Turkcell

Turkcell Bordo Paket İçeriği ve Özelliği

Turkcell Bordo Paket, Trabzonspor sevdalısı taraftarlara özel olan ek bir pakettir. Turkcell faturalı ve faturasız tüm ses hattı müşterileri faydalanabilir. Turkcell bordo paket ile Trabzonspor taraftarları hem sevdikleri takımlarına destek olurken hem de çeşitli ayrıcalıklardan faydalanmış olurlar. Turkcell’liler kendi kullandıkları paketlerine ek olarak bordo paketi alıp kullanabilirler.

Turkcell Bordo Paket Nasıl Yapılır?

Turkcell Bordo Paket yapmak için öncelikle aktif olarak Turkcell ses hattı kullanıyor olmanız gerekir. Bordo paket için Turkcell mağaza ve bayilerine başvurarak paket aboneliği yapabilirsiniz. Turkcell dijital servislerinden faydalanarak internet üzerinden bordo paket aboneliği talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri için 532 ya da 0532 532 00 00 numaralı telefonlardan birini arayarak bordo paket satın alabilirsiniz. Ya da Turkcell’in ücretsiz sms servisinden faydalanarak telefonunuzun mesaj bölümüne TS BORDO yazıp 2200’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Bordo Paket İçeriği ve Özellikleri Nelerdir?

Turkcell bordo paket içeriği ve özellikleri Turkcell tarafından maddeler halinde belirtilmiştir. Bordo paket içeriği ve özellikleri şunlardır:

  • Bordo paketten Turkcell aktif ses hattı müşterileri faydalanabilir
  • Paket ücreti tüm vergiler dâhil aylık 9 TL’dir. Ücretlendirme periyodu faturalı hatlarda 1 Kb’dir
  • Bordo paket abone olduğunuz tarihten itibaren 1 ay süre ile geçerlidir
  • Bir ayın sonunda kalan haklarınız bir sonraki aya devretmez, sonlandırılır
  • Bordo paket içeriğinde Goller cepte standart paket üyeliği bulunur
  • Paket ile birlikte Bip’ten her yöne 100 dakika konuşma hakkı sunulur
  • Goller cepte standart üyeliği ayrıcalığı ile Trabzonspor’un her galibiyetinden günlük kullanım için 1 GB internet verilir
  • Yine Goller cepte standart üyeliği ile Trabzonspor her gol attığında haftalık kullanım için geçerli 200 MB internet hediye edilir

Turkcell Bordo Paket Nasıl İptal Edilir?

Turkcell bordo paket iptali için Turkcell’in ücretsiz sms servisinden faydalanmalısınız. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına IPTAL BORDO yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Bordo Paket İptal Edildiğinde SMS Gönderilir mi?

Turkcell Bordo Paket İptal mesajınız sonrasında kısa süre içerisinde Turkcell tarafından iptal onayınızı belirten bir mesaj gönderir. Bu mesaj sonrasında artık bordo paket aboneliğiniz sonlandırılmış olur. Bir sonraki dönem için yenileme yapılmaz ve paket devam etmez.

Bordo Paketinden Birden Fazla Kez Faydalanabilir miyim?

Turkcell bordo paketinden birden fazla kez faydalanmanız mümkün değildir. Bordo paket aynı dönem için bir kez satın alınabilir. Ancak Turkcell’in farklı ek paketlerinden satın alarak Trabzonspor kulübüne fayda sağlayabilirsiniz.

Bordo Paketinden Birden Fazla Kez Faydalanabilirmiyim?

Turkcell bordo paketinden birden fazla hattınızdan faydalanabilirsiniz. Ancak bordo paketin diğer hatlarınıza da tanımlanması gerekir.

Bordo Paket Kullanılmayan Hakları Bir Sonraki Aya Devreder mi?

Turkcell Bordo Paket hakları bir ay kullanım için geçerli olduğundan bir sonraki aya devretmeyecektir. Kalan haklarınız bir aylık süre bitiminde sonlandırılır. Yeni ay da aboneliğiniz devam ediyorsa yeni haklarınız hattınıza tanımlanır.

Bordo Paket Yurtdışında Geçerli midir? Kimler Faydalanabilir?

Turkcell Bordo Paket Yurtdışında geçerli değildir. Bordo paket hakları yalnızca yurt içinde geçerlidir. Turkcell bordo paketinden, aktif olarak Turkcell ses hattı kullanan faturalı ya da faturasız tüm müşteriler faydalanabilir.

Bordo Paket Kullanım Hakları Bittiğinde Bilgilendirme Yapılır mı?

Turkcell Bordo Paket Kullanım Hakkınızın %80’i bittiğinde Turkcell bordo paket hakkınızın %80’ini kullandığınıza dair bir mesaj gönderir. Tamamı bittiğinde de yine bordo paket kullanım hakkınızın %100’ünü kullandığınıza dair bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bordo paketiniz bittiğinde tarifeniz üzerinden kullanıma devam edersiniz.

Turkcell Bordo Paket Kalan Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell Bordo Paket Kalan Haklarınızı Öğrenmek için Turkcel’in ücretsiz sms servisini kullanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kısa süre içerisinde Turkcell’den bordo paket kalan kullanım haklarınızı içeren bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Turkcell Bordo Paket Yenileme İçin Mesaj gelir mi?

Turkcell Bordo Paket Yenileme döneminde Turkcell bilgilendirme servisi tarafından paket yenilenmeden önce ve bordo paketiniz yenilendiğinde mesaj gönderilecektir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu