Turkcell

Turkcell Yolda Paylaş Paketi

Turkcell yolda paylaş paketi, Kamil Koç firması ile yolculuk yapacak Turkcell müşterilerine özel bir ek pakettir. Kamil Koç firmasında aldığınız aktif bilet rezervasyon numarası (PNR) ile başvuru yaparak Turkcell yolda paylaş paketi satın alabilirsiniz. Yolda paylaş paketi Facebook, Instagram, Twitter, Whatsap sosyal medya hesapları ve Bip uygulamasında geçerli 2 GB internet kullanım hakkını yalnızca 5,90 TL’ye sunar. Yolda paylaş paketi yolculuk saatinizde aktif olan ve 24 saat geçerli bir pakettir.

Turkcell Yolda Paylaş Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell yolda paylaş paketi yapmak için öncelikle aktif olarak Turkcell ses hattı kullanıyor olmanız ve Kamil Koç firmasından aktif bilet rezervasyonunuz olması gerekir. Yolda paylaş paketi yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne KKPAYLAS boşluk BİLET PNR KODU yazıp 1020’ye kısa mesaj göndermelisiniz. Mesaj sonrası yolculuk saatinizde başlatılacak olan 2GB internetinizin hattınıza yüklendiğine dair Turkcell sms sistemi ile bilgilendirilirsiniz. 24 saat kullanacağınız Yolda Paylaş paketiniz bittiğinde de yine bilgi mesajı gelir.

Turkcell Yolda Paylaş Paket İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell yolda paylaş paket iptali Kamil Koç ile yapacağınız yolculuk saatinden 1 saat öncesine kadar yapılabilir. Yolda paylaş paket iptali için telefonunuzun mesaj kısmına IPTAL KKPAYLAS yazıp 1020’ye mesaj göndermelisiniz. Kısa süre içerisinde yolda paylaş paket iptalinin yapıldığına dair Turkcell’den bilgilendirme mesajı gelecektir. Böylece paket iptaliniz gerçekleşmiş olur. Ancak yolculuk zamanınıza 1 saatten daha az bir süre kalmışsa paket iptali yapılmayacağını bilmelisiniz.

Yolda Paylaş Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Turkcell yolda paylaş paketinden Kamil Koç firmasından aktif rezervasyonu olan PNR kodu olan tüm faturalı, faturasız ve kurumsal Turkcell müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Yolda Paylaş Paketini Birden Fazla Kez Alabilir miyim?

Turkcell yolda paylaş paketini bir PNR kodu ile bu koda bağlı alınan bilet sayısı kadar alabilirsiniz. Aynı GSM numarası ile aynı PNR koduna bağlı bilet sayısı kadar yolda paylaş paketi kullanılabilir. PNR kodunda tanımlı bilet sayısına göre farklı GSM numaraları ile de yolda paylaş paketi kullanılabilir.

Turkcell Yolda Paylaş Paketi Kalan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell yolda paylaş paketi kalan sorgulama için Turkcell ücretsiz sms sisteminden faydalanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kutusuna KALAN yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kısa süre içerisinde Turkcell’den yolda paylaş paketinizde kalan kullanım hakkınız için bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Turkcell Yolda Paylaş Paketi Özel Bilgiler Nelerdir?

Turkcell yolda paylaş paketi özet bilgiler ile paket hakkında bilmeniz gerekenler ana başlıklar halinde belirtilir. Özet bilgiler şunlardır:

  • Turkcell yolda paylaş paketi içeriğinde Facebook, Twitter, Instagram, Whatsap ve Bip uygulamasında geçerli günlük 2 GB internet bulunur
  • Turkcell Yolda Paylaş paketi için talepte bulunduğunuzda seyahat saatinizde paket içeriği otomatik olarak hattınıza tanımlanır
  • Turkcell yolda paylaş paketinden faturalı, faturasız ve kurumsal tüm Turkcell ses hattı sahipleri faydalanabilir
  • Turkcell yolda paylaş paketinden Kamil Koç firmasından aktif bilet rezervasyonu ile alınan PNR kodu bulunan müşteriler yararlanabilir
  • Turkcell yolda paylaş paketi tek kullanımlık olup 24 saat geçerlidir ve yenilenmez

Yolda Paylaş Paketinde Kalan Haklar Sonraki Aya Devreder mi?

Turkcell yolda paylaş paketi 24 saat geçerli olup kalan haklar bir sonraki aya devretmez. 24 saatin sonunda kalan hakkınız var ise sonlandırılır.

Yolda Paylaş Paket Kullanımı Bittiğinde Bilgilendirme Yapılır mı?

Turkcell yolda paylaş paket kullanımı %80 bittiğinde Turkcell paketinizde kalan kullanım hakkında bilgilendirme mesajı gönderir. Yine paketinizin kullanım hakkı %100 bittiğinde bilgilendirme mesajı ile paketin tamamını kullandığınız bildirilir.

Yolda Paylaş Paketi Numara Değişikliği, Durumlarında Devam Eder mi?

Turkcell yolda paylaş paketi numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği ve abonenin isteği ile hattın kapatılması durumlarında devam etmez. Bu durumlarda yolda paylaş paketiniz iptal olur ve sonlandırılır.

Yolda Paylaş Paketi Sim Kart Değişikliğinde Devam Eder mi?

Turkcell yolda paylaş paketi numara değişikliği, tarife değişikliği ve sim kart değişikliği durumunda devam eder. Bu durumlarda yolda paylaş paketini aynı haklar ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yolda Paylaş Paketi Data Hatlarda Kullanılabilir mi? Hızı nedir?

Turkcell yolda paylaş paketi yalnızca Turkcell ses hattı için geçerli olup data hattında kullanılamaz. Turkcell yolda paylaş daha paketinin hızı standart 4,5G bağlantı hızındadır. Turkcell yolda paylaş paketi hız kısıtlı hatta tanımlandığında hız kısıtı kalkmaz. Hız kısıtı aynı şekilde devam edecektir.

Turkcell Yolda Paylaş Paketi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Turkcell yolda paylaş paketi ücreti 5,90 TL’dir. Faturalı hat sahipleri yolda paylaş paket ücreti dönem sonu faturaya yansıtılır. Faturasız hat sahipleri ise hatlarında yeterli TL varsa yolda paylaş paketine başvurabilirler. Eğer yeterli bakiye yoksa hata mesajı gelir ve yolda paylaş paketi alamazlar.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu