Turkcell

Turkcell Hediye Oyna Paketi Promosyon kodu 2021

Turkcell Hediye Oyna Paketi Promosyon kodu 2021, anlaşmalı oyun şirketlerinin sunduğu Turkcell’in bildireceği promosyon kodu ile kazanılan ücretsiz bir pakettir. Aylık 3 GB bedava internet belirtilen oyunlarda kullanılabilir. Hediye oyna paketi Pubg dâhil birçok sevilen oyun için geçerlidir. Hediye oyna paketinden faturalı, faturasız ve kurumsal tüm Turkcell aktif hat sahipleri faydalanabilir. Turkcell hediye oyna paketi ile belirtilen oyunlarda istediğiniz kadar keyifli zaman geçirme imkânınız olur.

Turkcell Hediye Oyna Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Hediye Oyna Paketi yapmak için Turkcell’in ücretsiz sms sistemini kullanabilirsiniz. Bunun için Turkcell hatlı telefonunuzun mesaj bölümüne HEDIYE OYNA boşluk SIFRE yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kısa süre içerisinde Turkcell’den onay mesajı gönderilir. Bu mesaj sonrasında belirtilen oyun sayfalarında 3 GB hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hediye Oyna Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell hediye oyna kampanyasından promosyon kodu bulunan tüm Turkcell hat sahipleri yararlanabilir. Bireysel ya da kurumsal faturalı veya faturasız hat sahibi olmanız fark etmez. Tüm Turkcell müşterileri için sunulan kampanyalı hediye paketidir.

Hediye Oyna Kampanyasından Birden Fazla Kez Paket Alabilir miyim?

Turkcell hediye oyna kampanyasından birden fazla kez paket almak mümkündür. Bunun için kampanyada geçerli hediye kodlarınız olması yeterlidir. Her hediye kodu ile kampanyadan paket talebinde bulunabilirsiniz.

Hediye Oyna Kampanyasındaki Haklarım Bir Sonraki Aya Devreder mi?

Turkcell hediye oyna kampanyasındaki haklar bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamında hediye edilen 3 GB internet belirtilen oyunlarda yalnızca bir ay süre ile geçerlidir. Kalan internet hakkınız ay bitiminde sonlandırılır.

Hediye Oyna Paketi Kampanyası Yurt Dışında Geçerli mi?

Turkcell hediye oyna paketi kampanyası yurt dışında geçerli değildir. Kampanya ile sunulan hediye haklarınız yalnızca yurt içinde kullanım faydası sağlar.

Hediye Oyna Kampanyasından Kalan Sorgulama

Turkcell hediye oyna paketi kampanyasından kalan sorgulama için Turkcell ücretsiz sms hattından faydalanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 2200’e kısa mesaj göndererek kalan hakkınızı öğrenebilirsiniz. Ya da Turkcell dijital operatör uygulamasına giriş yaparak hediye oyna kampanya paketiniz için kalan sorgulama yapabilirsiniz.

Turkcell Hediye Oyna Paketi Promosyon Kodu

Turkcell hediye oyna paketi promosyon kodu oyunlarda geçerli 3 GB hediye internet kazanmanızı sağlayan indirim kodudur. Promosyon kodu ile bir ay süre ile oyunlarda kullanabileceğiniz hediye internet alırsınız.

Hediye Oyna Paketi Promosyon Kodu

Turkcell hediye oyna paketi promosyon kodu, Turkcell mağaza ve bayilerinden, Turkcell dijital servisinden, müşteri hizmetlerinden ya da Turkcell ücretsiz sms sistemi ile alınabilir. Promosyon kodu almak için telefonunuzun mesaj bölümüne indirim kodu yazıp 2222 ya da 2200’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde promosyon kodunuz mesaj olarak gönderilecektir.

Turkcell Günlük Hediye Oyna Paketleri

Turkcell günlük hediye oyna paketleri, belirtilen oyun ve uygulamalarda geçerli bir gün süre ile kullanabileceğiniz hediye internet fırsatları sunar. Günlük hediye oyna paketler şunlardır:

Turkcell Günlük Hediye Oyna Paketi

Turkcell günlük hediye oyna paketi, promosyon kodu ile alınabilen Pubg dahil çeşitli oyunlarda geçerli bir gün kullanabileceğiniz 1 GB ücretsiz internet hediye eder. Bu paketten promosyon kodu sahibi tüm faturalı, faturasız ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir. Turkcell’in bildireceği oyunlarda 1 gün süre ile geçerlidir. Günlük hediye oyna kampanyasından faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne GUNLUK OYNA boşluk KAMPANYA ŞİFRESİNİ yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Mesaj sonrası Turkcell onay mesajı geldikten sonra belirtilen oyunlarda geçerli 1 GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Günlük Hediye Oyna İzle Paketi

Turkcell günlük hediye oyna izle paketi, promosyon kodu ile alınabilecek Pubg ve çeşitli oyunlar ile birlikte Twitch ve Youtube’da geçerli 1 GB hediye internet sunar. Bireysel ve kurumsal tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri bu kampanya ile günlük hediye oyna izle paketi alabilir. Paketi almak için telefonunuzun mesaj bölümüne GUNLUK IZLE boşluk KAMPANYA ŞİFRESİNİ yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Telefonunuza gelecek onay mesajı sonrası hediye internetiniz ile oyun oynamaya ve izlemeye başlayabilirsiniz.

Turkcell Yaani Kazan Kazan Oyunu

Turkcell Yaani kazan kazan oyunu ile hediye internet paketleri kazanmak için yaani.com.tr üzerinden ya da yaani mobil uygulamasından oyun oynamanız gerekir. Uygulama içerisinde sunulan oyunları oynayarak 500 MB ve 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Topla Kazan Oyunu

Turkcell Yaani topla kazan oyunu ile hediye internet imkânı sunuluyor. Günlük hediye internet için Yaani mobile uygulamasını telefonunuza indirmeli ya da yaani.com.tr üzerinden topla kazan oyunu oynayarak 500 MB ve oynadıkça hediye internet paketleri kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell sürpriz nokta kampanyası için Bip uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama içerisinde bulunan keşfet bölümünden sürpriz nokta uygulamasına giriş yapmalısınız. Sürpriz nokta uygulaması ile ücretsiz olarak birçok hediye fırsatı sunulur. Bu kampanyadan faturalı, faturasız ve kurumsal tüm hat sahipleri faydalanabilir. Bip uygulaması üzerinden sürpriz nokta kanalını takip etmeye başladığınız anda günlük kullanabileceğiniz 1 GB internet anında hediye edilir. Bu hoş geldin hediyesi sonrasında sürpriz nokta kanalını her gün takip ederek günlük, haftalık ve aylık olarak kullanabileceğiniz hediye internetin yanı sıra dakika ve sms hediyeleri de kazanabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu