Turkcell

Turkcell Tv Plus Paket Ve Fiyatları 2021

Turkcell Tv Plus Paket Ve Fiyatları 2021 yılında, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz cihazdan film ve dizi izleyebileceğiniz bir online TV platformudur.

Turkcell TV Plus ile;

 • İnternet erişiminiz olan her yerde film ve dizi izleyebilirsiniz.
 • Çoklu ekran erişimi ile birden fazla cihazdan aynı anda kullanabilirsiniz
 • Yayınları kaydetme özelliği ile kaçırdığınız dizileri daha sonra izleyebilirsiniz
 • Gelişmiş kişiselleştirme özelliği ile izleme alışkanlıklarınıza göre oluşturulan dizi ve film öneri listelerinden yeni yapımlar keşfedebilirsiniz

Turkcell TV Plus hizmetinden Turkcell bireysel ses hattı aboneleri ve Turkcell Superonline müşteri yararlanabilir.

Turkcell Bireysel Ses Hattı Abonesi

 • Telefon numaranız ve Turkcell şifreniz ile servisi kullanabilirsiniz
 • Paket kullanım ücreti faturanıza yansıtılır

Turkcell Superonline Müşterisi

 • Müşteri numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz
 • Paket ücreti e-fatura olarak iletilir

Turkcell bireysel ses hattı ya da Turkcell Superonline müşterisi değilseniz TV+ uygulaması üzerinden film kiralayabilir ya da abonelik başlatarak tüm TV Plus hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. TV+ ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamak için Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı indirin. İlk kez giriş yapacaksanız;

 • Turkcell bireysel ses hattı ya da Turkcell Superonline müşterisi iseniz; SIFRE yazın, 2200’a ücretsiz gönderin
 • Turkcell müşterisi değilseniz; SIFRE yazın, 0532 755 22 22’ye SMS gönderin. SMS standart tarifeniz üzerinden ücretlendirilir

TV+ uygulamasına giriş yapmakta sorun yaşarsanız 532’yi ya da 0850 222 0 222’yi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Turkcell TV PLus Paket Fiyatları Nelerdir?

Turkcell TV Plus ile Yayınları ve filmleri kaydedebilirsiniz. 2020 yılı için Turkcell TV Plus Paketleri şu şekildedir;

+Net Paketi; Aylık 2,90 TL

+Net Paketi ile WİFİ bağlantısı bulunan bilgisayar ya da tabletinizden servisi kullanabilirsiniz. Paket 2G ve 3G uyumlu değildir. Bilgisayardan giriş yapmak için www.turkcelltvplus.com.tr adresine gidin. Tabletten giriş yapmak için ise TV+ uygulamasını indirin.

+Cep Paketi; Aylık 7,90 TL

+Cep Paketi ile bilgisayar ve tablete ek olarak telefonunuzdan da servisi kullanabilirsiniz. Cep telefononuzdan TV+ izlerken kullanabileceğiniz 5GB internet paketinize ek olarak tanımlanır.

+Eğlence Paketi; Aylık 9,90 TL

+Eğlence Paketi ile dilediğiniz cihazdan film, dizi ve plus kategorisinde yer alan videoları izleyebilirsiniz. Paket, standart Turkcell ana paketlerine ek olarak satılır. Satın almak için EGLENCE yazın, 2200a gönderin.

Ek Profil Paketi;

Ek Profil Paketi ile mevcut paketinize ek olarak aile fertleriniz için ek paket oluşturabilir, çocuklarınız için ebeveyn denetimini açabilir, Sosyal Tv servisinden yararlanabilirsiniz. Kayıt alanınızı 250 saate kadar artırabilirsiniz. Kaydettiğiniz yayınlar 30 gün boyunca saklanır.

Not: Ek Profil Paketi standart Turkcell paketlerine faturaya ek olarak satılır.

MUBİ Film Paketi; Aylık 5,90 TL

Klasik filmler ve popüler sinema filmlerinin yanı sıra festival filmlerini de izleyebileceğiniz film paketidir. Ayda 30, yılda 365 film izleme hakkınız bulunur. Turkcell ana paketlerine ek olarak satılır. Satın almak için MUBİ yazın, 2200’a gönderin.

Sinema TV Paketi; Aylık 6,90 TL

Sinemanın başarılı yapımlarının yer aldığı 1001 sinema filmini, macera, korku ve gerilim kategorisinde yer alan SinemaTV Aksiyon kanalını izleyebilirsiniz. Paket TV+ Ev veya EV Eğelnce paketlerine ek olarak satılmaktadır. Paketi satın almak için SINEMATV yazın, 2200’a gönderin.

Turkcell TV Plus Maksimum Cihaz Sayısı Kaçtır?

Turkcell TV Plus Maksimum Cihaz Sayısı 5‘dir. Cihaz sınırlaması tüm abonelik türleri için geçerlidir. Cihaz limitine ulaştığınız yönünde bir uyarı alırsanız Ayarlar>Aktif Cihazlar sekmesinden kullanmadığınız cihazları silebilirsiniz. Birden fazla cihaz silmek isterseniz 30 gün beklemeniz gerekir.

Turkcell TV Plus Müşteri Hizmetleri Numarası

TV+ abonelik işlemleri ve diğer sorunlarınız için Turkcell TV Plus Müşteri Hizmetleri Numarası 532’yi ya da 0850 755 22 22’yi arayabilirsiniz.

Turkcell Tv Plus Paket Karşılaştırma Nelerdir?

Turkcell TV Plus Paketlerinden hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyorsanız servisi kullanacağınız cihaza ve izlemek istediğiniz yayınlara göre karar verebilirsiniz.

 • Yalnızca bilgisayar ve tablet üzerinden ve standart yayınları izleyecekseniz
 • +Net Paketini, Bilgisayar, tablet ve cep telefonu üzerinden standart yayınları izleyecekseniz

+Cep Paketini, Festival filmleri ve klasik yapımları izlemek istiyorsanız MUBİ Film Paketini, Popüler filmleri ve aksiyon, korku, gerilim kategorisindeki filmleri izlemek istiyorsanız Sinema TV Paketini, satın alabilirsiniz. Eğer servise çocuklarınızın da erişimi varsa ebeveyn kontrolü özelliği olan Ek Profil Paketini de alabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu