Turkcell

Turkcell Dergilik Uygulaması Nedir? Çekiliş Sonuçları 2021

Turkcell Dergilik Uygulaması; gelişen teknoloji çağımızda dergi ve gazeteleri fiziki olarak alma zorunluluğunu ortadan kaldıran, mobil cihazlardan okumaya olanak tanıyan bir uygulamadır.

Turkcell Dergilik Uygulaması 2021

Turkcell Dergilik Uygulaması ücretsiz e-dergiye ulaşım sağlayabileceğiniz Dergilik Uygulaması ile internetiniz olmasa dahi indirdiğiniz dergi ve gazeteleri online olarak okuyabilirsiniz. Artık dergi gazete taşıma derdiniz yok! Tüm istediğiniz dergiler gazeteler bir tık uzağınızda. İster telefondan ister tabletten abonelik satın alınmasa dahi yüzlerce dergiye ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz. Ek olarak ücretsiz şekilde de indirerek her yerde okuyabilirsiniz…

Turkcell Dergilik Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell Dergilik kampanyaları ile ücretsiz yayınlar haricinde abonelik gerektiren seçkin yayınları da anlık olarak takip edebilir, indirebilir ve istediğiniz zaman okuyabilirsiniz.

Dergilik Standart Paketi

Giyimden futbola, kişisel gelişimden eğlenceye, iş dünyasından magazine, haberden yemek tariflerine ayda sadece 19,65 TL’ye sahip olabilirsiniz. Dergilik kampanyasına dâhil olmak için dijital operatör üzerinden veya dergilik uygulamasında kampanyaya dâhil olabilirsiniz.

Dergilik Premium Paketi

Fuarlardan arabalara, sporlardan eğlenceye, TV’den teknolojiye yüzlerce dergiye ayda sadece 28,65 TL’ye sahip olabilirsiniz. Dergilik uygulamasından veya Turkcell uygulaması üzerinden paketi satın alabilirsiniz.

Avantajlı Dergilik Kampanyası

Turkcell’den yeni abonelere bir özel müjde daha var! Sınırsız sayıda yerli dergi ve gazeteye ilk 3 ay boyunca sadece 9.99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Turkcell ek olarak ilk aboneliğe özel abonelerine günlük geçerli 1GB hediyesi ediyor!

Turkcell Dergilik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Dergilik İptali Tarifelerin için IPTAL DERGI yazıp 2200’a SMS göndererek iptal edebilirler. Dergilik uygulamasını indirerek abonelik alan diğer operatör kullanıcıları ilgili uygulamanın içerisine girerek “Aboneliklerim” bölümünden mevcut olan Dergilik veya Hürriyet aboneliklerini iptal edebilirler. Dergilik uygulaması üzerinden gazete aboneliklerini iptal etmek için kullanıcılar IPTAL boşluk gazete ismi yazılmalıdır. Örnek verecek olursak: IPTAL FANATİK

Turkcell Dergilik Uygulaması Nasıl Yapılır?

Turkcell Dergilik uygulaması Google Play ve App Store üzerinden ‘’Turkcell Bilişim Hizmetleri AŞ’’ tarafından yüklenmiş olup bu platformlardan indirebilirsiniz.

Turkcell Dergilik APK

Eğer APK olarak Dergilik Uygulaması’ nı indirmek isterseniz aşağıda yer alan üç linkten herhangi birini kullanabilirsiniz;

Dergilik Link 1

Dergilik Link 2

Dergilik Link 3

Turkcell Dergilik Hilesi

Turkcell Dergilik Hilesi Uygulaması akıllı telefonunuzda zengin bir dergi ve gazete yelpazesini okumanıza izin vermektedir. Turkcell Dergilik Uygulaması ile gazete ve dergilere ulaşım çok kolaylaştı, artık bu içeriklere hızlıca ulaşarak okumalarınız daha keyifli hale geldi. Hile gerektiren fazla bir alan olmaması sebebi ile Dergilik Uygulaması’nda herhangi bir hile içeriği ve yöntemi bulunmaması dikkat çekmektedir.

Turkcell Dergilik Samsung Çekiliş

Turkcell Dergilik Uygulaması’ndan 10 adet Samsung akıllı telefon hediye! Dergilik uygulaması üzerinden okumanız karşılığında 31 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan çekilişe katılabilirsiniz.

  • Bir Turkcell abonesi 1 gün bazında en fazla 5 makaleyi çevrimiçi olarak okuyarak
  • 5 makaleyi çevrimiçi dinleyerek
  • Her yeni oyun içerisinde en az 1 soruya yanıt verererek
  • Toplamda 5 soruya cevap vererek

bir günde en fazla 15 çekiliş hakkı kazanarak, çekilişe katılım sağlayabilmektedir. Kampanyaya katılım ücretsiz olup katılım sonrasında kazandığınız çekiliş haklarını güncel olarak kontrol etmek için uygulamanın en son sürümü telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir.

Turkcell Dergilik Ücretli mi?

Turkcell Dergilik Uygulaması’ nı App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. İçerik tarafında yüzlerce ücretsiz yayın bulunurken bunun yanında Premium olarak ücretli abonelik sonrası okuyabileceğiniz dergi ve gazeteler de yer almaktadır. Fiziki olarak satın alabileceğiniz birçok yerli dergi ve gazeteye Dergilik Uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tabi ücret olarak da yüksek rakamlar istenmediğini söyleyebiliriz. Dergi bazlı ücretlendirme yerine abonelik ile Premium – Standart ve Avantajlı olmak üzere üç abonelik çeşidi bulunmaktadır. Ücretlendirmesi kapsamına göre değişmekte olup aboneliklerin hepsi aylık bazda satın alınmaktadır. Ücretlendirme şu şekilde yapılmaktadır.

  • Premium Pakete 28.65 TL’ye 1 ay boyunca sahip olabilirsiniz
  • Standart Pakete 19.65 TL’ye 1 ay boyunca sahip olabilirsiniz
  • Avantajlı Pakete ise İlk 3 ay 9.99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Abonelik İptal Nasıl Yapılır?

Abonelik satın alımı sonrası memnun kalmayan veya aboneliğini ertelemek amaçlı iptal etmek isteyen kullanıcılar iki yöntem ile iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler. Turkcell operatörüne bağlı olan aboneler IPTAL DERGI yazıp 2200’a SMS göndererek Dergilik aboneliklerini anlık olarak iptal edebilirler. İkinci yöntem ise Dergilik Uygulaması’na girdikten sonra aboneliklerim bölümünde yer alan ayarlarınızı yönetebilir, aynı zamanda iptal edebilirsiniz.

Turkcell müşterisi olmayıp dergilik uygulamasını indirerek abone olan kullanıcılarda aynı şekilde Dergilik Uygulaması’na girerek aboneliklerim bölümünden ilgili aboneliklerini sonlandırabilirler.

Turkcell Dergilikten İnternet Kazanma Yolları Nelerdir?

Turkcell Dergilik üzerinden okudukça internet kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Turkcell abonelerini okumaya teşvik etmek amaçlı Lifecell İlk Hattım ile Dergilik uygulamasının çocuk bölümünden üç adet dergi indirirseniz, aylık bazda 1 GB hediye kazanabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu