Turkcell

Turkcell Servis Kampanyaları, İptal Etme Ve Ayarları 2021

Turkcell Servis Kampanyaları, İptal Etme Ve Ayarları 2021 faturalı ve faturasız hat sahiplerine sunulan avantajlı uygulamalardır. Turkcell servisleri hat kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak ve renklendirmek için hizmet verir. En zor zamanlarda başvurabileceğiniz servisler olduğu gibi kısa yoldan birçok bilgiye ulaşabileceğiniz servisler de vardır. Kaliteli ve güzel zamanlar geçirmek istediğiniz zamanlarda kullanabileceğiniz servisler hayatınıza eğlence katar. Arama, fatura ve TL servisleri, bilgi servisleri, eğlence servisleri ve uygulama servisleri vardır.

En popüler servisler; TV+ servisi, Fizy servisi, Dergilik servisi ve Yaani tarayıcı servisidir. Arama, fatura ve TL servisleri; UpCall bilinmeyen numara sorgulama servisi, yönlendir servisi, Turkcell şimdi ara servisi, Turkcell avans TL servisleridir. Bilgi servisleri; Findeks kredi notu öğrenme servisi, Adalet Bakanlığı Uyap sms bilgi servisi, aile hekimim kim servisleridir. Eğlence servisleri; TV+, Dergilik, Fizy ve Playcell servisleridir. Uygulama servisleri; Turkcell resmi işlerim uygulaması ve goller cepte uygulamasıdır.

Turkcell Servis Kampanyaları 2021

Turkcell Servis Kampanyaları 2021 ile pek çok avantaj ve fırsatlara sahip olacağınız gibi hediye çekilişlerine katılarak sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz. Birbirinden özel fırsatlar sunan servisler Turkcell’ lilerin vazgeçilmez desteği oluyor. Turkcell servis kampanyaları şunlardır:

 • Dergilik servisi 10 Samsung telefon hediye edilen bir çekiliş kampanyası düzenliyor
 • Bip uygulamasının sen yap diye servisi ekstra salla kazana avantajı sunuyor
 • Avantajlı Dergilik kampanyası ile 1 GB internet hediye ediliyor
 • Google hesabı üzerinden mobil ödeme yapan müşteriler Google Play’ de geçerli 10 TL kazanıyor
 • Lifebox kontratlı paket kampanyası ile 3 aylık Premium paket hediye ediliyor
 • Cihazlı Lifebox kampanyası ile Turkcell’ den cihaz alan müşterilere Lifebox servisi 100 GB saklama alanı hediye ediyor
 • Turkcell Kadınca servisi ile aylık kadınca paketi ile moda, dekorasyon, yemek, magazin vb. zengin içeriğe sahip dergiler yalnızca 5,99TL’ye sunuluyor
 • Yıllık kadınca paketi kampanyası ile 12 ay kalma sözüne ilk 3 ay 2,99 TL sonraki aylar 5,99 TL’dir
 • Lifecell servisi, Lifecell ilk hattım dergilik kampanyası ile aylık olarak 3 dergi indiren müşterilerine 1 GB internet hediye ediyor
 • Lifecell paket al Lifebox kazan kampanyası ile Lifecell faturasız paket alanlara Lifebox 10 GB saklama alanı, 5 GB Lifebox’da geçerli internet ve Lifebox Premium paket üyeliği hediye ediliyor
 • Paket al Lifebox kazan kampanyası ile 4,5G ön ödemeli paket alanlara Lifebox saklama alanı hediye olarak veriliyor
 • Bursa Mobile ayın 16’sı kampanyası ile Bursa Mobile servisine üye olan Turkcell müşterilerine her ayın 16’sında sürpriz hediyeler sunuluyor
 • Fizy yıllık Premium üyelik kampanyası ile ilk 3 ay sadece 4,99 TL olup sonraki aylar 12,99 TL’dir
 • Turkcell 61cell servisi kullanan müşterilerine özel TV, müzik, internet, goller cepte gibi çeşitli hediyeler sunuyor
 • Bip servisi kullanan Turkcell’ liler her yöne dakikalar, internet paketleri, data paketleri gibi birçok hediye kazanıyor

Turkcell Servis Numarası

Turkcell Servis Numarası, dijital servisleri kullanan müşterilere özel ücretsiz telefon numarasıdır. Servisler ile ilgili her türlü işlem için 0 532 757 2222 numaralı ücretsiz hizmet hattını arayabilirsiniz.

Turkcell Servis Ayarları Nasıl Yapılır?

Turkcell Servis Ayarları Turkcell internet erişimini sağlar ve Turkcell uygulama ve servislerini kullanabilmenize imkân tanır. Turkcell servis ayarlarını yapmak için telefonunuzun menü bölümünden ayarlar kısmına giriş yapın. Ayarların içerisinde bulunan daha fazla seçeneğini tıklayın. Buradan mobil şebekeler bölümüne girin.

Veri servisleri etkin seçeneğini işaretleyin. Burada erişim noktası adları yazan kısmı göreceksiniz. Erişim noktası adları içerisinde Turkcell internet (ISP) kısmını etkin hale getirin. APN kısmı boş ise varsayılana döndür seçeneğini tıklayın. İşleminiz tamamlanmış olur ve Turkcell servis ayarlarınız tamamlanmış olur.

Turkcell Servis Sağlayıcı

Turkcell Servis Sağlayıcı, Turkcell’ in yüksek hızda internete bağlanabilmenizi sağlayan internet sağlayıcısıdır. Turkcell servis sağlayıcı ile en ücra yerlerde bile internete bağlanarak işlem yapma şansınız vardır. Çekim hızı yüksek ve hızlı olan Turkcell servis sağlayıcı ile kesintisiz internet keyfini yaşayabilirsiniz.

Turkcell Servisleri İptal 2021

Turkcell Servisleri İptal kullandığınız Turkcell servislerinin kullanımının kapatılması anlamına gelir. Turkcell’in sunduğu servislerden birini kullanıyorsunuz ve herhangi bir sebep ile iptal etmek istiyorsanız hızlı ve pratik bir şekilde servis kullanımınızı kapatabilirsiniz.

Turkcell Servis İptal Etme Nasıl Yapılır?

Turkcell Servislerini İptal Etmek için 4 farklı yöntem kullanabilirsiniz. Öncelikle size en yakın Turkcell bayiine giderek servis iptali gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell resmi internet sitesi üzerinden ya da mobil cep uygulamasından servis iptali yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri olan 532’yi arayarak servis iptali talep edebilirsiniz. Mesaj sistemi ile iptal etmek istediğiniz servisin adı ile birlikte iptal isteyebilirsiniz.

Bunun için örneğin avans TL servisi kullanıyorsanız İPTAL AVANS yazıp 2200’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olur. Ya da Turkcell’ in müzik servisi olan Fizy’ yi iptal etmek istiyorsanız İPTAL Fizy yazıp 2200’e mesaj göndermelisiniz. Diğer servisler içinde aynı şekilde kullandığınız servisin adı ile birlikte iptal yazarak kısa mesaj servisine gönderebilirsiniz.

Turkcell Servis Yok 2021

Turkcell Servis Yok sorunu çeşitli sebepler ile yaşanıyor olabilir. Turkcell’ in şebeke çalışmalarından dolayı servis yok uyarısı alıyor olabilir. Şehrinizde böyle bir çalışma olup olmadığını Turkcell’ in resmi internet sitesinden görebilirsiniz. Telefonunuzun ayarlarını kontrol edin. Sim kartınızı takıp çıkartarak sorunu anlamaya çalışabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu