Turkcell

Turkcell Avans TL, Avans TL İle Paket Ve İptali 2021

Turkcell Avans TL, faturasız hazır kart sahiplerine sunulan bir fırsattır. Hattınızda TL’niz bittiğinde Turkcell hemen yardımınıza yetişir. Konuşma hakkınız bittiğinde Turkcell avans ile 8 TL anında hattınıza yüklenir. 90 günden daha uzun süredir Turkcell’li olan tüm hazır kart sahipleri Avans servisinden faydalanabilir.

Yeni numara taşıyanlar, faturalı hattan faturasıza yeni geçiş yapmış olanlar ve başka bir Turkcell’liden hat devir almış olanlar 90 gün geçmeden Avans servisinden faydalanamazlar. Yalnızca Turkcell Kamu ve Destek tarifeli Turkcell’liler Avans servisini Turkcell’li oldukları ilk günden itibaren kullanabilirler.

Üstelik BizBize Kamu ve BizBize Destek tarifesi kullanan hazır kart sahipleri 8 TL değil 10 TL avans kullanabilirler. Avans TL avantajından günde 1 kez faydalanılabileceği unutulmamalıdır. Ancak 1 ay içerisinde pek çok kez avans TL yüklenmesini talep edebilirsiniz.

Turkcell avans servisine üyelik ayda 1,99 TL’dir. Bu abonelik fiyatına KDV ve ÖİV vergileri dahil olup yükleme yaptığınızda hattınızdan ekstra başka bir ücret kesintisi olmaz. Sabit fiyat garantisi ile sunulan bir servistir. Avans aboneliği ile bu imkândan tüm bireysel hazır kart kullanıcıları yararlanabilir.

Turkcell Avans TL Nasıl Yapılır?

Turkcell Avans TL yapmak için; Turkcell avans TL servisinden faydalanarak hattınızda TL’niz bittiğinde konuşmaya devam edebilmek için sadece bir sms göndermeniz yeterli olur. Avans servisine abone olmak için telefonunuzun mesaj bölümüne AVANS yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Avans aboneliğiniz anında aktif olur ve hattınıza 8TL konuşma hakkı yüklenir.

Kullandığınız avans TL ilk TL yüklediğinizde hattınızdan düşecektir. Avans TL abonelik ücreti aylık 1,99 TL’dir. Avans TL aboneliğiniz ile artık konuşmalarınız yarıda kalmaz. Ayrıca avans TL aboneliği ile hattınıza yüklenen TL’yi sms ve internet için de kullanabiliyor olmanız büyük bir avantajdır. Turkcell’in hazır kart sahipleri için sunduğu avans TL ile internette gezebilir istediğiniz kadar sms de gönderebilirsiniz.

Hazır kart sahipleri için adeta acil yardım olan uygulamanın çok uygun bir fiyata sunuluyor olması da ayrıca bir fırsattır. Hazır kart paketinizin yenilenme zamanı öncesi TL’nizin bitmesi iletişim eksikliği yaratır. İşte bu durumda avans TL servisi çok işinize yarayacaktır. Avans TL ile konuşmaya, sms göndermeye ve internet kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Avans TL İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Avans TL İptali servisi kullanmaya başlamak kadar kolay ve pratiktir. Aylık 1,99 TL’ye faydalandığınız Turkcell avans aboneliğinizi iptal etmek için tıpkı abone olurken olduğu gibi sadece bir tane ücretsiz mesaj göndermeniz gerekir. Avans servisi aboneliği iptali için telefonunuzun mesaj bölümüne İPTAL AVANS yazıp 2200’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olur.

Avans TL iptali için kısa mesaj gönderdiğinizde kısa süre içerisinde Turkcell’ den avans TL servisi aboneliğiniz iptal edilmiştir şeklinde bir mesaj alırsınız. Bu mesaj sonrası aboneliğiniz anında sonlandırılır. Böylece artık aylık servis aboneliği ücreti hattınızdan kesilmeyecektir. İptal edilen avans TL istediğiniz zaman yenilenebilir. Avans TL servisine abone olup iptal eden kişiler bu servisi tekrar kullanamaz diye bir kural yoktur. Kapattığınız aboneliği açmak ve yeniden avans TL servisine abone olmak için yine sms yöntemini kullanabilirsiniz.

Turkcell Avans TL Açma Kodu Nasıl Yapılır?

Turkcell Avans TL Açma Kodu sms yöntemi ile kullanılır. Turkcell faturasız hazır kart sahibi müşterilerinin telefonlarında TL bittiğinde avans TL verdiği servis için ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor. Telefonunuzun mesaj kutusuna AVANS yazdığınızda avans TL açma kodu girilmiş olur. Bu avans kodunu 2200’e ücretsiz olarak gönderdiğinizde Turkcell avans servisine abone olmuş olursunuz.

Bu abonelik ile telefonunuzda dakikanız bittiğinde mesaj göndermeniz halinde anında hattınıza 8 TL avans yüklenir. Böylece kesintisiz olarak konuşmaya devam edebilirsiniz. Avans servisi ayda bir kez kullanılır ve kullanım miktarı ilk TL yüklediğinizde hattınızdan kesilir.

Turkcell Avans TL İle Paket Yapılır mı?

Turkcell Avans TL ile Paket Yapabilirsiniz. Turkcell avans servisinden faydalanmak için mevcut tarifenizi değiştirmeniz gerekmez. Ayrıca Turkcell avans ile konuşma, mesajlaşma, internet kullanımı ve paket yapılabilir. Ancak Turkcell avansınızı kredi transfer servisinde ve mobil ödeme işlemelerinde de kullanamazsınız.

Ancak BizBize Kamu ve BizBize Destek tarifesine sahip hazır kartlılar 10 TL avans kullanım hakkına sahip olduklarından 10 TL’lik paket yapabilirler. Avans TL’niz hangi tarifeyi kullanıyorsanız o tarifeye uygun olarak TL düşer. Kampanya, indirimli saat ve uygulamalarda tarifenizi nasıl kullanıyorsanız Turkcell Avans servisinden gelen TL’nizi de aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Turkcell Avans TL Kapatma Nasıl Yapılır?

Turkcell Avans TL Kapatma işlemi hızlı ve kolayca yapılabilir. Turkcell avans TL servisine abone iseniz ve artık bu servisi kullanmaya devam etmek istemiyorsanız kapatmak için mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Turkcell avans aboneliğiniz kapatmak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelip İPTAL AVANS yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Bu mesaj sonrası Turkcell’den aboneliğinizin kapatıldığına dair bir mesaj alırsınız. Bu mesaj ile artık hattınızda tanımlı olan avans TL aboneliği kapatılmış olur. Bir sonraki TL yüklediğinizde artık avans TL için aylık olarak kesilen 1,99 TL alınmayacaktır. Böylece artık hattınızda TL’niz bittiğinde avans talebi yapamazsınız.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu