Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları 2021

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları 2021 yılında güncel fırsatlar ile devam ediyor. Vodafone faturalı ve faturasız tüm hat sahibi müşterileri için özel bedava internet kazanma yolları sunuyor. Vodafone uygulamaları ve ücretsiz sms sistemi ile sunulan bedava internet hediyesi hem bireysel hem de kurumsal hat sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Vodafone bedava dakika fırsatlarını takip ederek günlük, haftalık ya da aylık olarak hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz bedava internet hediyelerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Müşterilere Özel 5GB Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Müşterilerine Özel 5 GB Bedava İnternet kampanyası Vodafone yeni gelen faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Vodafone’dan yeni faturasız hat alan ya da hattını faturasız hatta taşıyan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. 5GB bedava internet hediyesini almak için telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekir. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş için telefonunuzun mesaj kısmına S yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek şifre alabilirsiniz. Telefon numaranız ve aldığınız şifre ile Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp ek paketler bölümünden 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 5 GB hediye internetinizi alabilirsiniz.

Seviyorum İnterneti Testini Çözerek Hediye İnternet Kazanma

Seviyorum İnterneti Testini Çözerek Hediye İnternet Kazanma kampanyası, Vodafone seviyorum interneti internet sayfasında yer alan testi çözerek hediye internet kazanma şansı sunuyor. Vodafone’un sunduğu test kullanıcıların internet kullanma alışkanlıklarına uygun olarak internet karakteri hesaplama amaçlıdır. Kişilerin internet karakterine göre öneri alıp öneri sundukları, sosyal medya konusunda fikirler ürettikleri bir testtir. Testi tamamladığınız anda Vodafone tarafından 3 GB hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone’a Hoş geldin Hediyesi Aylık 10 GB ya da 20 GB Bedava İnternet

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi 10 GB Ya Da 20 GB Bedava İnternet kazanma kampanyası ile sunuluyor. Kampanya son 30 gün içerisinde Vodafone’dan yeni hat alan, numarasını Vodafone’a taşıyan ya da faturasızdan faturalıya geçiş yapan Vodafone müşterileri için geçerlidir. Eğer sizde yeni Vodafone müşterisi olmuş ya da zaten Vodafone müşterisi olduğunuz halde faturalı hat kullanımına geçişseniz hoş geldin hediyesi 1 ay kullanabileceğiniz 10 GB ya da 20 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyadan hak ettiğiniz bedava interneti almak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak ek paketler bölümünden sizin için hazırlanan hoş geldin hediyesine ulaşabilirsiniz.

Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet

Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet kampanyası pandemi sürecinde online eğitim alan öğrencileri desteklemek amacıyla sunulur. Kampanya kapsamında sunulan bedava 6 GB internet hediyesi yalnızca eba.gov.tr internet adresi için geçerlidir. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterilerinin faydalanabileceği bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Tüm Vodafone müşterilerinin hattına otomatik olarak tanımlanmıştır. Kampanya 01.01.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone Hediye Çarkı İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Hediye Çarkı İle Bedava İnternet Kazanma fırsatı faturalı ya da faturasız tüm Vodafone müşterilerine sunulur. Hediye çarkı ile bedava internet kazanma kampanyasından faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekir. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan hediye çarkına tıklayarak 20 GB’ ye kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tarifenizde bulunan internetten yemeden video, iletişim ve sosyal pass paketleri ve daha birçok sürpriz hediye kazanabilirsiniz.

FreeZone’lu Gençlere Özel 2 GB Bedava İnternet

FreeZone’lu Gençlere Özel 2GB Bedava İnternet kampanyası 26 yaş ve altı faturasız Vodafone’lu gençlere özeldir. Faturasız hat sahibi gençler pazartesi günleri 30 TL ve üzeri TL yüklediklerinde ya da 29 TL ve üzeri tarife satın aldıklarında 2 GB bedava internet kazanırlar. Kampanyadan faydalanmak için FreeZone uygulamasını telefonunuza indirip TL yükledikten ya da tarife satın aldıktan sonra FreeZone giriş yaparak size özel 2 gün kullanabileceğiniz 2 GB bedava internetinizi alabilirsiniz.

Hafta İçi Konuştuğun Kadar Hafta Sonu Bedava İnternet Kazanma

Hafta İçi Konuştuğun Kadar Hafta Sonu Bedava İnternet Kazanma kampanyası ile hafta içi konuştuğunuz dakika kadar hafta sonu internet kullanabilirsiniz. Kampanya Cumartesi gününe giriş yaptığınız Cuma gece 00.00’dan Pazar gece 23.59’a kadar geçerli olur. Örneğin hafta içi 100 dakika konuşma yapmışsanız hafta sonu 100 dakika boyunca video izleyebilir, müzik dinleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Hafta sonu kullanabileceğiniz bedava internet hakkınızı Vodafone Yanımda uygulamasından öğrenebilir ya da telefonunuzun mesaj bölümüne < Ne Kazandım>> yazıp 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için kullanmanız gereken konuştuğunca kazan tarifeleri şunlardır:

  Konuştuğunca Kazan Tarifesi   İçeriği   Fiyatı    
  Konuştuğunca İnternet Small   500 DK+1000 SMS+ 3GB      29 TL      
  Konuştuğunca İnternet Medium      500 DK+1000 SMS+ 3GB      30TL      
  Konuştuğunca İnternet Large      750 DK+1000 SMS+ 4GB      32TL       

Vodafone FreeZone Gaming Bedava İnternet Paketleri

Vodafone FreeZone Gaming Bedava İnternet Paketleri ile ilk ay 20 GB hediye internetin yanı sıra ücretsiz Whatsap kullanımı sunuluyor. FreeZone Gamer tarifeleri ile sunulan bedava internet paketleri ile FreeZone’lu gençler doyasıya oyun oynayabiliyor. Ayrıca oyunlarda oyun içi hediye paralar da kazanıyorlar.

Vodafone E-Fatura’ya Geçenlere Bedava 1 GB İnternet

Vodafone E-Faturaya Geçenlere Bedava 1 GB İnternet kampanyası faturalı hat sahibi Vodafone müşterilerine özeldir. Vodafone faturalı hat sahipleri e-fatura sistemine geçerek 1 GB bedava internet kazanıyor. E- fatura sistemine geçmek için Vodafone mağazalarından, müşteri hizmetlerinden, Vodafone internet sitesinden talepte bulunabilirsiniz. Ya da telefonunuzun mesaj bölümüne EFATURA yazıp boşluk bırakıp e-mail adresinizi yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. E- fatura sistemine geçtiğinize dair bilgi mesajı aldıktan sonra 1 GB bedava internetiniz otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

NOT: Bütün kampanyalar 30.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Benzer Tarifeler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu