Bimcell

Bimcell Faturalı, Faturasız: İnternet, Konuşma, Sms Paketleri

Bimcell faturalı, faturasız internet paketleri, özellikle fiyat konusuna dikkat edenler tarafından çok sık tercih edilen bir GSM operatörüdür. Bimcell Faturalı, Faturasız; İnternet, Konuşma, Sms Paketleri, Bimcell kullanıcılarına uygun fiyatlı tarifelerdir. Bu paketler Dost 2GB, Dost 5GB, Dost 10GB paketleridir.Konuşma paketlerinin kullanım hakları, kullanım fiyatları ve aylık SMS gibi tüm detayları için;

Bimcell Faturasız Paketler Nelerdir?

Bimcell faturasız internet paketleri 2GB, 5GB ve 10GB paketleri Fiyat ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

Dost 2 GB İnternet Paketi

Dost 2GB faturasız paketi; Her yöne 600 dakika, her yöne 600 SMS verildiği gibi Bimcell ’lilerle sınırsız konuşabilirsiniz. Bu paketi yaptırabilmek için tek yapmanız gereken DOST 2GB yaz 4551’e SMS gönder. Paketin fiyatı ise 19 TL‘dir.

Dost 5 GB İnternet Paketi

Dost 5 GB faturasız paketi; Her yöne 750 dakika, Her yöne 750 SMS, 5 GB internet, tüm Bimcell’liler ile bedava konuşma avantajını sadece 29 TL’ ye sunmaktadır. Bu paketi aktif edebilmek için DOST 5GB yaz 4551’e mesaj at.

Dost 10 GB İnternet Paketi

Dost 10 GB faturasız paketi; 10 GB internet, Her yöne 1000 dakika konuşma, Her yöne 1000 dakika SMS, Bimcell’ lilerle sınırsız konuşma sadece 39 TL’ dir. Bu paketi aktif etmek için , DOST 10GB yaz 4551’e SMS gönder.

Bimcell Faturasız Hat Ne Zaman Açılır?

Bimcell faturasız hattınız aldıktan hemen sonra bilgilendirme mesajınızın ardından kullanıma başlayabilirsiniz.

Bimcell Faturasız TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell Faturasız hattınıza TL yüklemek için en yakın BİM mağazalarına gidip TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. BİM mağazalarına gitmek istemiyorsanız, Bimcell operatörünün resmi internet sitesinden yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Faturasız Hat Taşıma Nasıl Yapılır?

Diğer operatörlerden Bimcell’ e geçiş yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken kimliğinizi alıp en yakın BİM Mağazasına gitmek ve taşıma işlemini gerçekleştirmektir.

Bimcell Faturasız Hat İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Faturasız Hat iptali için öncelikle aktif olan paketinizi bilmemiz gerekiyor. Paketinizi belirledikten sonra ilgili paketi iptal edebiliriz. İşte iptal için yapılması gerekenler;

  • DOST 2GB paketinin iptal işlemi için IPTAL DOST 2GB yaz 4551’e SMS gönder.
  • DOST 5GB paketinin iptal işlemi için IPTAL DOST 5GB yaz 4551’e SMS gönder.
  • DOST 10GB paketinin iptal işlemi için IPTAL DOST 10GB yaz 4551’e SMS gönder.

Bimcell Faturasız Hat Bedava İnternet

Bimcell faturası hattına bedava internet yapabilmek için tek yapmanız gereken 30 gün içerisinde 25 TL ve üzeri yüklemelerinizde bedava 1GB internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Faturasız Hat Kalan Sorgulama

Bimcell faturasız hat kalan hakları görebilmek için öncelikle hangi paketin aktif olduğunu bilmemiz gerekiyor. Aktif olan hattı belirledikten hemen sonra sorgulama işlemi yapabiliriz. Sorgulama işlemi için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • DOST 2GB paketi için KALANDOST 2GB yaz 4551’e SMS gönder
  • DOST 5GB paketi için KALANDOST 5GB yaz 4551’e SMS gönder
  • DOST 10GB paketi KALANDOST 10GB yaz 4551’e SMS gönder

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu