Turkcell

Turkcell Mavi Paket İçeriği Ve Özelikleri 2021

Turkcell Mavi Paket İçeriği Ve Özelikleri, Turkcell’in Trabzonspor taraftarları için sunduğu özel bir pakettir. Mavi paket sahibi Turkcell’liler hem paket fırsatlarından faydalanırken hem de gönül verdikleri Trabzonspor’a destek sağlamış olurlar. Turkcell ses hattı aktif olan faturalı ve faturasız hat sahipleri mavi paket sahibi olabilirler. Mavi paket ile hem sosyal medya hesaplarında ve Bip uygulamasında geçerli 3 GB internet kazanıp hem de Trabzonspor galibiyetlerinde 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell mavi paket ücreti aylık 12 TL olup Trabzonspor’la destek sağlamak isteyen taraftarlara özeldir.

Turkcell Mavi Paket Nasıl Yapılır?

Turkcell Mavi Paket Yapmak için öncelikle aktif olarak Turkcell ses hattı kullanıyor olmanız gerekir. Faturalı ya da faturasız Turkcell ses hattı kullanıyor iseniz mavi paket başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Turkcell bayilerine giderek mavi paket abonesi olabilirsiniz. Turkcell dijital servis aracılığı ile internetten Turkcell hesabım uygulamasından mavi paket aboneliği yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri için 532 ya da 0 532 532 00 00 numaralı telefonlardan birini arayarak mavi paket aboneliği talep edebilirsiniz. Ya da Turkcell sms sistemini kullanarak telefonunuzun mesaj bölümüne TS MAVİ yazıp 2200’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Mavi paket başvurunuz sonrasında telefonunuza onay mesajı gelecektir. Turkcell’den gelen bu mesajdan sonra 30 gün boyunca geçerli olan mavi paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Mavi Paketten Kimler Faydalanabilir?

Turkcell mavi paketten Turkcell ses hattı sahibi olup aktif olarak kullanan faturalı ve faturasız tüm Turkcell hat sahipleri faydalanabilir.

Turkcell Mavi Paket İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Mavi Paket İptali İçin Turkcell sms sistemini kullanmanız gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL MAVI yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kısa süre içerisinde Turkcell’den mavi paketinizin iptal edildiğine dair mesaj gönderilir. Bu mesaj sonrası artık mavi paketiniz yenilenmeyecektir.

Mavi Paket İptali Sonrası Kalan Haklarımı Kullanabilir miyim?

Turkcell Mavi Paket İptali Sonrası Kalan Haklarınızı paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paketinizin bitim tarihine kadar kalan kullanım hakkınız devam eder. Paket bitim tarihinde sonlandırılır ve yenilenmez. Turkcell mavi paketinizi iptal ettiğiniz gün kullanım hakkınız sıfırlanmaz. Örneğin ayın 25’inde paket yeniliyorsanız o ayın 25’ine kadar kalan haklarınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Mavi Paket Yurt Dışında Geçerli mi?

Turkcell Mavi Paket Yurt Dışında geçerli değildir. Bu paket yalnızca yurt içi kullanım için geçerli olan bir pakettir.

Turkcell Mavi Paketi Birden Fazla Kez Alabilir miyim?

Turkcell mavi paket birden fazla kez alınamaz. Mavi paket bir dönem boyunca yalnızca bir kez alınabilir. Turkcell’in diğer destek paketlerinden birini alarak Trabzonspor Kulübüne destek olma imkânınız vardır.

Mavi Paketinden Birden Fazla Hattımda Faydalanabilir miyim?

Turkcell Mavi Paketten birden fazla hatta faydalanmak mümkündür. Bunun için hattınızda geçerli olan paketlerin tanımlı olması gerekir. Diğer hatlarınıza tanımladığınızda kullanabildiğiniz halde data hattında kullanılamaz.

Turkcell Mavi Paket İçeriği ve Özellikleri Nelerdir?

Turkcell Mavi Paket İçeriğinde Facebook, Instagram, Twitter, Whatsap sosyal medya hesaplarında ve Bip uygulamasında geçerli 3 GB internet bulunur. Bir ay süre ile belirtilen hesaplarda tarifenizden yemeden 3 GB mavi paket internetini kullanabilirsiniz. Mavi paket özelliği Trabzonspor taraftarlarının kendi takımlarına destek sağlamalarıdır. Trabzonspor’un tüm resmi maçlarında sağladığı galibiyet durumunda mavi paket sahipleri 1 GB hediye internet kazanırlar.

Mavi Paket Numara Taşıma, Devir ve Hat İptalinde Devam Eder mi?

Turkcell Mavi Paket numara taşıma, devir ve hat iptali durumlarında devam etmez. Bu durumlarda Turkcell mavi paketiniz iptal edilir. Paket içeriğinde kalan kullanım haklarınızda iptal edilmiş olur. Yeniden mavi paket üyeliği yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mavi Paket Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell Mavi Paket Kalan Kullanım Haklarınızı Öğrenmek için Turkcell ücretsiz sms hattını kullanmanız gerekir. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Mesaj sonrası kısa süre içerisinde Turkcell kalan kullanım haklarınıza ait bilgiyi mesaj olarak tarafınıza gönderecektir. Böylece çok kısa bir sürede Turkcell mavi paket kalan kullanım hakkınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell Mavi Paket Kullanım Hakkı Bittiğinde Bilgi Verilir mi?

Turkcell Mavi Paket Kullanım Haklarınızın %80’i bittiğinde Turkcell paket kullanım hakkınızın %80’ini kullandığınıza dair bilgilendirme mesajı gönderir. Kalan kullanımınızı kalan yüzdeye göre kullanmanız gerektiği hususunda uyarılırsınız. Mavi paket kullanım hakkının tamamı bittiğinde yine Turkcell mavi paket kullanım hakkınızın %100’ünü kullandığınızı size bilgi olarak mesaj yolu ile bildirecektir. Paketiniz bittikten sonra artık tarifenizde bulunan internet hakkınız kullanılmaya başlayacaktır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu