Musteri Hizmeti

Yemek Sepeti İletişim, Şikayet Hattı Ve Banabi 2021

Yemek Sepeti İletişim; 444 5 445 numaralı çağrı hattından Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri ile iletişim sağlayabilirsiniz. info@yemeksepeti.com mail adresini kullanarak da iletişim kurabilirsiniz.

Yemek Sepeti Üyelik

Yemek Sepeti yelik İçin; Sosyal medya hesapları, (Facebook, Twitter) e mail adresi ya da kayıt ormu doldurarak Yemek Sepeti üyeliğinizi başlatabilirsiniz. www.yemeksepeti.com adresi ya da mobil uygulamaya giriş üzerinden üye olma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yemek Sepeti Kimindir Kuruluş Tarihi Hakkında Bilgi

Yemek Sepeti, paket servisi yapan restoranlar ile müşterileri buluşturan bir sistemden oluşmaktadır. Online olarak yemek siparişi vermek isteyen kullanıcılar, uygulamaya giriş yaparak siparişlerinin adreslerine gelmesini sağlayabilmektedir. Yemek Sepeti uygulaması, Nevzat Aydın tarafından kurulmuştur. Yemek Sepeti çalışma sistemi, üyelik üzerine işlemektedir. Kullanıcılar, yemek ve restoranları görebilseler dahi üyelik oluşturmadan hiçbir şekilde sipariş veremezler. Bu nedenle uygulamaya üye olunması gereklidir.

Yemek Sepeti Banabi

Yemek Sepeti Banabi mobil uygulamasının içinde yer alan Banabi, online market alışverişi yapabileceğiniz ve adresinize teslim alabileceğiniz bir uygulamadır. Banabi ödemelerinizi online, kapıda nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti Restoran Destek Hattı

444 5 445 numaralı Yemek Sepeti Çağrı Merkezi, aynı zamanda restoran için destek alabileceğiniz hattır. Tüm öneri, istek ve şikayetlerinizi bu numaraya bildirebilirsiniz.

Yemek Sepeti Restoran Üyeliği

Yemek Sepeti Restoran Üyeliği için; www.yemeksepeti.com adresi üzerinden online formu kullanarak ya da Müşteri Hizmetleri ile görüşerek Yemek Sepeti restoran üyeliği oluşturabilirsiniz. Üyelik işleminden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ancak siparişlerden %12 komisyon tutarı kesilmektedir.

Yemek Sepeti Restoran Puan Yükseltme

Yemek Sepeti Restoran Puan Yükseltme için; Verilen siparişlerin eksiksiz ve zamanında teslimatının yapılması, kullanıcılar tarafından olumlu puan alınmasına katkıda bulunmaktadır. Yemek Sepeti restoran puan yükseltmesi yapmak için siparişlerinizi titiz, özverili bir çalışma ile çıkarmaya özen göstermeli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmalısınız. Alacağınız her olumlu yorum, puanınızın yükselmesine yardımcı olacaktır.

Yemek Sepeti Sipariş Takibi

Yemek Sepeti Sipariş Takibi için; Yemek Sepeti Destek Hattı ya da Canlı Yardım bölümünden sipariş takibinizi yapabilirsiniz. Destek Hattı için çağrı merkezi numarasını aramanız gerekmektedir. Canlı Yardım için ise ana sayfadan bu kısma yazmanız yeterli olacaktır.

Yemek Sepeti Siparişe Ürün Ekleme Ya Da Çıkarma Nasıl Yapılır?

Yemek Sepeti Sipariş Ürün Ekleme Ya Da Çıkarma İşlemi İçin; Ürün ekleme işlemi, sadece kapıda ödeme ile yapılan işlemlerde geçerlidir. Eğer ödeme kredi kartı ile yapıldıysa ürün ekleme işlemi yapılamamaktadır. Yemek Sepeti ürün ekleme ve çıkarma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için hemen Canlı Desteğe yazabilir, isterseniz Müşteri Hizmetlerini de arayabilirsiniz. Ürün çıkarma işleminden sonra ürün bedeli iade edilecektir.

Yemek Sepeti Sipariş İptal Etme

Yemek Sepeti Sipariş İptal Etme için; Siparişten vazgeçmek ya da adresten ayrılma gibi durumlarda iptal talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için Yemek sepeti uygulamasında yer alan ve ana sayfada bulunan Canlı Desteğe yazabilir, 444 5 445 numaralı Müşteri Hizmetleri ile konuşabilir ya da mail adresine e-posta göndererek Yemek Sepeti sipariş iptali yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti Para İadesi

Yemek Sepeti Para İadesi için; Siparişinizin iptal edilmesinden sonra gerçekleşecek olan Yemek Sepeti para iadesi, en kısa süre içinde tarafınıza aktarılmaktadır. Bu konuda herhangi bir sorun yaşadığınızda ilgili bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yemek Sepeti Hesap Silme

Yemek Sepeti kullanıcıları, hesaplarını silmek istediğinde bunu tek başlarına yapamazlar. Bu konuda izlenmesi gereken 3 farklı yol vardır. Yemek Sepeti hesap silme yolları şöyledir:

  1. Web sitesi üzerinden iletişim formu doldurmak
  2. 0212 359 18 00 numaralı hattı aramak
  3. info@yemeksepeti.com mail adresine e-posta göndermek

Yemek Sepeti Kapıda Ödeme İşlemi

Yemek Sepeti Kapıda Ödeme İşlemi için; Vereceğiniz siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği ile alabilmeniz mümkün. Yemek Sepeti kapıda ödeme işlemi için sepetinize eklediğiniz siparişinizin ödeme sayfasına gelip kapıda ödeme yöntemini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra adresinize teslim edilecek olan siparişinizi alırken ödemenizi kapıda nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yemek Sepeti Şikayet

Yemek Sepeti ile ilgili tüm öneri, istek, şikayet ve merak ettiklerinizi Çağrı Merkezini arayıp dile getirebilirsiniz. Mail adresini de kullanabilirsiniz. Şikayet İçin ; www.sikayetvar.com adresinden yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti İndirim Kodu

Yemek Sepeti’nden kazanacağınız indirim kodları sayesinde, siparişlerinizi çok daha avantajlı bir şekilde alabilirsiniz. Yemek Sepeti indirim kodu alabileceğiniz kampanyalar ise şu şekildedir:

  • Ekstra 45 TL Yemek Sepeti İndirim Kampanyası: 30 ile 39 TL arasındaki siparişlerinize 10 TL, 40 ile 69 TL arasına 15, 70 ile 119 TL arasına 25, 120 TL üzerine ise 35 TL sepette indirim kampanyasından oluşmaktadır
  • Yemek Sepeti Vodafone’lulara %50 İndirim Kampanyası: Tüm Vodafone hat müşterilerine özel olarak düzenlenen bir kampanyadır. Vodafone’lu iseniz birçok menüde yarı yarıya indirim kazanabilirsiniz
  • Yemek Sepeti KFC’de 10 TL İndirim Fırsatı: Yemek Sepeti KFC’den vereceğiniz Tavuksever kutu menü 28,40 TL yerine 18,90 TL ödeyeceğiniz kampanyadır

Bu kampanyalar her zaman değil dönem dönem geçerli olmaktadır.

Yemek Sepeti Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Yemek Sepeti uygulaması içinde yer alan Cüzdan, para aktarımı yaparak kullanabileceğiniz bakiyeyi oluşturmaktadır. Cüzdan’a para yüklemek için uygulamaya giriş yapıp Cüzdanım kısmına tıklayın. 4 haneli şifre belirleyerek cep telefonunuza gelen kodu girin. Akabinde 500 TL‘ye kadar yükleme yapabilirsiniz. Bu yüklemeleri, siparişlerinizi Cüzdan ile ödeyerek kullanabilirsiniz. Cüzdan kapatma işlemi için ise bir yetkili ile görüşmeniz gerekmektedir.

Yemek Sepeti Açık Mı?

Yemek Sepeti, hafta sonları 10.00 ile 20.00 saatleri arasında yalnızca paket servis şeklinde çalışmaktadır. Hafta içi ise 10.00 – 20.00 saatleri içinde gel al ve paket servis, 20.00 ile 24.00 saatleri arasında paket servis şeklinde hizmet vermektedir.

Web Güvercin Yemek Sepeti

Web Güvercin Yemek Sepeti’ne üye restoranların hazırlanıyor, yolda ve teslim edildi gibi sipariş iletim aşamaları için kullandığı bir bildirim portalı demektir. Web Güvercin ile restoranlar, bu bildirimleri anlık bir şekilde paylaşma imkanı bulmaktadır.

Yemek Sepeti Gel Al Siparişi

Yemek Sepeti Gel Al, sipariş edeceğiniz yemeklerin adresinize tesliminin yapılmadan bizzat restorandan gidip almanız şeklinde ifade edilebilir. Siparişinizi restoranın bulunduğu adrese giderek almak istediğinizde sipariş onayından önce ‘Gel Al’ seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

Yemek Sepeti Kampüs

Yemek Sepeti Kampüs için; Üniversite öğrencilerine özel olarak hazırlanan bir bölüm olan Yemek Sepeti Kampüs, öğrencilerin siparişlerini bulundukları kampüslere teslimat yapmaktadır. Bu bölümden sipariş veren öğrenciler, ekstra indirim kazanmaktadırlar. Sipariş vermek için Kampüs sayfasında yer alan restoranlara göz atarak istediğiniz yemeği sepete atabilirsiniz.

Yemek Sepeti Bahşiş

Yemek Sepeti Bahşiş için; Siparişinizi getiren kuryeye istediğiniz miktarlarda verebileceğiniz para olan Yemek Sepeti bahşiş, sadece online kart ödemelerinde geçerli olmaktadır. Ödeme anında kart bilgilerinizi girdikten sonra ‘bahşiş’ kısmına gelerek vermek istediğiniz tutarı yazmanız yeterli olacaktır.

Yemek Sepeti Fırsatlar

Yemek Sepeti’nin kullanıcılarına özel Genel ve Özel olarak düzenlemiş olduğu avantajlardır. Bu avantajlara sayfanın üst tarafında yer alan araç çubuğundan ‘Fırsatlar’ kısmını tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Yemek Sepeti Mobil

Yemek Sepeti Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek kullanabileceğiniz bir sistem olan mobil uygulamasına, Apple Store, Apple Play, İOS, Windows Phone, Windows 8, Windows 10 ve Android işletim sistemlerinden ulaşabilirsiniz. Yemek Sepeti mobil uygulaması, ücretsizdir. Uygulamaya erişim için internet kullanımı gereklidir.

Yemek Sepeti Teslimat Adresi Nasıl Değiştirilir?

Uygulamaya giriş yapıp ‘Adreslerim’ kısmına tıkladığınızda teslimat adresinizi görüntüleyebilirsiniz. Yemek Sepeti adres değişikliği için ‘Yeni Adres Oluştur’ seçip silme ya da değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti Puanlama Sistemi

Siparişlerinizden sonraki memnuniyet ya da hoşnutsuzluğunuzu bildirebilmeniz için kurulan Yemek Sepeti puanlama sistemi, 1 ile 10 arası hız, lezzet ve servis konusunda verebileceğiniz puanlamalardan oluşmaktadır. İsterseniz puan yerine yorum da yapabilirsiniz. Ancak yorumların uygunsuz ve küfür içerikli olmamasına dikkat edilmelidir.

Yemek Sepeti Kart Bilgileri Güvende Mi?

Ödeme yapmak için sisteme girilen kişisel kart bilgileri, direkt olarak Yemek Sepeti’ne kaydedilmez. Tüm bilgiler, Mastercard’ın altyapısında saklı tutulmaktadır. Bu altyapıda, en fazla 3 tane kart bilgisi saklanabilmektedir. Bu nedenle 3’ten fazla kart bilgisi girilmemektedir.

Kart bilgilerinizi silmek istediğinizde ise Üyelik Bilgilerim bölümünden değiştirme ve silme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca kartınızı kaydederken hata bildirimi alıyorsanız, kartınız sistemde başka kullanıcı tarafından saklanmış olabilir. Bu problemi gidermek için bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. Başka türlü bir sorun için Yemek Sepeti Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Yemek Sepeti VALE

Yemek Sepeti Vale için; Paket servisi yapmayan restoranlardan sipariş verilmesine imkan tanıyan Yemek Sepeti VALE projesi, diğer anlaşmalı restoranların kuryeleri ile gönderim yapmaktadır. VALE için hizmet bedeli alınmaktadır.

Benzer Tarifeler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu