Turkcell

Turkcell Yıldız Paketi Nasıl Yapılıyor? Fiyatları Nelerdir?

Turkcell Yıldız, faturalı hat sahibi Turkcell’lilere özel bol içerikli bir pakettir. Zengin bir içeriğe sahip olan yıldız tarife ile bol internet, dakika ve sms sunulur. Bunun yanı sıra birçok uygulamayı kullanma şansınız olur. Yıldız tarife yurt dışında da geçerlidir. Yurt içinde kullandığınız tüm haklarınızı aynı şekilde yurt dışında da kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıldız tarife ile Dergilik, Fizy, Bip, Lifebox ve TV+ gibi birçok uygulama için ayrıcalıklar elde edersiniz. Uygulamalarda kullanılmak üzere tarifeye ek internet de hediye edilir. Turkcell yıldız tarifeler için aylık ve yıllık abonelik fırsatları vardır. Yıllık abonelikler çok daha uygun fiyat avantajı ile sunulur.

Turkcell Yıldız 5 Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Yıldız 5, faturalı hat sahipleri için sunulan bol içerikli zengin bir tarifedir. Yıldız 5 tarifesi ile her yöne 1000 dakika konuşma, 5 GB internet, her yöne 300 sms sunulur. Yıldız 5, Yıldız 6, Yıldız 8 ve Yıldız 9 tarifelerine ek olarak sunulan avantajlar şunlardır:

  • Dergilik ve Dergilik Midi uygulamalarına özel 1 GB internet fırsatı ile Türkiye’nin en popüler gazete ve dergilerini okuyabilirsiniz
  • Bip’e özel 1 GB internet hediyesi ile yüksek kalitede görüntülü konuşma yapabilirsiniz
  • Fizy’ye özel 5 GB internet ile istediğiniz müzik ve videoyu izleme ve dinleme şansınız olur
  • Lifebox’a özel 5 GB internet hediyesi ile telefonunuzdaki tüm fotoğraf ve videoları yedekleyerek telefonunuzda yer açabilirsiniz
  • TV+ uygulamasına özel 5 GB internet ile TV keyfini doyasıya yaşabilirsiniz

Turkcell yıldız 5 paketi 12 ay taahhüt ile yıllık aboneliklerde 49.90 TL olup aylık aboneliklerde 79.90 TL’dir. Yıldız 5 tarifesini satın alabilmek için Turkcell mağazalarından, Turkcell dijital uygulamasından ya da 532 ve 0 532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca Turkcell ücretsiz sms sisteminden faydalanarak telefonunuzun mesaj bölümüne YILDIZ5 yazıp 2200’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Yıldız 6 Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Yıldız 6, faturalı hat sahiplerine özel zengin içerikli ve kampanyalı bir pakettir. Yıldız 6 paket içeriğinde her yöne 1000 dakika konuşma, 6 GB internet ve 300 sms/mms bulunur. Bunun yanı sıra Dergilik, Bip, Lifebox, TV+ ve Fizy uygulamalarında geçerli internet hediyeleri mevcuttur. Yıldız 6 paketi aylık abonelik için 89.90 TL iken 12 ay taahhüt ile yıllık aboneliklerde 59.90 TL’dir.

Yıldız 6 tarifesine abone olmak için Turkcell mağazalarından, Turkcell dijital uygulamasından ya da 532 ve 0 532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden talepte bulunabilirsiniz. Ya da Turkcell ücretsiz sms servisinden faydalanarak telefonunuzun mesaj kısmına YILDIZ6 yazıp 2200’e kısa mesaj göndererek yıldız 6 tarifesine abone olabilirsiniz. Talebiniz sonrası Turkcell’den size Yıldız 6 tarifesine abone olduğunuza dair mesaj gönderilecektir. Bu mesaj sonrası Yıldız 6 paketinin tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Yıldız 9 Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Yıldız 9, faturalı hat sahiplerine özel bol içerikli bir tarifedir. Kampanyalı olan yıldız 9 tarifesinde 9 GB internet, her yöne 1000 dakika konuşma ve her yöne 300 sms/mms bulunur. Ayrıca Dergilik, Fizy, Lifebox, TV+ ve Bip uygulamalarında geçerli hediye internet fırsatları bulunur. Yıldız 9 paketi aylık aboneliklerde 119,90 TL olup, 12 ay taahhüt ile yıllık abonelik fiyatı 89.90 TL’dir.

Yıldız 9 paketi yurt içinde geçerli olan aynı zengin içeriği ile yurt dışında da kullanılabilme avantajına sahiptir. Yıldız 9 tarifesi için Turkcell mağazalarında, Turkcell Dijital uygulamasında ve Turkcell müşteri hizmetlerinden başvuru yapabileceğiniz gibi YILDIZ9 yazıp 2200’e kısa mesaj göndererek de abone olabilirsiniz.

Turkcell Yıldız 8 Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Yıldız 8, faturalı hat sahibi olmanın kalitesini yaşayacağınız zengin bir içeriğe sahip olan ayrıcalıklı bir tarifedir. Yıldız 8 paketinin bol içeriğinde her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 300 sms ve 8 GB internet bulunur. Bu zengin içeriğinin yanı sıra Fizy, Bip, Dergilik, TV+ ve Lifebox uygulamalarında geçerli hediye internetten de faydalanırsınız. Yıldız 8 tarife aylık aboneliklerde 109,90 TL, 12 ay taahhütlü 12 aylık aboneliklerde 79.90 TL’dir.

Yıldız 8 tarifesi yapmak için Turkcell mağazalarından, Turkcell dijital servis uygulamasında ve Turkcell müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Turkcell ücretsiz sms uygulamasından faydalanarak YILDIZ8 yazıp 2200’e mesaj göndererek de abone olabilirsiniz. Başvurunuz sonrası Turkcell tarafından gönderilen bilgilendirme mesajı sonrası Yıldız 8 paketi ayrıcalıklarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Yıldız 5,6,8,9 kampanyaları 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Yıldız 1 GB Paketi Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Yıldız 1 GB Paketi faturasız ön ödemeli bireysel Turkcell müşterilerinin kullanabileceği bir pakettir. Paket kotanız bittiğinde aşım ücreti ödememek için Yıldız 1 GB paketi alarak 4 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internete sahip olabilirsiniz. Yıldız 1 GB paketi fiyatı 30 TL’dir. Yıldız 1 GB paketi yapmak için Turkcell mağazalarından faydalanabilir ya da telefonunuzun mesaj bölümüne YENİ 1GB yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Talebiniz sonrası Turkcell’den gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında 1 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Yıldız 129 Kare

Turkcell Yıldız 129 Kare, Turkcell kısa kodlarından biri değildir. Turkcell kısa kodlar müşterilerin bazı işlemleri kısa sürede kolaylıkla yapabilmeleri için vardır. Örneğin *123# ile paket ve tarifenizde kalan kullanım haklarını öğrenebilirsiniz. Bunun gibi çeşitli kısa yol kodları bulunmasına rağmen *129# yazarak kullanabileceğiniz bir kısa kod bulunmamaktadır.

Turkcell Yıldızlı Geceler

Turkcell Yıldızlı Geceler, Turkcell Bip kullanan müşterilere özel bir uygulamadır. Yıldızlı geceler ile konser biletlerinde %10 indirim kazanmak gibi birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca sanatçının söyleyeceği şarkıyı seçtirme gibi fırsatlarda yıldızlı geceler ile sunulur. Turkcell yıldızlı eceler avantajlarından faydalanmak için Bip uygulamasını telefonunuza indirerek yıldızlık geceler uygulamasını takip etmeniz gerekir.

Turkcell Yıldız Mini Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Yıldız Mini Paketi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne özel bir pakettir. Yurt içi ve yurt dışında kullanılabilen paket ile KKTC’de yaşayan Türkler Türkiye yönünde kullanım sağlayabilir. Turkcell yıldız mini paket içeriğinde KKTC’de bulunan Turkcell’liler ile 50 dakika konuşma, her yöne 50 dakika ve 500 sms, 500 MB internet bulunur. Turkcell yıldız mini paket aylık ücreti 39 TL’dir. Yıldız mini paket aboneliği için telefonunuzun mesaj bölümüne YILDIZ MINI yazıp 5588’e kısa mesaj göndermelisiniz. Ya da Turkcell can hesabım uygulamasından, KKTC Turkcell iletişim merkezlerinden ve 533 numaralı müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell Yıldız 3GB Paketi Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Yıldız 3 GB Paketi, faturasız hat kullanan Turkcell müşterilerinin faturalılar gibi kullandıktan sonra ödeme yapabilecekleri bir pakettir. Turkcell rahat fırsat paketi olarak da bilinen bu pakette taahhüt ve aşım yoktur. Paket içeriğinde 3 GB internet ve 500 dakika konuşma bulunur. Yıldız 3 GB paketi aylık 31.15 TL’dir. Yıldız 3 GB paketi almak için Turkcell mağazalarından, müşteri hizmetlerinden, Turkcell dijital uygulamasından talepte bulunabilirsiniz. Ya da RAHAT 3GB yazıp 2200’e mesaj göndererek bu paketi alabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu