Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazanma Faturalı, Faturasız 2021

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazanma Faturalı, Faturasız, Vodafone’un 25 yaş altı genç hat sahipleri için sunduğu bir fırsattır. Vodafone genç müşterileri için sunduğu bu özel fırsat ile eğlenirken bedava internet kazanma şansı sunuyor. Bedava 20 GB internet için internet avcıları oyununu oynayıp bitleri toplamak yeterlidir. Oyunda topladığı bitlerle puan toplayan gençler bu puanları ile bedava 20 GB internet kazanıyorlar. Ayrıca hattını Vodafone taşıyan yeni müşterilere de bedava 20 GB hediye kampanyası vardır. Bu kampanya ile yeni müşteriler 20 GB bedava internet kazanıyor.

Vodafone Bedava 20 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava 20 GB Bedava İnternet yapmak için 25 yaş altı genç Vodafone’luların telefonlarına Vodafone internet avcıları oyununu indirmeleri gerekiyor. Oyunu Android işletim sistemine sahip telefonu olanlar Play Store’den, IOS işletim sistemine sahip gençlerin ise App Store’dan indirmeleri gerekiyor. Oyunu indirip oynamaya başladığınızda Vodafone oyun şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz. Vodafone oyunda bulunan av oyunu ile 2 bin bit avlayabilir kuralını getirmiştir. Her gün avlayacağınız bitler ile kazandığınız puan ile aylık 20 GB internet yapabilirsiniz. Yeni gelen müşteriler ise hiçbir şey yapmalarına gerek kalmadan hatlarını Vodafone taşıyarak 20 GB bedava internet kazanıyorlar.

Vodafone Bedava 20 GB Bedava İnternet Ücretli mi?

Vodafone Bedava 20 GB Bedava İnternet ücretli değildir. Vodafone internet avcıları oyunu telefonunuzun mağazasından ücretsiz olarak indirilir. Yeni müşteriler için sunulan bedava 20 GB internet kampanyası da tamamen ücretsizdir.

Vodafone Bedava 20 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Bedava 20 GB Bedava İnternet 30 gün boyunca yurt içi kullanım için geçerli bir kampanyadır. Vodafone yeni gelen müşteriler bedava 20 GB hediye internetlerini 1 ay süre içerisinde kullanırlar. Vodafone internet avcıları oyunundan 20 GB bedava internet kazanan gençlerde 20 GB internetlerini 1 ay içerisinde kullanmalıdırlar.

Vodafone Hoş geldin Hediyesi 20 GB İnternet

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi 20 GB İnternet, hattını Vodafone taşıyan ya da Vodafone’dan yeni hat alan müşteriler ile faturasızdan faturalıya geçiş yapan müşteriler faydalanabiliyor. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan ek paket al bölümünden bedava 20 GB internetinizi alabiliyorsunuz. Vodafone bedava 20 GB kampanyası Red 20, Red 25, Red 30, Red 35, Redli Genç 20, Redli Genç Oyun, Uyumlu 10 ve Uyumlu Genç Oyun tarifeleri için geçerlidir.

Vodafone’un bu tarifelerine yeni gelen müşterilere 1 ay kullanabilecekleri 20 GB bedava internet hediye edilir. Paketin kullanım süresi Vodafone’dan onay mesajı geldiğinde başlar. Paket 30 gün geçerli olduğundan paket bitim tarihinde kalan internet kullanımı silinir. Paket bitiminde sms ile mesaj gönderilerek paketin sona erdiği bildirilir.

Vodafone Bedava 5 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava 5 GB kampanyasında tüm Vodafone müşterileri faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekir. Uygulamayı Android işletim sistemine sahip telefonlar için Play Store’dan, IOS işletim sistemine sahip telefonlar için App Store’dan indirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan ek paket al bölümüne giriş yaparak bir defaya mahsus olmak üzere 5 GB bedava internet paketi alabilirsiniz. Bu paket 7 gün süre ile geçerlidir. 7 günün sonunda sonlandırılır.

Vodafone 15 GB Kazan Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 GB Kazan yapmak için bir arkadaşınızı Vodafone’a davet etmelisiniz. Vodafone’un 2021 yılında sunduğu bu kampanya ile Vodafone’lu olmayan bir arkadaşınızı Vodafone operatörüne geçmeye ikna ettiğinizde her ay 5 GB olmak üzere 3 ayda toplam 15 GB bedava internet kazanırsınız.

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Alabilirim?

Vodafone Hediye İnternet Almak için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirerek uygulama içinde yer alan hediye çarkını her gün çevirerek çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Hediye çarkını çevirdiğinizde şansınıza bedava dakika, internet ya da sms gelebilir. Sürekli hediyeler kazanabileceğiniz bir uygulamadır.

Dijitale Özel 20 GB 20 TL Nasıl Yapılır?

Dijitale özel 20 GB 20 TL kampanyası, Vodafone dijital hesaplarını ve uygulamalarını kullanan faturasız hat sahibi müşterilere özeldir. Vodafone dijital uygulamalarından biri olan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekir. Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan sana özel paketler bölümünden 20 GB 20 TL kampanyasını tıklayarak 20 TL yükleyip bir ay boyunca kullanabileceğiniz 20 GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile 20 TL gibi çok uygun bir fiyata aldığınız 20 GB internet 30 gün süre için geçerli olacaktır. Süre bitiminde kalan internet kullanımınız varsa silinecektir. 20 GB internet kullanım süreniz 20 TL yükleyip Vodafone Yanımda uygulamasından 20 GB 20 TL paketini tıkladığınızda telefonunuza gelecek mesaj ile başlayacaktır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu