Turkcell

Turkcell Sarı Paket Nedir? Puan Sorgulama, İptal Etme

Turkcell Sarı Paket ve İptali için; faturalı ve faturasız tüm ses hattı sahibi Turkcell müşterilerinin faydalanabileceği bir ek pakettir. Sarı paket Galatasaray taraftarlarına hem takımlarına destek olma hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma olanağı sunar. Sarı paket fiyatı vergiler dâhil 5 TL’dir. İptal etmediğiniz sürece sarı paket her ay yenilenir ve sarı paket kullanım hakları hattınıza tanımlanır. Turkcell sarı paket içeriğinde Bip’ten her yöne 100 dakika konuşma ve Fizy’den seçili radyoları dinleme bulunur. Bunun yanı sıra sarı paket ile sunulan ayrıcalıklar şunlardır:

  • Galatasaray’ın ev maçlarında Vip ve standart maç biletleri
  • Stadyum türbininde bulunan aile ve çocuk bölümünde maç izleme hakkı
  • Galatasaray oyuncuları tarafından imzalanan forma ve top şansı
  • Galatasaray antrenmanlarına izleyici olma imkânı
  • Galatasaray’ ın yurt dışı maçlarına bilet ve takım uçağı ile gitme olanağı
  • GS Store’ larda ve online mağazalarda indirim kazanma
  • Galatasaray müze bileti kazanma şansı
  • Galatasaray’ ın ev maçlarında voleybol ve basketbol maç biletleri kazanabilirsiniz

Turkcell sarı paketinin bu ayrıcalıklarından faydalanmak için Bip uygulamasını telefonunuza indirerek Bip sarı kırmızı kanalını takip etmeniz gerekir. Farklı zamanlarda sunulan yarışma ve fırsatları kullanarak sarı paket ayrıcalıklarını yakalayabilirsiniz.

Turkcell Sarı Paket Nasıl Yapılır?

Turkcell Sarı Paket yapmak için size en yakın Turkcell mağazasına giderek sarı paket aboneliği talep edebilirsiniz. Turkcell dijital uygulamasına giriş yaparak sarı paket abonelik talep formu doldurarak sarı paket yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri için 532 veya 0 532 532 00 00 numaralı telefonlardan birini arayarak sarı paket aboneliği alabilirsiniz. Turkcell ücretsiz sms hattından faydalanarak telefonunuzun mesaj bölümüne GS5 yazıp 2200’e kısa mesaj göndererek de sarı paket aboneliği yaparsınız. Turkcell sarı paket talebiniz sonrası size bir bilgi mesajı gönderecektir. Bu mesaj geldikten sonra tüm sarı paket ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Sarı Paket İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Sarı Paket İptali için; Turkcell mağazalarından, Turkcell dijital uygulamasından ve müşteri hizmetlerinden paket iptal talebinde bulunabilirsiniz. Ya da kolay ve hızlı bir şekilde paket iptali için Turkcell ücretsiz sms hattından faydalanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına IPTAL GS5 yazıp 2200’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Sarı paket iptal talebiniz sonrasında Turkcell tarafından paketinizin iptal edildiğine dair bir bilgi mesajı alırsınız. Bu mesaj sonrası bir sonraki ay sarı paket yenilenmeyecektir. İptal talebinizden paket yenileme süresine kadar olan süre için kalan haklarınızı kullanmaya devam edersiniz. Ancak paket yenileme sonlandırılmış olur ve bir sonraki ay sarı paket hattınıza tanımlanmaz.

Turkcell Sarı Paket Yurt Dışında Geçerli mi?

Turkcell Sarı Paket Yurt Dışında geçerli değildir. Sarı paket kullanım hakkınız ve faydalandığınız ayrıcalıklar yurt içinde geçerlidir. Yurt içi kullanımında sarı paket kapsamında sunulan tüm fırsatlardan yararlanma imkânınız vardır.

Turkcell Sarı Paket Birden Fazla Kez Alabilir miyim?

Turkcell sarı paket birden fazla kez alınamaz. Aynı dönem için bir kez sarı paket alabilirsiniz. Ancak Turkcell’in diğer destek paketlerinden birini alarak Galatasaray’a desteğinizi sürdürebilirsiniz. Turkcell’in Galatasaray taraftarlarına özel destek paketleri sarı paket haricinde kırmızı paket, aslan paket, şampiyon paket, Bip maç paketi, goller cepte paketi olarak sıralanabilir. Aynı ay içerisinde bu paketlerden birini ya da birkaçını da alarak Galatasaray’a destek sağlama olanağınız vardır.

Turkcell Sarı paketinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell Sarı Paketinden faturalı ve faturasız tüm Turkcell ses hattı sahipleri faydalanabilir. Ancak faturasız hatların 35 TL ve üzeri borcu varsa borçlarının 35 TL’nin altına indirilmesi ve Turkcell nakit POS’ larından en az 14 TL yükleme yapmaları gerekir. Turkcell sarı paketten bireysel müşterilerin yanı sıra kurumsal ses hattı sahipleri de faydalanabilirler.

Sarı Paketinden Birden Fazla Hattımdan Faydalanabilir miyim?

Sarı paketinden birden fazla hattınızdan faydalanabilirsiniz. Ancak sarı paketin diğer hatlarınıza da tanımlanması gerekir. Sarı paketinizi tanımladığınız tüm hatlarınızda sarı paket haklarını ve ayrıcalıklarını kullanabilirsiniz.

Sarı Paket Sim Kart Değişikliği Durumlarında Devam Eder mi?

Sarı Paket Sim Kart Değişikliği, tarife değişikliği ve fatura dönem değişikliği durumlarında devam eder. Numara ya da sim kart değişikliği durumunda yeni numara veya sim kartınıza sarı paket tanımlanır ve aynı şekilde kullanmaya devam edersiniz. Tarife değişikliği yaptığınızda sarı paket yine aynı şekilde ek paket olarak tarifenize ek olarak tanımlanır ve tüm hak ve ayrıcalıkları ile kullanırsınız. Fatura dönem değişikliğiniz sarı paket kullanım haklarınızı etkilemeyecektir. Sarı paketinizi aynı zaman aralığında kullanmaya devam edersiniz.

Sarı Paket Kullanmadığım Haklarım Sonraki Aya Devreder mi?

Sarı paket içeriğinde bulunan kullanmadığınız haklarınız bir sonraki aya devretmez. Sarı paket kullanım hakları ve ayrıcalıkları bir aylık dönem için geçerli olup kullanmadığınız takdirde bir sonraki aya devretmeyip sonlandırılır. Bir sonraki ay yeni ay kullanım haklarınız hattınıza tanımlanır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu