Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava 6GB, 14GB, 45GB İnternet Kampanyası Faturasız

Vodafone İnternet için 6GB, 14GB ve 45GB internet imkanları sunmaktadır. Vodafone’nun fırsatlarından biri olan 6 GB İnternet kazanma kullanıcılara birden fazla yol ile sunulmuştur. Vodafone müşterilerine bedava GB kazandırmaya devam ediyor. Dijital platforma özel olarak oluşturulan kampanya kapsamında Vodafone’a başvuranlara kullanabilecekleri ücretsiz 6 GB İnternet hediye ediliyor.

Üstelik hediye edilen 6 GB İnternet 3 ay boyunca kullanıma açık ve yalnızca ilk 3 ay için geçerli olacaktır. Vodafone yeni hat kampanyasının yanı sıra EBA’ya özel 6 GB fırsatı da var. kullanıcıların hatlarına ücretsiz olarak sunulan EBA kampanyası MEB uzaktan eğitim kapsamında çocuklarımızın mağdur olmamaları ve eğitime bir nebze destek olması için yapılmış bir kampanya olmuştur.

Vodafone Bedava 14 GB Çarkı Nasıl Yapılır?

Vodafone’nun ücretsiz olarak kullanıcılarına bedava İnternet dağıttığı çarkı ile 14 GB İnternet kazanmak oldukça kolaydır. Öncelikle tarayıcınıza https//:tr.link/wtO2w adresini girin. Çıkan sayfada linke git adında ki butona tıklayın. Linke gidinceye kadar açılan sayfalarda tekrar tekrar linke git butonuna tıklayarak en sonunda asıl gelmek istenilen sayfaya ulaşın. Açılan sayfada Vodafone çark hilesi başlıklı bir yazı ile karşılaşacaksınız. İlk başta yer alan ve indirmeniz söylenen uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Bu özel uygulamanın yanında Vodafone yanımda programını da Play Store’dan indirmeniz gerekir. İki programın kurulmasının ardından da açılan web sayfasında yer alan adımları uygulamanızda fayda var. Günlük olarak 14 GB İnternet kazanmanız mümkün.

Vodafone 45 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Yapmanız gereken Vodafone seviyorum İnterneti başlığını tarayıcınızda aratmak olacaktır. Ardından çıkan sonuçlarda Vodafone’nun resmi sayfasına girmeniz gerekecek.  Karşınıza bir test çıkacak ve testi doldurmanız hediye İnternet kazanmanız için yeterli olacaktır. Size çeşitli hediye paketlerini ücretsiz olarak hesabınıza yatıracaktır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bunun için Google Play Store yada Apple Market’ten Vodafone Yanımda uygulaması, Çark size haftalık, aylık ve paket yenileme aşamasından sonra tamamen ücretsiz olarak İnternet ve çeşitli hediyeler sunan bir sistemdir. Belirli kurallar dahilinde çevirmenize imkan verilen Çark size 2 GB, 5 GB gibi miktarlarda bedava İnternet kazanmanızı mümkündür.

E-fatura talep ederek Vodafone size faturalarınızı artık posta yolu ile kağıt olarak göndermeyecektir, aksine dijital olarak e-mail adresinize postalanacaktır. Doğa dostu olmanın faydası da Vodafone size kullanmanız için ücretsiz olarak Gb vermesi olacaktır. Katılım için büyük harflerle EFATURA yazın ve bir boşluk bırakın 700‘e yollayın. Güncel olarak kullandığınız ve erişim sağlayabileceğiniz bir mail adresini girmeniz gerekiyor.

Vodafone Bedava İnternet Faturasız

Faturasız hat kullanıcıları Vodafone yanımda uygulaması sayesinde bedava İnternet kazanabilirler. Bana ne var, Çark çevirme, çeşitli ücrete tabi tutulmaksızın verilen İnternet paketleri ile bedava İnternet kazanabilirsiniz. Bu kampanya ve uygulamalardan faturalı hat sahipleri de yararlanabilir. Adı geçen uygulamaların yanında bir arkadaşınızı Vodafone davet ederek Vodafone bedava İnternet faydalanabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu