Turkcell Bedava İnternet

Bedava İnternet Turkcell Nasıl Yapılır? Faturalı, Faturasız

Turkcell gsm tarafından son derece önemli olan bedava internet olanakları için cazip kampanyalar ise gündem de kalmaya devam etmektedir. İnternette ile bol vakit geçirmek isteyen kullanıcılar Turkcell bedava internet paketlerine yönelmeye başladı. Özellikle 5 GB bedava internet paketi yoğun rağbet görüyor.

Turkcell Yeni Hat İle Tanışma Hediyesi

Turkcell gsm hattı kullanıldığında yeni müşteriler kazanmak için yeni hat alacak olan potansiyel müşterilerine 5 GB bedava internet hediye etmektedir. Bu kampanya kolaylıkla yararlanabilme imkanını oluşturuyor. Yeni hat alımlarında hemen kullanım ise hat açılıp aktif hale geldikten sonra HAT HEDIYESI 5 GB yazılarak 2020‘e gönder işlemi yapılır.

Bu kampanyaya katıılımla birlikte, tüm 25 TL ve üzeri yüklemelerde HOŞGELDİN kapsamında 5 GB Bedava internet hakkı hatlara tanımlanır.

Bedava İnternet Turkcell 2222

Turkcell faturasız ve faturalı hat sahipleri bedava internet kampanyası sayesinde ayda 1 GB bedava internet kazanma imkanını yakalıyor. Her fırsatta ücretsiz internet veren Turkcell gsm şirketi kullanıcılarının yüzünü güldürmeye 2222 kampanyasıyla devam ediyor.

Turkcell hattı kullanıcılarını sistemde tutabilmek için kampanyalar ve tarifeler üretmeye devam etmektedir. Bu kampanyalarda biri ise 2222 kısa sms servisidir.

Turkcell 2222 hediye internet kampanyası kapsamında; 2222 servisi fatura ödeme işleminden abonelik işlemlerine kadar her konu da yardımcı olan bir sms programıdır.Turkcell gsm şirketi sıklıkla kullanılan bu sistem üzerinden kullanıcılarına bedava internet dağıtmaya başladı.

Bedava İnternet Turkcell 2222 Nasıl Yapılır ? Sorusuna bakıldığında kısa sms yoluyla 1GB bedava internet kazanabilmek için Turkcell abonelerin tek yapması gereken adım ” INTERNETIM yaz 2222′e gönder ” işlemini yapmaları yeterli olacaktır. Sms gönderildikten sonra gelecek olan onay mesajının ardından Turkcell 2222 bedava internet kullanımı hakkı hat kullanımında aktif hale gelecektir. Arzu eden aboneler “GELMB yaz 2222′e gönder” işlemini de yapabilirler.

Turkcell 2222 Kısa Mesaj Servisi üzerinden başka bedava internet kampanyalarından da yararlanmak mümkündür. Turkcell 2222 kısa sms servisinin diğer kampanyaları şu şekildedir.

  • SURPRIZ yaz 2222‘e gönder”
  • FIRSAT yaz 2222‘e gönder”
  • GEL SMS yaz 2222‘e gönder” işlemi bedava sms kazanma işlemi için yapılmaktadır.
  • GEL MB yaz 2222‘e gönder” işlemi bedava mb kazanma işlemi için yapılmaktadır.
  • EVET DK yaz 2222‘e gönder” işlemi bedava dakika kazanılmak için yapılmaktadır.

Bedava İnternet Turkcell Hilesi

Turkcell yapmış olduğu güncellemeler ile online hileleri engellemiş olması yüzünden Turkcell hilesi diye bir durum elbette söz konusu değildir. Burada sadece bir takım taktikler bulunmaktadır. Bu taktikler sayesinde kampanyalar hakkında ücretsiz internet sahibi olunması mümkündür. İnternetin yetmediği veya erken bittiği durumlarda yazımızda yer alan detaylar ile bedava internet sahibi olunması artık mümkün.

Turkcell’den ücretsiz internet kazanma için 10 GB HEDİYE İNTERNET kampanyasından yararlanılabilir. Sim kartını 4.5 G ‘ye taşıyan müşterilerine Turkcell 10 GB internet hediye etmektedir. 10 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak için ise ENHIZLI yaz 2222‘e gönder” işleminin yapılması yeterlidir.

Bedava İnternet Turkcell Faturalı

Turkcell bedava internet kazanılması için bedava internet veren uygulamaların indirilerek o anda bedava internet kazanılması sağlanmaktadır. Turkcell gsm şirketinin bedava internet veren uygulamaları arasında kullanıcıların uygun gördüğü uygulamalar indirilerek bedava internet hakları hatlarına tanımlanmaktadır.

 Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Salla Kazan: Eğer Turkcell hattı kullanıcısı iseniz ilk başta indirmeniz gereken uygulama olan Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden Salla Kazan işlemi yapılarak ücretsiz internet başta olmak üzere birçok hediye kazanma imkanı yakalayabilirsiniz.

Yaani TurkcellTarayıcısı: Turkcell hattı takılı cihaza indirildiğinde ise, hatta otomatikman 1 GB internet hakkı tanımlanacaktır. Bununla birlikte Yaani arama motoru kullanılarak daha çok ücretsiz internet kazanılması mümkün. Yaani arama motoru 10 gün süre boyunca 20 adet arama yapıldığı sistem tarafından fark edilince bedava internet kazanma şansı bulunmaktadır.

BİP Uygulaması: Turkcell hat sahipleri, en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. BİP uygulaması ilk indirildiğinde kullanıcılarına 1 GB bedava internet hatlarına tanımlanmaktadır. BİP uygulaması kapsamında içerisinde yer alan uygulamalar içerisinde de iletişim kurarak ve hediye veren yarışmaları oynayarak internet kazanılması imkanı Turkcell kullanıcılarına tanınıyor. Bip uygulamasından kazanılan bedava internet hakkı 2 katına çıkarılabilir. Bunun için 4.5 G sim kartlarının değiştirilmesi yeterli olacaktır.

Ayrıca, bedava internet kampanyaları kapsamında 1 GB İnternet kazanabilmek için Turkcell GNÇ kanalına girilerek GNC1GB yazmak yeterli olacaktır. Turkcell bedava internet kampanyası kapsamından biri olan GNC1GB servisinden sadece 26 yaş altından küçük herkes için geçerlidir. Turkcell müşteri hizmetlerinin aranması durumunda 2 dk süreden fazla beklenilmesi durumunda da 2 GB Turkcell tarafından hatlara tanımlanmaktadır.

GollerCepte Uygulaması: Turkcell’in en çok kullanılan uygulamalarından biri olan da Goller Cepte uygulamasıdır. İlk olarak haftalık 500 MB ücretsiz internet veren bu uygulama takımların maçlarında atılan her gole 100 MB anında hediye ücretsiz internet verilmektedir. Burada Turkecell Bedava İnternet Kodu Nedir ? Nasıl Yapılır ? Sorusunda sorulmaktadır. Özellikle Goller Cepte Uygulamasında da karşılaşılan bu kod çeşitli alışverişler de ya da kazanılması durumunda kodlar kullanım şartlarıyla aktifleştirilme işlemi gerçekleşir

Bedava İnternet Turkcell Faturasız

Bedava İnternet Turkcell Faturasız için öncelikle hediye alınabilmesi için kampanya koşullarının yerine getirilmesi gereklidir. 2021 Turkcell bedava internet paketleri için verilen fırsatları yazımızın devamında okuyarak faydalanabilirsiniz.

SenYapDiye Turkcell Kampanyası: BİP kampanyalarından biri olan BİZ kampanyası 2021 yılında da aktif olacağı söylenmektedir. Kampanya tarihi 05-11 Ekim tarihinde bitmişti. Turkcell tarafından duyuru ya da açıklama yapılmamasına rağmen Turkcell hat kullanıcıları BİZ kampanyasının yeniden başlayacağını düşünmektedir.

Rahat Hediye Fırsat 1 GB Paketi: 18.08.2020 tarihinden ve bu tarihin öncesinde yer alan Rahat tarife kapsamında hat kullanıcıları bu paketlerden faydalanmaktadır. Kampanya kapsamında bedava internet hakları Turkcell sistemi tarafından otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Bil Kazan 1 GB İnternet Hediyesi: Bip uygulaması indirilerek BİL KAZAN servisinin takip edilmesiyle 1 GB ücretsiz internet kazanılması için servis içerisinde yer alan yarışmalara ücretsiz olarak katılım gereklidir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu