Turkcell

Turkcell Biz Ücretlimi? Biz Kampanyası ve Ekip Kurma 2021

Turkcell Biz için Ekip oluşturarak konuşmalarınızda tasarrufu gerçekleştirebileceğiniz sınırsız sayıda bedava dakika, GB’lar kazanabileceğiniz bir platformdur. Turkcell Biz adından da net bir biçimde görüldüğü gibi ekip kurma platformudur. Bu platformda en az 2 en fazla 5 kişi olabilir. Ekip elbette Turkcell müşterileri ile oluşturulan bir ekiptir.

Turkcell Biz Kampanyası

Turkcell Biz Kampanyanın geçerlilik süresi 4.9.2020 ile 31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya sonrasında bitecektir. Bu kampanyada bir kullanıcı sadece bir tane ekip kurabilecek ve yine sadece bir ekip içinde yer alabilecektir. Ekipten çıkanlar haklarını kaybederler. Altta belirtilen avantajları dışında bu kampanyada ayrıca kampanyaya özel avantajlı ev fiber internet paketi ve 65 yaş üstünde olup ekip içinde olan üyelerin her birine Akıllı Fatura da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Turkcell Biz Ücretli’mi?

Turkcell Biz hiçbir şekilde ücretli değildir. Bu platformu kurmak için ve kullanır iken ekstra bir ek ücret gelmez. Kendi mevcut tarifenizi değiştirmeden. Aylık ödediğiniz faturada herhangi bir değişiklik yapmadan bu platformdan kendi seçtiğiniz insanlar ile birlikte tamamen ücretsiz bir biçimde kampanya devam ettiği sürece yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Biz Ücretsiz İnternet Paylaşımı

Turkcell Biz de bir diğer önemli olan avantajlı olan durumlardan bir tanesi de ücretsiz internet paylaşımıdır. Kişiler kullandıkları internetten aylık kullanmadıkları, kalan internetlerini ekipten bir arkadaşına ya da isterlerse ekipte olan tüm üyelere verebilirler. Bu durum kullanıcının ana paketinde olan GB’lar için geçerlidir.

Turkcell Biz 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Biz kampanyasına katılan 25 yaş altında olan ve bu kampanyadan yararlanan gençler her ay aylık olarak kampanyadan yararlandıkları süre zarfınca ekstra olarak 2 GB bedava internet hakkına sahiptir. Bu ekipte yer alan 25 yaş altında olan tüm ekip üyelerine ayrı ayrı verilir. Kampanyanın tamamına ait değildir.

Turkcell Biz Ekibi Nasıl Oluşturulur?

Turkcell Biz Ekibinizi Nasıl Oluşturacağınızı ifade etmek gerekir ise burada iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bunlardan ilki cep telefonunuza indireceğiniz Dijital Operatör uygulaması üzerinden seçtiğiniz kişileri ekleyerek kolayca kendi ekibinizi kurarak kampanyadan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise bir nedenden ötürü Dijital Operatör kullanmayanların. www.turkcell.com.tr internet sitesine girerek burada https://www.turkcell.com.tr/kampanya/turkcell-biz sayfasını açtıktan sonra üstte sol köşede yer alan “ Ekibini Kur” tuşuna basmalarıdır.

Burada kullanıcı adınız ile girdikten sonra adım adım ekibinizi hızlı bir biçimde kurmanız mümkündür. Kendi ekibinizi kurmadan önce kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını ise yine üst kısımda yer alan “İzle” butonuna basarak almanız mümkün.

Turkcell Biz Ekip İçi Sınırsız Konuşma

Turkcell Biz platformunun ekip kuranlara sunduğu en önemli avantajların başında ekip içinde yer alan kişilerin kendi aralarında sınırsız ve hiçbir ek biçimde ücret ödemeden diledikleri kadar konuşabilmeleridir. Bu yüzden son derece avantajlı olan bir kampanyadır. Özellikle sürekli birbiri ile uzun uzun konuşan insanlar için son derece yararlı ve bütçelerini zorlamayan bir kampanyadır.

Turkcell Biz’e Katılmak İçin Neler Gerekli?

Turkcell Biz uygulamasına katılmak için herhangi özel bir şey yapmanıza gerek yoktur. Turkcell faturalı müşteri olmanız yeterlidir. Aynı şekilde ekibize katılacak olan insanların da hem Turkcell müşterisi olması, hem de faturalı hatta sahip olmaları yeterli olan bir durumdur.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu