Turkcell

Turkcell Kırmızı Siyah Paket İçeriği Nelerdir? Since 1969

Turkcell Kırmızı Siyah Paket, Gaziantep Futbol Spor Kulübü sevdalısı taraftarlara özel bir ek pakettir. Kırmızı siyah paket ile taraftarlar hem şehir ve takımlarına faysa sağlayıp hem de paket ayrıcalıklarından faydalanabilirler. Turkcell faturalı ve faturasız ses hattı sahibi kişiler faydalanabilir. Kırmızı siyah paket kendi hattınızda bulunan tarifenize ek olarak 9 TL’ye abone olabileceğiniz ek bir pakettir. Kırmızı siyah paket sahibi Gaziantepspor sevdalısı taraftarlar bu paket ile birçok avantajlı fırsattan faydalanırlar.

Turkcell Kırmızı Siyah Paket Nasıl Yapılır?

Turkcell Kırmızı Siyah Paket Yapmak için Turkcell mağaza ve bayilerine giderek kırmızı siyah paket aboneliği yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri için 532 ya da 0 532 532 00 00 telefon numaralarından birini arayarak kırmızı siyah paket aboneliği talep edebilirsiniz. Turkcell dijital operatör uygulaması ile internet üzerinden kırmızı siyah paket yapabilirsiniz. Ya da Turkcell’in ücretsiz sms servisinden faydalanabilirsiniz. Sms ile kırmızı siyah paket yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne KIRMIZI SİYAH yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Bu yöntemlerden biri ile kırmızı siyah paket için başvuru yaptığınızda kısa süre içerisinde Turkcell’den onay mesajı alırsınız. Bu mesajdan sonra artık kırmızı siyah paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kırmızı Siyah Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Kırmızı siyah paketinden Turkcell ses hattı müşterisi olan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalanabilir.

Kırmızı Siyah Paket Değişikliği Yapabilir miyim?

Turkcell kırmızı siyah paket değişikliği yapılabilir. Turkcell hat sahibi paket değişikliği yapmak istediğinde Turkcell mağaza ve bayilerine, müşteri hizmetlerine, Turkcell dijital servisine başvuruda bulunarak paket değişikliği yapabilmektedir.

Kırmızı Siyah paketi Birden Fazla Kez Alabilir miyim?

Turkcell kırmızı siyah paketi birden fazla kez almak mümkün değildir. Aynı paketi bir dönem içerisinde bir kez almanız mümkündür. Ancak Turkcell’in diğer ek paketlerinden birini satın alarak Gaziantep Spor Kulübü’ne destek olabiliriniz.

Kırmızı Siyah paket Yurtdışında Geçerli mi?

Turkcell Kırmızı Siyah Paket Yurt Dışında geçerli değildir. Bu paket yalnızca yurt içi için geçerli olan Gaziantepspor taraftarlarına özel bir pakettir.

Kırmızı Siyah Paketinden Kaç Kez Faydalanabilir miyim?

Turkcell kırmızı siyah paketinden birden fazla hattınızdan faydalanmanız mümkündür. Ancak diğer hatlarınıza da kırmızı siyah paketinizi tanımlamanız gerekir. Data hattında kullanılamaz.

Turkcell Kırmızı Siyah Paket İptali

Turkcell Kırmızı Siyah Paket İptali için Turkcell’in ücretsiz sms sisteminden faydalanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL KIRMIZI SIYAH yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Turkcell Kırmızı Siyah Paket İptali Sonrası SMS Gelir mi?

Turkcell kırmızı siyah paket iptal mesajı gönderdiğinizde kısa süre içerisinde Turkcell iptal onay mesajı gönderir. Bu mesaj sonrasında kırmızı siyah paket aboneliğiniz sonlandırılır ve bir daha tekrar etmez.

Kırmızı Siyah Paket İptal Edildiğinde Kalan Haklar Süresi

Turkcell kırmızı siyah paket iptali yapıldığında kalan haklar süre sonuna kadar devam eder. Örneğin kırmızı siyah paketiniz ayın 30’una kadar geçerli ise ve siz ayın 15’inde iptal talebinde bulunduysanız paketinizde kalan haklarınız ayın 30’una kadar geçerli olur. Ancak iptal ettiğiniz için 30’undan sonra bir daha aboneliğiniz yenilenmeyecektir.

Kırmızı Siyah Paketimde Kalan Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim

Turkcell Kırmızı Siyah Paketinizde Kalan Haklarınızı Turkcell ücretsiz sms servisinden faydalanarak öğrenebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 2200’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olur. Kısa süre içerisinde Turkcell’den kalan haklarınızın bulunduğu bir bilgi mesajı alırsınız.

Turkcell Kırmızı Siyah Paket İçeriği ve Özellikleri?

Turkcell Kırmızı Siyah Paket İçeriği ve Özellikleri ile Gaziantep Spor Kulübü taraftarlarına özel bir pakettir. Paket ile taraftarlar hem takımlarına destek olup hem de birçok avantajlı fırsattan yararlanırlar. Kırmızı siyah paket içeriği ve özellikleri şunlardır:

  • Kırmızı siyah paketten aktif Turkcell ses hattı müşterileri faydalanabilir.
  • Paket ücreti vergiler dâhil aylık 9 TL’dir
  • Turkcell kırmızı siyah pakette goller cepte standart paket üyeliği bulunur
  • Paket içeriğinde Bip’te geçerli her yöne 100 dakika vardır
  • Kırmızı siyah paket abonelik tarihinden itibaren 1 ay süre ile geçerlidir
  • Paket sahipleri Goller cepte uygulaması avantajları ile Gaziantepspor’un attığı her golde haftalık kullanabilecekleri 200 MB bedava internet kazanırlar
  • Yine Goller cepte uygulaması avantajı ile Gaziantepspor’un her galibiyetinde günlük olarak kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilir

Kırmızı Siyah Paket Numara Taşıma, Devir ve Hat İptali

Turkcell kırmızı siyah paket numara taşıma, devir ve hat iptali durumlarında devam etmez. Bu durumlarda kırmızı siyah paketiniz iptal olur ve bir daha kullanamazsınız. İçerisinde kalan haklarınızda paket ile birlikte iptal olacaktır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu