Bimcell

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması Ve Hilesi 2023

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması 2023 yılında hiçbir ücret ödemeden bedava internet kazanmanızı sağlar. Bimcell bedava internet uygulamasından faydalanmak için öncelikle Bimcell hat sahibi olmanız gerekir. Bimcell hat yalnızca kimlik kartınız ile Bim mağazalarından alınabiliyor. Bimcell telefon hattınız ister faturalı isterse faturasız olsun sunulan uygulama ve fırsatlar ile bedava internet imkânı vardır. Bimcell salla kazan uygulaması, Bimcell arayanı bil plus uygulaması, Bimcell EBA gibi uygulamalar ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun yanında yeni Bimcell hattı alanlara, 4,5 G’ye geçenlere ve yükleme yapanlara bedava internet hediyeleri bulunur.

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması yapmak için Bimcell hat kullanıcısı olmanız ve uygulamaları telefonunuza indirerek abone olmanız gerekir. Bimcell bedava internet uygulamaları ve yapılışı şu şekildedir;

Bimcell Salla Kazan Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Bimcell hat sahipleri telefonlarına Bimcell salla kazan uygulamasını indirmeleri gerekir. Uygulamayı Android işletim sistemine sahip telefonlara Play Store, IOS işletim sistemine sahip telefonlara ise App Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Bimcell’den şifre isteyin. Şifre ile uygulamayı açın. Bana özel kampanyalar bölümünden sil süpür bölümüne giriş yapın. Telefon ekranınıza gelen bulutları süpürdüğünüzde bedava internet hediyesi kazanırsınız.

Bimcell Arayanı Bil Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Bimcell hat sahipleri arayanı bil uygulamasına abone olarak 1 GB bedava internet kazanıyor. Bu uygulama ile bedava dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne PLUS yazıp 7065’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Bimcell Eba Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Eba uygulaması ile öğrencilere destek amacıyla 8 GB bedava internet hediye ediliyor. Bimcell hat sahipleri yalnızca eba.com.tr internet adresinde kullanmak üzere 8 GB internet kazanıyor. Bu uygulamadan faydalanmak için bir şey yapmanıza gerek yoktur. Eba internet sitesine girdiğinizde devreye girecektir.

Öğrencilere 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell abonesi gençlere online eğitim öğretim döneminde destek olmak için 6 GB bedava internet hediye ediliyor. Bu kampanya Yüksek Öğrenim Kurumlarının internet sitelerinde geçerlidir. Bedava 6 GB internet kazanmak için bir şey yapmanıza gerek yoktur. Öğrenim aldığınız siteye giriş yaptığınız anda devreye girer.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2023 yılında da Bimcell hat sahiplerinin ilgisini çeken konulardandır. Bimcell bedava internet hilesi Bimcell’in herhangi bir kampanyası ya da uygulaması dâhilinde olmadan bedava internet elde etmek için kullanılır. Kampanya ve fırsatlardan bedava internet aldığı halde daha fazla internet kazanmak isteyen Bimcell hat sahipleri Bimcell bedava internet hilesine başvuruyor.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Bimcell Bedava İnternet Hilesi yapmak için telefonunuzun APN ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için telefonunuzun ayarlar bölümüne giriş yapın. Burada APN ayarları kısmında mobil ağlar yazan kısma giriş yapmalısınız. APN ayarlarını yeniden yapılandırmak için APN bölümüne Bimcell yazın, internet APN yazan kısma da internet yazın ve onaylayın. Eğer bedava internet gelmemişse telefonunuzu tamamen kapatıp açarak tekrar deneyin.

Bimcell Ücretsiz İnternet Veren Uygulamalar

Bimcell Ücretsiz İnternet Veren Uygulamaları her uygulamaya özel yöntemler ile yapılır. Bimcell salla kazan uygulaması yapmak için uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yaparak uygulama içinde bulunan sil süpür bölümüne giriş yapın. Sil süpür ile ücretsiz internet yapmak için uygulamayı başlattığınızda telefon ekranınıza gelen bulutları süpürmeniz gerekiyor. Ekrana gelen bulutları kaydırdığınızda ücretsiz internetiniz ekrana gelecektir.

Bimcell arayanı bil plus uygulaması için arayanı bil servisine abone olmanız gerekir. Servise abone olarak 1 GB ücretsiz internet kazanırsınız. Bimcell Eba uygulaması için bir şey yapmanıza gerek yoktur. Eba’nın resmi internet sitesinde geçerli 8 GB internet hattınıza tanımlanır. Üniversite öğrencileri için sunulan 6GB ücretsiz internette yine aynı şekilde Yüksek Öğrenim Kurumu’nun resmi internet siteleri için bir şey yapmanıza gerek kalmadan hattınıza tanımlanır.

Bimcell Ücretsiz Hediye İnternet

Bimcell ücretsiz hediye internet 2023 yılında da Bimcell faturalı ve faturasız hat sahiplerine ücretsiz internet hediye etmeye devam ediyor. Yeni hat alanlar için hoş geldin hediyesi, TL yüklemesi yapan faturasız hat sahiplerine yükledikleri kadar hediye ücretsiz internet veriliyor.

Bimcell Ücretsiz Hediye İnternet

Bimcell Ücretsiz Hediye İnternet yapmak için kullanabileceğiniz yöntemler şunlardır;

  • Bimcell 4,5G sim karta geçen müşterilerine 30 GB internet hediye ediyor Hediyenizi almak için telefonunuzun mesaj bölümüne 4.5G30GB yazıp 5555’ kısa mesaj gönderin
  • 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda hiçbir şey yapmadan koşulsuz 1 GB internet hattınıza yüklenir
  • Hattını Bimcell’ e taşıyanlara 6 GB internet hediye ediliyor. Bunun için BİMCELL BONUS yazıp 4551’e mesaj gönderin
  • 40 TL yükleme yaptığınızda hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan koşulsuz 5 GB internet hediye edilir

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu