Turkcell

Turkcell Kırmızı Paket Ve Fiyat İçeriği Nelerdir?

Turkcell Kırmızı Paket, faturalı ve faturasız tüm Turkcell ses hattı müşterileri için sunulan bir ek pakettir. Kırmızı paket ile Galatasaray taraftarları hem kırmızı paket ayrıcalıklarından faydalanıp hem de hayranı oldukları takımlarına destek olabilirler. Turkcell kırmızı paket içeriğinde Bip’ten her yöne 250 dakika arama, Fizy’de seçili radyoları dinleme ve çalarken dinlet uygulaması bulunur. Bunun yanı sıra Galatasaray destek uygulaması ile birçok hediye kazanma şansınız olur. Turkcell kırmızı paket ücreti aylık 7 TL’dir. Kırmızı paket iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Bip sarı kırmızı destek paketi ve sosyal medya aracılığı ile yapılacak yarışma ve talep esası ile dağıtılacak olan Kırmızı paket hediyeleri şunlardır:

  • Galatasaray’ın ev maçlarında standart ve vip maç biletleri
  • Stadyumda bulunan aile ve çocuk türbininde maç izleme hakkı
  • Galatasaray oyuncularının imzaladığı forma ve top kazanma şansı
  • Galatasaray antrenmanlarına katılma
  • Yurt dışı maçlarına bilet ve takım uçağıyla gitme fırsatı
  • GS store’larda ve online mağazalarda indirim hakkı elde etme
  • Galatasaray müze bileti kazanma şansı
  • Galatasaray’ın ev maçlarında basketbol ve voleybol maç bileti kazanabilirsiniz

Turkcell kırmızı paketin bu ayrıcalıklı hediyelerini kazanabilmek için Bip uygulamasında bulunan sarı kırmızı destek hattını takip etmeniz gerekir. Bip uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazınız için Play Store’dan IOS işletim sistemine sahip cihazınız için App Store’dan indirebilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz Bip uygulamasında sarı kırmızı destek hattını takip ederek tüm bu hediyeleri kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Kırmızı Paket Nasıl Yapılır?

Turkcell Kırmızı Paket yapmak için size en yakın Turkcell mağazasına giderek kırmızı paket aboneliği talep edebilirsiniz. Turkcell dijital uygulamasına giriş yaparak kırmızı paket alabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini 532 ya da 0 532 532 00 00 telefon numaralarından arayıp kırmızı paket aboneliği talep edebilirsiniz. Ayrıca Turkcell ücretsiz sms servisini kullanarak kırmızı paket aboneliği yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj kutusuna GS7 yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Turkcell kırmızı paket başvurunuz sonrası Turkcell’den gelecek olan bilgi mesajı sonrası kırmızı paket aboneliğinizi tüm hakları ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Kırmızı Paket İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Kırmızı Paket İptali için Turkcell mağazalarına giderek paket iptali isteyebilirsiniz. Turcell dijital uygulamasına giriş yaparak kırmızı paket iptal talebi oluşturabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini 532 ya da 0 532 532 00 00 numaralı telefonlardan arayarak kırmızı paket iptali yapabilirsiniz. Ya da Turkcell ücretsiz sms sistemi ile telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL GS7 yazıp 2200’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal talebiniz sonrası Turkcell’den kırmızı paketinizin iptal edileceğine dair bir bilgi mesajı gönderilir. Kırmızı paketiniz paket bitim tarihinizde sonlandırılır ve bir sonraki ay yenilenmez.

Turkcell Kırmızı Paket Yurt Dışında Geçerli mi?

Turkcell kırmızı paket yurt dışında geçerli değildir. Kırmızı paket içeriği ile sunulan haklarınız ve ayrıcalıklı hediyeleriniz yurt içinde kullanılabilir.

Turkcell Kırmızı Paket Birden Fazla Kez Alabilir miyim?

Turkcell Kırmızı Paket birden fazla kez alınamaz. Aynı dönem için sadece bir kez alınabilen bir pakettir. Ancak Turkcell’in diğer Galatasaray destekli paketlerinden birini ya da birkaçını alma şansınız vardır. Turkcell’in Galatasaray taraftarları için sarı paket, şampiyon paket, goller cepte, aslan paket gibi birçok destek paketi bulunur. Aynı ay içerisinde kırmızı paketi bir kez alabiliyorken bu destek paketlerinden birini alarak Galatasaray’a destek olmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Kırmızı Paket Birden Fazla Hattımda Faydalanabilir miyim?

Turkcell kırmızı paket birden fazla hattınızda faydalanabilirsiniz. Ancak kırmızı paketin diğer hatlarınıza da tanımlanması gerekir. Tüm hatlarınıza kırmızı paket tanımlaması yaparak kullanabilirsiniz.

Turkcell Kırmızı Paketinden Faydalanabilir miyim?

Turkcell Kırmızı Paketinden Faydalanmak için Turkcell bireysel ya da kurumsal faturalı veya faturasız ses hattı kullanıyor olmanız gerekir. Bireysel ya da kurumsal faturalı hat sahipleri faturalrına tanımlanarak kırmızı paket alabilirler. Turkcell ön ödemeli faturasız hat sahipleri ise 35 TL ve üzerinde borçları olmamak kaydıyla kırmızı paket alabilirler. Eğer 35 TL ve üzeri borçları var ise borçlarını Turkcell nakit POS noktalarından ödedikten sonra en az 14 TL yükleme yaparlar ise Turkcell kırmızı paketinden faydalanabilirler.

Turkcell Kırmızı Paket Kullanmadığım Faydalarım Bir Sonraki Aya Devreder mi?

Turkcell kırmızı paket kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez. Kırmızı paket içeriğinde bulunan kullanım haklarınız bir ay süre ile geçerli olup paket bitim tarihinde sonlandırılır. Bir sonraki ay için yeni kullanım haklarınız hattınıza yüklenir.

Turkcell Kırmızı Paket Değişikliği Yapılabilir mi?

Turkcell Kırmızı Paket Değişikliği sarı kırmızı paketler arasında yapılabilir. Galatasaray desteği için Turkcell’in sunduğu sarı kırmızı destek paketleri içinde değişiklik yapmak mümkündür. Ancak bunun için mevcut kırmızı paketinizi iptal etmeniz ve istediğiniz diğer paket için başvuru yapmanız gerekir. Eğer kırmızı paket iptali yapmazsanız yeni bir sarı kırmızı destek paketi aboneliği yapmış olsanız bile kırmızı paketiniz sonraki ay yine yenilecektir. Bu nedenle önce mevcut kırmızı paketinizi iptal edip değişiklik yapmalısınız.

Turkcell Kırmızı Paket Başvuru Sms Ücretli mi?

Turkcell Kırmızı Paket Başvuru SMS’i ücretsizdir. Turkcell ücretsiz sms hattı hizmetidir. Kesinlikle ücret alınmayacaktır. Turkcell kırmızı hat aboneliği başvurusu ya da iptali için göndereceğiniz sms ücretsiz bir hizmettir.

Süper Lig takımlarının taraftar paketleri aşağıda verilmiştir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu