Bimcell

Bimcell Ücretsiz Eba İnternet: Sms Ve Hat Kampanyaları 2021

Bimcell Ücretsiz Eba İnternet 2021 yılında sunduğu kampanyalı paketler ile bedava internet hediye ediyor. Bimcell kampanyaları ile ücretsiz internet fırsatları şunlardır:

  • Bimcell hattınıza 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 1 GB internet hediye edilir
  • Bimcell hattınızı tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 5 GB internet kazanırsınız
  • Bimcell hattını yeni alan kullanıcılar için 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdiğinizde 9 GB internet hediye edilmektedir
  • Bimcell YÖK kampanyası ile Yükseköğrenim Kurumu’nun uzaktan eğitim programı kapsamında üniversite öğrencilerine derslerde kullanılmak üzere 6 GB internet hediye edilir

Bimcell Ücretsiz Arama Nasıl Yapılır?

Bimcell Ücretsiz Arama yapmak için ödemeli arama servisinden yararlanmanız gerekir. Bu durumda aramanızın ücretini siz değil aradığınız kişi öder. Ödemeli arama yapabilmek için arama yapmak istediğiniz kişinin numarasını telefonunuzun mesaj bölümüne yazıp 9696’ya gönderebilirsiniz. Ya da arama yapmak istediğiniz numaranın başına 9696 yazıp ara tuşuna basarak direk ödemeli arama yapabilirsiniz.

Bimcell Ücretsiz Eba Nedir, Nasıl Faydalanılır?

Bimcell Ücretsiz EBA fırsatından faydalanmak için Bimcell faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız gerekir. Bimcell covid19 virüs salgını nedeni ile yaşanan pandemi döneminde okula gidemeyen Eba üzerinden online ders gören öğrencilere yardımcı olmak amacıyla ücretsiz Eba kampanyası başlatmıştır. Bu kampanya ile yalnızca eba.gov.tr internet sitesinde dersler için kullanılmak üzere 8 GB internet hediye ediliyor.

Bimcell’in ücretsiz Eba kampanyasından faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne EBA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olur. Yalnızca Eba için geçerli olan bir aylık 8 GB hattınıza yüklenecektir. Bimcell’in bu kampanyası 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Bimcell Ücretsiz Sms

Bimcell ücretsiz sms atabilmek için kampanyalardan faydalanarak bedava sms kazanarak ücretsiz sms atabilirsiniz. Ya da kısa mesaj yöntemi ile Bimcell’in sunduğu 100 sms hediye fırsatından faydalanabilirsiniz. Bimcell ücretsiz sms hediye eden kampanyalar ve sms ile bedava internet fırsatları şunlardır:

  • Bimcell hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yaparsanız 500 sms hediye edilir
  • Bimcell hattınıza tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yaparsanız internet hediyesi ile birlikte 500 sms kazanırsınız
  • Bimcell’den yeni hat alan kişiler sunulan hoş geldin hediyesi ile hattınız açıldıktan sonra 30 gün içerisinde BİMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdiğinizde internet hediyesi ile birlikte 300 sms hediye edilir
  • Bimcell hattınızdan telefonunuzun mesaj kısmına 100 yazıp 5451’e kısa mesaj gönderdiğinizde anında hattınıza 100 sms hakkı yüklenir. Bu 100 sms’i bedava kullanabilmek için hattınıza yüklendikten sonra IPTAL 100 yazıp 4551’e göndererek iptal edin. İptal etmezseniz hattınızdan ücret kesilecektir
  • Eğer sms kullanımınız yeterli gelmiyorsa Bimcell’in 5 TL’ye 1000 sms paketi oldukça uygun bir kampanyadır. Faydalanmak için 1000SMS yazıp 4551’e gönderin. Sonrasında *120#’yi tuşlayıp sms paketini seçin ve kullanın

Bimcell Ücretsiz Arama Nasıl Yapılır?

Bimcell ücretsiz arama işlemi yapabilmek için 2 farklı yöntem bulunmaktadır.

Bimcell Bedava Dakika Kazanma

Bimcell ücretsiz arama yöntemlerinden ilki olan sms ile bedava dakika fırsatıdır. Bundan yararlanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne girip 250DK yazıp 4551’e kısa mesaj gönderin. Anında 250 dakika ücretsiz arama hakkı hattınıza yüklenecektir. Yükleme sonrası hemen iptal etmenizde fayda vardır. Zira hattınıza yüklediğiniz TL’den düşebilir.

İptal etmek için yine telefonunuzun mesaj bölümüne bu kez IPTAL 250DK yazın ve yine 4551’e kısa mesaj gönderin. Mesaj sistemi ile aldığınız bedava 250 dakika sizde kalır ve hattınızdaki TL’den düşmez.

Bimcell Ödemeli Arama

Bimcell Ücretsiz Arama yapabilmeniz diğer bir yöntem ödemeli arama yapmaktır. Bu durumda hattınızda dakikanız olmasa bile acil durumlarda arama yapabilirsiniz. Arama ücreti tarifeler ile aynı şekilde ücretlendirilerek aradığınız kişiden kesilecektir.

Bimcell hattınızdan ödemeli arama yapabilmek için aramak istediğiniz kişinin telefonunu başında sıfır olmadan telefonunuzun mesaj kısmına yazın ve 9696’ya kısa mesaj gönderin. Ya da telefonunuzun arama kısmına 96965*** şeklinde aramak istediğiniz numaranın önüne 9696 yazıp ara tuşuna bastığınızda ödemeli aramalı yapmış olursunuz.

Bimcell Ücretsiz Hat

Bimcell Ücretsiz Hat sahibi olmak için numaranızı Bimcell’e taşıyarak faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir. Bimcell numarasını taşıyan faturalı hat sahiplerinden hiçbir ücret almadığı gibi 250 sms,250 dakika ve 4 GB internet hoş geldin paketi hediye ediyor.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu