Turkcell

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası: Mail, İptal Etme

Google, Yandex gibi arama motorlarının yerlisi olan ve daha gelişim aşamasında olup kullanıma açık bir uygulamadır. Turkcell sizden Yaani uygulamasını indirmenizi ve kullanmanızı istemektedir. Yaani uygulamasını indirdiğiniz de uygulamayı silmediğiniz her ay için 1 GB bedava internet kazanırsınız. Ancak bu bedava internetiniz sadece Yaani uygulamasını kullanırken harcayabilirsiniz. Yaani ile bedava internet kazanma yolları;

 • Yani uygulamasını indir her ay 1 GB bedava internet kazan
 • Yaani uygulaması üzerinden yaptığınız tüm aramaların ön izlemesi ücretsizdir
 • Bir ayda 10 gün kullan ve en az 20 arama yap 1GB bedava internet kazan

Turkcell Yaani Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Turkcell uygulaması olan Yaani kampanyalarını yapmak için birkaç yöntem bulunmaktadır.

 • Yaani uygulamasını indir
 • Yaani uygulamasını kullan

Yanni kampanyasından bu şekilde yararlanabilirsiniz. Turkcell arama motoru olan Yaani tarayıcısını Telefonunuzdan silip sonra tekrar kurduğunuzda bu kampanyalardan yararlanamazsınız. Bu kampanyalardan yararlanmak için tek bir hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell Yaani Arama Motoru

Turkcell Yaani arama motoru, Türkcell tarafından geliştirilmiş yerli arama motoru uygulamasıdır. Bu uygulama ile Google arama motorunda yazıp detaylarını bulup size gösterdiği gibi işlevleri olan bir uygulamadır.

Turkcell Yaani İnternet Kullanamıyorum Ne Yapmalıyım?

Turkcell, Yaani uygulaması için verdiği 1GB bedava interneti Yaani uygulaması dışında başka hiçbir yerde kullanamazsınız. Yaani uygulamasında da kullanamıyorsanız telefonu bir kere açıp yeniden açtığınızda sorun düzelecektir. Özellikle IPHONE kullanıcıları bu sorunu çok yaşamaktadır. Sorun yine çözülmez ise Dijital Operatör canlı yardım veya müşteri hizmetlerini arayarak sorunu dile getirdiğinizde Turkcell kaynaklı bir sorun var ise düzeltilecektir.

Turkcell Yaani 1 GB Gelmedi Neden?

Turkcell Yaani uygulamasını kullanırken iki şekilde 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. İşte yollar ve nedenler;

Yaani ile 20 arama yap 1 GB kazan Nasıl Yapılır?

Bu sebepten ötürü 1 GB hediyeniz gelmediyse kampanya koşullarını dikkatli okumamış olabilirsiniz. Her yerde Yaani uygulamasını kullanan herkes 20 arama yaptığında 1 GB bedava internet kazanır diye yazarlar. Oysa Turkcell’ in tek koşulu 20 arama yapmanız değildir. Aynı zamanda uygulamayı bir ay içerisinde en az 10 gün kullanmış olmanız gerekmektedir. Bu detaya dikkat ederseniz sorun çözülecektir.

Yaani uygulamasını indir 1GB kazan Nedir?

Bu kampanyada pek kimsenin bilmediği bir detay mevcuttur. Bu hediyeyi kazanabilmeniz için Mutlaka Yaani uygulamasını Turkcell data bağlantılarından yani Turkcell internetinden en az bir kere kullanmış olmanız gerekmektedir.

Aksi takdirde hediye hattınıza tanımlanmaz.Bu kampanyadan dolayı bedava internetiniz gelmediyse Dijital operatör canlı yardım veya müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlatabilirsiniz. Birkaç gün içerisinde bedava internetiniz gelecektir. Turkcell bu konularda çok titiz olmakla birlikte zaman zaman teknolojik aksaklıklar oluşabilmektedir.

Turkcell Yaani ’den Kimler Faydalanabilir?

Turkcell Yaani uygulamasını indirip kullanan tüm Turkcell aboneleri bu kampanyadan yararlanabilir. Aynı zaman ses hattı kampanyasında olan kişilerde yararlanabilmektedirler. Turkcell dışında başka GSM operatörü kullanıyorsanız o zaman bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Turkcell Yaani Başvuru SMS’i Ücretlimi?

Yaani için yapacağınız tüm başvurular ücretsiz olup sizden ücret talep etmemektedir.

Turkcell Yaani Abonelik Her Ay Yenilecek mi?

Yaani uygulamasını indirdiğiniz anda aboneliğiniz başlar ve uygulamayı silmediğiniz sürece de her ay abonelik otomatik olarak yenilenecektir.

Turkcell Yani Servisi Yurtdışında Geçerli mi?

Yaani servisi ülke dışına çıktığınızda 39 ülkede geçerli ve herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

Turkcell Yaani ‘yi Nasıl İptal Ederim?

Turkcell Yaani’ yi iptal etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken uygulamayı kullanmamak ve cep telefonunuzdan uygulamayı silmek. Aboneliğiniz iptal olmuştur.

Webde Arama Yapmak İçin Yaani Tarayıcısını Nasıl Kullanabilirim?

Turkcell Yaani uygulamasını uygulama marketlerinden indirin. Uygulama marketlerinden indirdikten sonra uygulamayı açın ve karşınıza çıkan ekranda istediğiniz şeyi aratarak kullanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Gizli Mod Özelliği Nasıl Yapılır?

Yaani uygulamasında gizli mod özelliğini kullanmak istiyorsanız adım adım ilerleyerek öğrenelim. Bunun içinse şu adımları takip etmeniz yeterlidir;

 • Yaani uygulamasını açın
 • Alt menü kısmında ayarların yanında yer alan pencere sekmesine tıklayın
 • Pencere sekmesine girdiğiniz tarayıcıda açık olan pencereleri göreceksiniz
 • Alt menüye tekrar bakın
 • İkinci sırada yer alan gözlüklü şapkalı simgeye tıklayın
 • İlk defa kullanıyorsanız aynı menüde son sırada yer alan + işaretine tıklayın
 • Artık yeni pencerede gizli modasınız

İlk kullanımız da + işaretine basmanız gerekirken daha sonraki kullanımlarınızda sadece gizli sekme moda dokunmanız yeterli olacaktır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu