Turkcell

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 2 GB İçeriği Nelerdir?

Turkcell Yeşil Beyaz Paket, Bursaspor sevdalısı taraftarlara özel bir pakettir. Bireysel ve kurumsal faturalı ve faturasız tüm Turkcell ses hattı sahibi müşterileri yeşil beyaz paketten faydalanabilir. Yeşil beyaz paket ile Goller Cepte süper paket üyeliği ve internet 9 TL’ye alınabilir. Goller cepte uygulaması ile Bursaspor’un attığı her gol için haftalık 200 MB ve Bursaspor’un her resmi galibiyetinde günlük 1 GB internet hediye Turkcell yeşil beyaz paket yapmak için Turkcell mağaza ve bayilerinden abonelik yapabilirsiniz.

Turkcell dijital servisinden yeşil beyaz paket aboneliği yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini 532 ya da 0 532 532 00 00 numaralı telefonlardan arayarak yeşil beyaz paket aboneliği yaparsınız. Ya da Turkcell ücretsiz sms servisini kullanarak telefonunuzun mesaj bölümüne YESIL BEYAZ yazıp 2200’e kısa mesaj göndererek paket aboneliği yapabilirsiniz. Yeşil beyaz paket aboneliği başvurunuzu yaptığınızda Turkcell’den onay mesajı gelecektir. Bu mesaj sonrasında paketinizi 1 ay süre ile kullanabilirsiniz. Yeşil beyaz paketinizde kalan haklarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 2200’e kısa mesaj göndererek paketinizde kalan hakları öğrenebilirsiniz. Yeşil beyaz paket aboneliğiniz siz iptal etmediğiniz sürece devam edecektir. Yeşil beyaz paket iptali için de yine aynı şekilde mesaj sistemi ile IPTAL YBEYAZ yazıp 2200’e mesaj göndermeniz yeterli olur.

Turkcell Tüm Yeşil Beyaz Paketlerinde Bulunan Ayrıcalık

Turkcell yeşil beyaz paketlerinin tamamında bulunan ayrıcalık ve özellikler şunlardır:

  • Goller cepte, çalarken dinlet, Bip, Fizy, TV+, ücretsiz Bursa Mobile arama kampanyası, Lifebox 25 GB’a kadar ücretsiz depo, çalarken dinlet ve dergilik servislerinden faydalanabilirsiniz
  • Turkcell yeşil paket yurt dışında da geçerlidir
  • Tüm kampanyalı Turkcell yeşil beyaz kampanyalı paketleri 31.03.2023 tarihine kadar geçerlidir
  • Turkcell yeşil beyaz kampanyalı paketlerine sahip olmak için Turkcell bayilerinden 0516’lı hat satın almanız gerekir

Turkcell Yeşil Paket 2 GB

Turkcell Yeşil Paket 2 GB, Bursaspor gönüllüsü taraftarlara özel avantajlı bir pakettir. Turkcell faturalı hat sahiplerinin faydalanabileceği bir pakettir. Turkcell yeşil paket için aylık ve yıllık abonelik sağlayabilirsiniz. Turkcell yeşil paket ile 2 GB internet sunulur. Yeşil paket içeriğinde 500 dakika her yöne, paket içerisinde sınırsız konuşma bulunur. Turkcell yeşil paket içeriğinde 1000 sms vardır. Turkcell yeşil paket 2GB yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne YESIL BEYAZ 2GB yazıp 2200’e mesaj göndermelisiniz.

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 4GB Nasıl Yapılır?

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 4GB Bursa mobile özel zengin içeriğe sahip bir pakettir. Yeşil beyaz 4 GB paketi her yöne 750 dakika, paket içi sınırsız konuşma, 4 GB internet, 1000 sms içerir. Turkcell yeşil beyaz 4 GB paket yapmak için telefonunuzun mesaj kutusuna YESIL BEYAZ 4GB yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 8GB Nasıl Yapılır?

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 8GB, Bursa Mobile’den Bursalılara ve Bursa’ya gönül vermiş olan Turkcell’lilere özel bir pakettir. Yeşil beyaz 8GB paket içeriğinde 1000 dakika her yöne ve paket içi sınırsız konuşma hakkı, 1000 sms ve 8 GB internet bulunur. Yeşil beyaz 8 GB paketi yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne YESIL BEYAZ 8GB yazıp 2200’e kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 16GB Nasıl Yapılır?

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 16 GB paketi platinum paket olu zengin bir içeriğe sahiptir. Bursa Mobile ile Bursalılara ve Bursa’ya gönül vermiş Turkcell’lilere özeldir. Paket içeriğinde 16 GB internet, her yöne 2000 dakika, paket içi sınırsız konuşma ve 1000 sms bulunur. Ayrıca tüm paketler için geçerli olan servisler kullanıma dâhildir. Yeşil beyaz 16GB paketini yapmak için telefonunuzun mesaj kısmına YESIL BEYAZ 16GB yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 32 GB Nasıl Yapılır?

Turkcell Yeşil Beyaz Paket 32 GB, Bursa Mobile ile Bursalılara ve Bursa’ya gönül vermiş faturalı Turkcell müşterilerine özel bir pakettir. Platinum paket olan yeşil beyaz 32GB paketi zengin bir içeriğe sahiptir. Yeşim beyaz 32 GB paketi ile her yöne 2000 dakika, paket içi sınırsız konuşma, 1000 sms ve 32 GB internet sunulur. Yeşil beyaz 32 GB paket yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne YESIL BEYAZ 32GB yazıp 2200’e mesaj gönderin.

Turkcell Yeşil Paketlerin Aylık Abonelik Fiyatları 2023

Turkcell Yeşil Paketlerin Aylık Abonelik Fiyatları 12 ay taahhütlü yıllık abonelik ve aylık abonelik fiyatları olarak değişiklik gösterir. Eğer taahhütlü yıllık abonelik yaparsanız çok daha uygun fiyatlar ile paket avantajlarından faydalanabilirsiniz. Turkcell yeşil paketlerin vergiler dâhil aylık abonelik fiyatları şu şekildedir.

  • Yeşil Beyaz 2 GB Paketi: Aylık abonelik ücreti 52 TL olup 12 ay taahhütlü yıllık abonelik fiyatı 31 TL’dir
  • Yeşil Beyaz 4 GB Paketi: Aylık abonelik fiyatı 67 TL olup 12 ay taahhütlü yıllık aboneliklerde 47 TL’dir
  • Yeşil Beyaz 8 GB Paketi: Aylık abonelik 97 TL olup 12 ay taahhütlü yıllık aboneliklerde 47 TL’dir
  • Yeşil Beyaz 16 GB Paketi: Aylık abonelik 127 TL olup 12 ay taahhütlü yıllık aboneliklerde 107 TL’dir
  • Yeşil Beyaz 32GB Paketi: Aylık abonelik fiyatı 167 TL olup 12 ay taahhütlü yıllık abonelik fiyatı 146 TL’dir

Benzer Tarifeler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu