Bimcell

Bimcell Diyenler Çoğalıyor: Bedava EBA İnternet 2021

2012 yılında Bimcell adıyla GSM operatörlüğüne de başlayan BIM resmi olarak Bimcell açılışını 2015 yılında yapması ile birlikte geniş çevrelere kendini duyurmak adına ve algı yaratmak için 2014 yılında oluşturup kullandığı bir slogandır. Bimcell faturalı, faturasız fark etmeksizin kullanıcılarına çok sayıda paket ve tarifeler sunmaktadır.

Bimcell EBA kullanıcılarına 8 GB Hediye

Diğer birçok GSM operatöründe olduğu gibi Bimcell operatörü de EBA kullanan kişilere 8GB internet vermektedir. EBA kullanmak için verilen bu hediyeler başka amaçla kullanılamaz. Sadece EBA sayfasına giriş yaptığınız anda devreye girer ve 8 GB oranında gezinebilirsiniz. Aslında burada hattınıza tanımlanan bir internet bulunmamaktadır. Buradaki işleyiş EBA platformlarına giriş yaptığınız anda mevcut internet paketinin harcanmaması için aktif internet paketinizin devre dışı kalması ile çalışır. Bimcell EBA ile internet kazan işlemi yapmak istiyorsanız, şu adımları takip edebilirisiniz:

 • Cep telefonunun kısa mesaj alanına giriş yap
 • Kısa mesaj alanına EBA yaz
 • Mesaj alıcı kısmına da 5555 yaz
 • Mesajı ilgili yere gönder

Bu aşamadan sonra EBA 8 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Artık EBA platformlarına girdiğinizde ücretsiz bir şekilde EBA çalışmalarını kullanabilirsiniz. Ancak tarife kurdu olarak sizi uyarmak istediğimiz nokta ise bedava internetlerinizi kullanırken harici kaynaklardan yüklenen video var ise ve o videoyu açarsanız mevcut internet kotanızdan harcama yapılacaktır.

Bimcell 30 GB Cepten İnternet Hediye

Kampanya’ ya katılmak veya bu kampanyadan yararlanmak için birkaç koşul bulunmaktadır. Bu koşullar ise şöyledir:

 • 28.09.2020 tarihinden önce Bimcell faturasız hattına sahip olan kişiler bu kampanyadan yararlanabilmektedir
 • 28.09.2020 tarihinden sonra ise 4.5 GB uyumlu olan SIM kart kullanıcıları bu kampanyadan yararlanır
 • Bu kampanyaya katılım için son tarih 30 Ekim 2020 tarihidir
 • Bu kampanyanın sürdüğü tarih aralıklarında 3 GB sim kartınızı 4.5 GB sim kart ile değiştiren Bimcell aboneleri sadece bir hafta geçerli 30 GB ücretsiz internet sahibi olurlar
 • SIM kartınızı 4.5G’ ye taşıdıktan sonra yapmanız gereken cep telefonunuzun mesaj kısmına 4.5G 30 GB yazıp 5555’ numaralı servise bu mesajı göndermelisiniz
 • Kampanya’ ya katılımınız başarılı ise Bimcell tarafından SMS ile bilgilendirileceksiniz
 • Bilgilendirme mesajı sonrası artık internet hediyelerinizi kullanabilirsiniz

Bu işlemler sonrası kullanmış olduğunuz hattınız artık 4.5G servislerinden otomatik olarak yararlanmaya başlayacaktır. Ancak 4.5 servisinden sadece yurt içi noktalarında yararlanılabilecektir. Yurt dışına çıkıldığında ise gidilen ülkenin servis durumuna göre hizmetlerden yararlanırsınız.

Bimcell Faturasız Hat Hediyeleri

Hediye internet kapsamında verilen ücretsiz internet fırsatlarının her biri için ayrı koşullar bulunmaktadır. Bu koşulları yerine getirdiğinizde hediyeniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Kampanya Adı  Faturasız hat hediyesi  Nasıl kazanırsınız?  
Bimcell Hediye 4GB Kampanyası  4GB ücretsiz internet  40 TL ve üzeri yükleme yapmak  
Bimcell Hediye 1 GB Kampanyası  1 GB Hediye internet  25 TL ve üzeri yükleme  
Bimcell Bonus Kampanyası      300 Dakika, 300 SMS, 9 GB bedava internet  Bimcell yeni hat alan aboneler: BIMCELL Bonus yaz 4551 ‘e SMS gönder  
Bimcell 30 GB Kampanyası      7 Gün Geçerli 30 GB bedava internet  4.5 G servislerinden yararlananlara verilen fırsattır. 4.5G 30GB yaz 5555’e Gönder

Bimcell Faturalı Hat Hediyeleri Nelerdir?

Bimcell faturalı hat sahipleri de bedava internet fırsatından yararlanabilmektedirler. Bunun için tek yapmanız gereken gerekli koşulları sağlamaktadır. Bimcell’ e yeni hat alarak katılmanız sonucunda Bimcell Bonus Kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanya sonucunda 300 dakika, 300 SMS, 9 GB bedava internet fırsatı kazanırsınız. Tek yapmanız gereken yeni hattınızı almak ve cep telefonunuzun kısa SMS kısmınsan BIMCELL BONUS yazıp 4551 nolu servise SMS göndermek.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu