Bimcell

Bimcell Bedava SMS Paketleri Nasıl yapılır?

Bimcell Bedava SMS yapmak için çok uygun fiyatlar ile sunulan Bimcell paketlerini satın alabilir ya da cazip bir fiyata yalnızca SMS paketi alabilirsiniz. Bunun için öncelikle Bimcell hattı kullanıyor olmanız gerekir. Bimcell hattınıza 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 500 SMS hediye eder. Hattınızı Bimcell’e taşıdığınızda 30 gün içerisinde telefonunuzun mesaj bölümüne BİMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderdiğinizde 300 SMS hediye edilir. Ya da çok fazla SMS kullanıyorsanız yalnızca 5 TL’ye 1000 SMS paketi satın alabilirsiniz. Bu paketi aylık olarak değil istediğiniz zaman alıp kullanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Sms Hilesi

Bimcell hat sahibiyseniz ve bedava sms almak istiyorsanız bunun için yapabileceğiniz oldukça basit bir yöntem vardır. Telefonunuzun mesaj kısmına 100 yazıp 4551’e gönderin. Anında telefonunuza 100 sms yüklenecektir. Ancak sonrasında hemen iptal etmeniz gerekir. Zira iptal etmeseniz hattınızdan para kesilebilir. Bunun için yine telefonunuzun mesaj bölümüne 100 IPTAL yazın ve 4551’e gönderin. Böylece bedava 100 sms sahibi olursunuz.

Bimcell SMS Paket Fiyatları 2023

Bimcell SMS Paketleri avantajlı her şey dâhil paketler içerisinde yer alabileceği gibi yalnızca sms kullanımı için 5 TL’ye 1000 sms paketinden faydalanabilirsiniz. Bunun için hattınıza 5 TL yükleyin ve telefonunuzun mesaj kısmına 1000SMS yazıp 4551’e gönderin. *120#’yi tuşlayıp sms paketinizi seçin. Böylece 5 TL gibi cazip bir fiyata 1000 sms almış olursunuz. Bimcell sms olan paketler şunlardır:

  • Dost1GB paketi ile Bimcell hattınıza 15 TL yüklediğinizde paket içerisinde 600 sms bulunur
  • Dost 3GB paketi ile Bimcell hattınıza 25 TL yüklediğinizde yine 600 sms almış olursunuz
  • Dost 7GB paketi ile Bimcell hattınıza 35 TL yüklediğinizde 900 sms alırsınız
  • Bimcell hattınıza tek seferde 25 TL yüklediğinizde 500 sms hediye edilir

Bimcell SMS Paket Fiyatları Nelerdir?

Bimcell SMS Paket Fiyatları oldukça uygun olup 5 TL’ye 1000 sms paketi en cazip olanıdır. Yine içerisinde konuşma hakkı, internet ve sms bulunan paketlerden birini seçerek de fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bimcell avantajlı paketleri şunlardır:

Dost 2 GB Bimcell Paketi  Dost 5GB Bimcell Paketi  Dost 10 GB Bimcell Paketi  
2 GB internet   600 SMS   600 DK  5 GB internet   750 SMS   750 DK  10 GB internet   1000 SMS   1000 DK  
 19 TL   29 TL   39 TL  

Bimcell SMS Ayarları Nasıl Yapılır?

Bimcell SMS Ayarları mesaj yöntemi ile yapılır. Bimcell SMS tarifesi satın aldığınızda öncelikle telefonunuzun mesaj kısmına 1000SMS yazıp 4551’e gönderin. Sonrasında telefonunuzun arama bölümüne gelip *120#’yi tuşlayıp ara tuşuna basın. Buradan SMS paketlerini seçin. Bu ayarlamayı yaptığınızda anında 1000 SMS hattınıza yüklenecektir.

Bimcell SMS Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bimcell SMS Sorgulama için iki farklı yöntemden birini kullanabilirsiniz. Bu yöntemler şunlardır. Telefonunuzun arama bölümüne gelip *123#’yi tuşlayın ve arama tuşuna basın. Bu arama sonrasında telefonunuza mesaj olarak kalan sms miktarı saniyeler içerisinde gelecektir. Yine telefonunuzda 9333’ü arayarak sesli yanıt sisteminden kalan sms hakkınızı anında öğrenebilirsiniz.

Bimcell Sms Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Bimcell SMS Yönlendirme için telefonunuzun arama bölümüne gelip **2 1*yönlendirme yapacağınız telefon numarası # yazıp ara tuşuna basın. Böylece uzaktan yönlendirme servisini aktif etmiş olursunuz. Telefonunuz kapalı iken bile artık sms’ leriniz yönlendirme yaptığınız telefona iletilecektir.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Paket İptali yapmak için kısa mesaj sistemini kullanmanız gerekir. Bimcell paketinizi iptal etmediğinizde her ay otomatik olarak yenilenir. Bimcell paketinizi iptal etmek için telefonunuzun mesaj kısmına gelip kullandığınız paketin adı ile birlikte iptal mesajı göndermeniz gerekir. Örneğin 10 GB paketi için IPTALBİMCELL10GB yazıp 4551’e göndermeniz gerekir. Bu mesaj sonrası paketiniz yenilenmez ve iptal edilir.

Bimcell SMS Paket Fiyatları Nelerdir

Bimcell SMS paket fiyatları diğer GSM operatörlerine göre oldukça uygundur. Eğer Bimcell hattınızda kullanmak için yalnızca sms paketi almak istiyorsanız hattınıza 5 TL yükleyerek 1000 Sms satın alabilirsiniz. Üstelik ayda sadece bir kez değil birkaç kez de bu sms paketini yükleyerek istediğiniz kadar sms kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ya da içerisinde konuşma ve internette bulunan paketlerden birini satın alarak sms alabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu