarafından yapılmış olarak bana ne var uygulamasını kullanarak ücretsiz internet kazanmanız mümkündür. Bunun için Vodafone bana ne var uygulamasını kullanarak her hafta sadece 1 defa kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasını indirmek. Daha sonra bana ne var kısmına giriş yapmak ve oradaki çarkı çevirerek bedava internet kazabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Vodafone aboneleri Vodafone bedava internet hilesi 2021 yılı içerisinde de kullanmak için araştırmalar yapmaktadır. Ancak Vodafone kendi kullanıcıları için çok sayıda bedava internet kampanyası oluşturmuş durumdadır.

Her hafta katılabileceğiniz Vodafone bana ne var uygulaması ile çarkı çevir kazan, Vodafone internet avcıları ile bitleri öldür kazan, her pazartesi Vodafone yanımda uygulamasına giriş yap kazan gibi çok sayıda bedava internet fırsatı bulunmaktadır. Bu yüzden Vodafone bedava internet hilesi 2021 yılında da ihtiyacınız yoktur.

Vodafone Bedava İnternet Faturalı Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet faturalı için; Burada faturalı hat abonelerine özel bedava internet fırsatlarını göreceğiniz. Vodafone bedava internet faturalı hat aboneler için kampanya:

E-Faturaya Geç 1 GB İnternet Hediye Al

Vodafone faturalı hat sahibi iseniz faturalı hattınız faturasınız e-fatura olarak alın 15 gün geçerli olacak 1 GB bedava internet kazanın. Bunun için tek tapmanız gereken Faturanızı SMS olarak almaya onay vermenizdir. Onay işleminden hemen sonra 15 gün geçerli 1 GB hattınıza yüklenecektir. Bunun için ise:

Faturanızı E-posta olarak almak için  EFATURA e-posta adresini yaz 7000’ e kısa SMS gönder
Faturanızı SMS olarak almak için  SMSFATURA yaz 7000’e kısa SMS ile gönderin

Vodafone Bedava İnternet Faturasız Nasıl Yapılır? 2021

Vodafone bedava internet faturasız için; Vodafone faturasız hat sahibi iseniz bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken TL yüklemektir. TL yükledikçe Vodafone Bedava internet kazanabilirsiniz.

30 TL ve üstü yükleme yap kazan  BANANEVAR yaz 4455’ e SMS gönder  

Vodafone Seviyorum Testi Bedava İnternet

Vodafone hat kullanıcıları tarafından sadece bir defa kullanılabilecek bir testtir. Vodafone seviyorum interneti kampanyası, Vodafone web sitesi üzerinden yapılanda en güvenilir sonuçları veren test anketleri olarak görülmektedir. Bu anketlere katılan herkese ücretsiz internet verilmektedir.

Vodafone Seviyorum Testi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bu kampanyadan sadece Vodafone GSM operatörü aboneleri katılabilmektedir. Vodafone Seviyorum Testi için;

  • Vodafone resmî web sitesine giriş yap
  • Vodafone ana sayfasında sağ üste bulunan arama simgesine tıklayın
  • Seviyorum testi yazın ve seviyorum interneti yazan kısma tıklayın
  • Sol taraftan bildirimlere izin ver
  • Karşına gelen butondan birini seç
  • Robot sizinle konuşacak cevap verin ve daha sonra devam et seçeneğine tıklayın
  • Testi tamamlayınca numaranızı yazıp bedava internet kazanıyorsunuz

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone tarafından çok sayıda bedava internet veren uygulama ve fırsat bulunmaktadır. Bu fırsatlar;

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak veya sürekli kullanarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeleri de size verilen süre zarfında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu

Vodafone abonesi iseniz uygulama marketlerinden İnternet Avcıları Uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullandıkça bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Çarkı Çevir Kazan

Vodafone yanımda uygulamasında giriş yaparak bana ne var adımından çarkı çevirip çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet veren uygulama için; Tek yapmanız gereken uygulama marketlerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirmek ve kazanmaya başlamak. Böylece Vodafone bedava internet kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Şans Çarkı

Vodafone bedava internet kazanma Şans Çark fırsatı ile çok sayıda bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasından şans çarkını çevirmek.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Şans Çarkı Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternetKkazanma Şans Çarkı için yapmanız gerekenler şöyledir:

  • Vodafone yanımda uygulamasını indir
  • Vodafone yanımda uygulamasından bana ne var alanına giriş yap
  • Karşına çıkan çarkı çevir                                                       

Vodafone diğer bedava internet kampanyaları için;

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2020

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu