Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Dijital 2 Gb Hediye İnternet Kampanyası Nedir? 2020

Turkcell 2 GB Dijital Kampanyası, GSM operatörünün kullanıcılarına sunduğu, ayrıca bir ay süre ile kullanılabilen hediye olanaklarından biridir.

Dijital 2 Gb Hediye Kampanyası

Dijital 2 Gb Hediye Kampanyası için Operatör uygulaması üzerinden yapabildiğiniz uygulamada bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell 2 GB internet kampanyası kapsamında yapacağınız satın almalarda kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanmanız ile birlikte bu hakkı elde edebilirsiniz. 2 GB internet paketi içerisinde 16 Gigabyte’a kadar çıkan internet paketleri bulunmaktadır. Bu internet paketlerinden birine sahip olabilir veya değiştirebilirsiniz.

Turkcell 2 Gb Kazanma Nasıl Yapılır?

Turkcell 2 Gb Kazanma kampanyasından yararlanabilmek için; Turkcell 2 GB hediye almak için Turkcell Dijital Operatör Uygulaması’na giriş yapmanız gerekmektedir. Dijital Operatör Uygulaması’na girdikten sonra kredi kartınız ya da banka kartınız aracılığıyla herhangi bir paket satın almanız durumunda, tüm faturasız hat kullanıcılarına 2 GB bedava internet tanımlanır.

Hak kazandığınız bedava interneti bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Hediye internet kazanmanız durumunda anlık olarak hesabınıza yansıtıldığı için hemen internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell dijital operatör uygulamasını indirerek kullanmaya başladıktan sonra, uygulama içinde ya da Turkcell internet sitesi üzerinden paket satın almanız durumunda 2 GB hediye kampanyasından yararlanabileceğinizi unutmayın.

Turkcell 2 Gb Paketler Hangileridir?

Turkcell, hediye internet kampanyası kapsamında abonelerine 2 GB için seçenekler sunmaktadır; Yeni 2 GB ; internet kampanyasından yararlanmak için ön ödemeli müşteri olmanız gerekmektedir. Paketlerinizde yer alan kullanım haklarınız bittikten sonra ücretini ödeyerek satın alabileceğiniz 2 GB internetiniz bulunmaktadır.

Dijital 2 GB; kampanyasında dijital operatör uygulaması veya internet sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaparak paket satın almanız yeterli. Turkcell yeni 2 GB; paketin de ise hattınızı başka bir numaraya yönlendirdiğinizde 2 GB internet kazanırsınız. Son Fırsat 2 GB; paketiyle de BİP uygulamasına özel olarak son süper fırsat 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Akıllı 2 GB; paketinde ise hazır kart üzerinden Turkcell faturaya geçiş yapmanız durumunda 2 GB internet kullanımınıza hazır!

Turkcell Dijital 2 Gb Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Dijital 2 GB kampanyası Turkcell tarafından abonelerine sunulan bir fırsattır. Ekstra hizmetler arasında yer alan hediye internet den yararlanmak için yapmanız gereken dijital operatör uygulaması üzerinden veya www.turkcell.com.tr üzerinden hesabınıza giriş yapmak ve burada sizlere sunulmuş olan paketlerden birini satın almak. Satın alma işleminden sonrasında doğrudan 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. 2 GB internet bir ay içerisinde kullanabileceğiniz bir hak olup 30 gün sonrasında kalan haklarınız sıfırlanacaktır.

Turkcell Dijital Uygulaması

Turkcell Dijital Uygulaması tarafından abonelerine sunulan ve paketlerle ilgili tüm bilgileri görüntüleyebildiğiniz dijital operatör uygulaması size özel olmakla birlikte tüm bilgilerinizi görüp inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda kullanabileceğiniz yapay zekalı asistan ile desteklenmiş olan dijital operatör uygulaması sayesinde çağrı merkezini aramak zorunda kalmadan kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Dijital Operatör Uygulaması üzerinden paketinizi görüntüleyebilir, fatura bilgilerinizi alabilir size özel cihazlarla uygun paketleri görebilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Giriş

Turkcell Dijital İşlem Merkezi olarak kullanabileceğiniz Dijital Operatör Uygulaması için öncelikle cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra yapmanız gereken, uygulamayı çalıştırmak ve içerisinde yer alan kişisel bilgilerinizi ve cep telefonunuza ait bilgileri güncellemektir.

Kişisel bilgilerinizi girip kayıt yaptıktan sonra artık Turkcell Dijital İşlem Merkezi’ne üye bir abone olacaksınız. Turkcell dijital uygulamasını kullanabilir, operatör ile tüm müşteri hizmetlerini arayabilir, taleplerinizin tamamını buradan kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tukcell 2 Gb Hediye Dijital Nasıl Katılırım?

Turkcell 2 GB Hediye Dijital’e katılım aşamaları;

  • Turkcell dijital operatör uygulamasını cep telefonunuza indirin ya da turkcell.com.tr üzerinden hesabınıza giriş yapın
  • Sunulan paketlerden herhangi birini kredi kartınız ve banka kartınızı kullanarak online olarak satın almalısınız
  • Satın alma işleminden sonra hediye 2 GB internet kampanyasına otomatik olarak katılmış olursunuz
  • Bu aşamadan sonra otomatik olarak hattınız 30 gün geçerli internet tanımlanmaktadır
  • Tamamen yapay zekaya dayalı bir uygulama olan dijital operatör ile hediye internet paketlerinden yararlanabiliyorsunuz
  • Profesyonel bir uygulama olarak geliştirilmiş olan dijital operatör uygulaması aynı zamanda Turkcell iletişim merkezleri ve çağrı merkezleri aracılığı ile yapacağınız tüm işlemleri kolayca ve kısa süre de yapabilmenize olanak sağlamaktadır

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu