Turkcell

Turkcell Tam Destek Paket İçeriği ve Fiyatları Nelerdir?

Turkcell tam destek paketi, Gaziantepspor sevdalısı taraftarların takımlarına destek sağlamak ve ayrıcalıklardan yararlanmak için kendi tarifelerine ek olarak alabilecekleri bir pakettir. Tam destek paketini bireysel ve kurumsal tüm faturalı ve faturasız ses hattı sahibi Turkcell müşterileri 12 TL’ye satın alabilir. Tam destek paketi aboneliği yapıldığında kişi iptal etmez ise her ay tekrarlanır. Gaziantepspor galibiyetlerinde paket sahiplerine hediyeler sunulur.

Turkcell Tam Destek Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell tam destek paketi yapmak için Turkcell mağaza ve bayilerinden abonelik yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini 532 ya da 0 532 532 00 00 numaralı telefonlardan arayarak tam destek aboneliği talep edebilirsiniz. Turkcell dijital servisleri ile internet üzerinden tam destek aboneliği sağlayabilirsiniz. Ya da Turkcell ücretsiz sms servisinden faydalanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne TAM DESTEK yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Tam destek paketi için yaptığınız başvuru sonrası Turkcell onay mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra tam destek paketinizi 1 ay süre ile kullanabilirsiniz.

Tam Destek Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell tam destek paketinden faturalı ve faturasız tüm bireysel müşteriler ile kurumsal aktif ses hattı sahipleri faydalanabilirler.

Tam Destek Paketinden Birden Fazla Kez Faydalanabilir miyim?

Turkcell tam destek paketinden birden fazla kez faydalanmak mümkün değildir. Aynı paketi bir dönem boyunca bir kez alabilirsiniz. Ancak Turkcell’in diğer ek paketlerinden faydalanarak Gaziantep Spor Kulübüne destek verebilirsiniz.

Turkcell Tam Destek Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell tam destek paketini iptal etmek için Turkcell ücretsiz sms servisini kullanmalısınız. Tam destek paketi iptali için telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL TAM DESTEK yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. İptal talebiniz sonrası Turkcell’den iptal onayı mesajı alırsınız. Bu mesajdan sonra artık tam destek paketiniz yenilenmeyecektir.

Turkcell Tam Destek Paketi Yurt Dışında Geçerli mi?

Turkcell tam destek paketi yurt dışında geçerli değildir. Kampanya kapsamında tam destek paketi kullanım haklarınız yalnızca yurt içinde geçerlidir.

Turkcell Tam Destek Paketi Kalan Sorgulama

Turkcell tam destek paketi kalan sorgulama Turkcell ücretsiz sms servisi ile yapılır. Tam destek paketi kalan sorgulama için telefonunuzun mesaj kutusuna KALAN yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kısa süre içerisinde Turkcell tam destek paketinizde kalan kullanım haklarınızı bilgi mesajı olarak iletecektir.

Tam Destek Paketi Hangi Paketler İle Beraber Kullanılamaz?

Turkcell tam destek paketi tüm bireysel ve kurumsal ses hattı teklifleri ile kullanılabilir. Yalnız data hattı ile kullanılamaz.

Turkcell Tam Destek Paketi İçeriği

Turkcell tam destek paketi içeriğinde Facebook, Twitter, Whatsap ve Instagram sosyal medya hesaplarında ve Bip uygulamasında geçerli 3 GB internet bulunur. Ayrıca Gaziantep Spor Kulübünün resmi maçlarda aldığı her galibiyette tam destek paketi sahiplerine günlük 1 GB internet hediye edilir.

Turkcell Tam Destek Paketi Özellikleri Nelerdir?

Turkcell tam destek paketi özellikler Turkcell tarafından maddeler halinde açıklanmıştır. Tam destek paketi özellikleri şunlardır:

  • Turkcell tam destek paketini tüm bireysel faturalı ve faturasız hat sahipleri ile kurumsal hat sahipleri kullanabilir
  • Turkcell tam destek paketi aylık 12 TL olup iptal edilmediği sürece her ay yenilenir
  • Tam destek paketi ücretlendirme periyodu faturalı hatlar için 1 Kb’dir.
  • Tam destek paketi faydalarının bitmesi ya da paket kullanım süresinin sona ermesi halinde kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir
  • Tam destek paketi başvuruları sms ile yapılır. Başvuru sms sistemi ücretsizdir

Tam Destek Paketinden Faydalanacak Abone Sayısı Sınırı Var mıdır?

Turkcell tam destek paketinden faydalanacak abone sayısı sınırı yoktur. Tam destek paketinden tüm faturalı, faturasız ve kurumsal aktif Turkcell hat sahipleri yararlanabilir.

Tam Destek Paketi Hattımı Başka Bir Numara Yönlendirdiğimde Geçerli Olur mu?

Turkcell tam destek paketi kişisel hattınıza tanımlı olduğundan başka bir numaraya yönlendirme ile kullanılamaz.

Tam Destek Paketi Kullanım Hakları Bir Sonraki Aya Devreder mi?

Turkcell tam destek paketi 1 aylık kullanım için geçerlidir. Kalan kullanım hakkınız bir sonraki aya devretmez paket süresi dolduğunda kalan haklar silinir.

Tam Destek Paket İptali Sonrası Kalan Haklar Süre Sonuna Kadar Kullanılabilir mi?

Turkcell tam destek paket iptali sonrasında kalan haklar süre bitimine kadar kullanılabilir. Paket süreniz bittiğinde tam destek paketi iptali talep ettiğinizden bir sonraki ay yenilenmeyecektir.

Tam Destek Paketi Faydaları Bittiğinde Bilgilendirme Yapılır mı?

Turkcell tam destek paketi faydaları %80 kullanıldığında Turkcell kalan hakkınızı mesaj ile bildirecektir. Yine tam destek paketi kullanım haklarınız %100 bittiğinde de paket faydalarınızın bittiği bilgisi Turkcell tarafından mesaj olarak iletilecektir.

Tam Destek Paketi İle Verilen Haklar Başka Hatlara Transfer Edilir mi?

Turkcell tam destek paketi ile verilen haklar kişisel olup başka hatlara transferi mümkün değildir.

Tam Destek Paketini Birden Fazla Hattımda Kullanabilir miyim?

Turkcell tam destek paketini diğer hatlarınıza tanımlarsanız birden fazla hattınızda kullanabilirsiniz. Ancak bunun için tüm hatlarınıza tam destek hattını tanımlamalısınız

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu