Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Hilesi 2021

Turkcell bedava internet kazanma 2021 yılında avantajları ile devam etmektedir. İnternet kampanyaları ve fırsatları birbirinden farklı avantajlar sunmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türkcell Bedava İnternet paketleri şu şekildedir:

Turkcell Biz Ekip

 • İçerik ve Süre; 1 GB bedava internet. 30 gün
 • Nasıl Yapılır? En az 2 en çok 5 kişilik ekip kur ve bu ekiple ücretsiz konuş

Turkcell Yeni Hat

 • İçerik ve Süre; 5 GB Hediye İnternet. 1ay
 • Nasıl Yapılır? Turkcell yeni hat al ve üç ay boyunca 25 TL üstü yükleme yap kazan. 1 hafta

Turkcell Şansa Tıkla

 • İçerik ve Süre; 1 GB veya 2 GB. 1 hafta
 • Nasıl Yapılır? Turkcell şansa tıkla reklamını bul reklama tıkla ve kazan

Turkcell Dijital Operatör

 • İçerik ve Süre; 2 GB Bedava internet. 1 ay
 • Nasıl Yapılır? Turkcell Dijital operatör üzerinden paket satın al ve kazan

Turkcell Bizce Bedava

 • İçerik ve Süre; 15 kupon günlük 2 GB, 30 kupona 3 gün 3 GB, 45 kupona günlük 5 GB, 60 kupona haftalık 2 GB
 • Nasıl Yapılır? Turkcell kadın kullanıcılarına yönelik geliştirilen uygulamaya giriş yapan kadınlar kazandıkları kupon kadar bedava internet kazanırlar  

Turkcell Hediye Havuzu

 • İçerik ve Süre; 5 GB Bedava İnternet. 1 ay
 • Nasıl Yapılır? Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden hediye havuzundan hediyenizi alabilirsiniz

Turkcell Rahat Haydi

 • İçerik ve Süre; 1 GB Bedava internet. 1 ay
 • Nasıl Yapılır; Turkcell aboneleri son 3 ay içinde Turkcell’ e hatını taşıyıp Rahat tarifeye geçen herkes yararlanır 

Otomatik Ödeme Talimatı  

 • İçerik ve Süre; 5 GB bedava internet. 1 ay
 • Nasıl Yapılır? Bireysel ses hat sahipleri fatura ödemelerini otomatik talimat verdiğinde kazanır 

Turkcell abonelerinin kazanabileceği bedava paket ve kampanyalar bunlar olup bunun haricinde de çok fazla fırsat bulunmaktadır. Turkcell’ in diğer paketleri Turkcell uygulamalarını kullandığınızda kazanacağınız bedava internet fırsatlarıdır.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell GSM operatörü Turkcell abonelerini kendine daha çok bağlayabilmek, Turkcell uygulamalarının daha çok çevrelerce kullanılmasını sağlamak ve yeni aboneler kazanabilmek için vermiş olduğu Kampanyalardır.

Turkcell İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell geliştirmiş olduğu Uygulamaları geniş kitlelere duyurmak ve kullanımını artırmak için uygulama her kullanıldığında bedava internet vermektedir. Turkcell bu uygulamaları tanıtırken yapmış olduğu bedava internet fırsatları, paketleri veya kampanyalarıdır.

Turkcell İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kampanyaları ve paketlerini daha önce anlatmıştık. Şimdi ise Turkcell internet veren uygulamaları öğrenip hemen ardından bu uygulamalarının ne kadar kazandıracağını ve kazanmak için neler yapabileceğinize bakacağız. Turkcell internet veren uygulamalar:

Turkcell Dergilik Uygulaması

Turkcell Dergilik Uygulamasını daha önce indirdiyseniz veya son bir yıldır kullanmıyorsanız bir yıl sonra uygulamaya girdiğinizde Turkcell tarafından 1 GB bedava internet kazanırsınız. Bu kazandığınız 1 GB bedava internet fırsatı sadece bir hafta geçerlidir. Daha önce dergilik uygulamasını indirmediyseniz hemen dergilik uygulamasını indirin ve 1 GB bedava internet avantajını yakalayın.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması

Turkcell Dijital Operatör Uygulamasını kullanarak bedava internet fırsatları yakalayabilirsiniz. Bu fırsatlara baktığımızda şöyle sıralayabiliriz:

 • Dijital Operatör uygulamasından Salla kazanı kullanmak
 • Hediye havuzundan yararlanarak hediyeleri almak
 • Dijital uygulaması üzerinden paket almak

Turkcell Goller Cepte Uygulaması

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan taraftar uygulamasını uygulama marketlerinden indirerek belirdiğiniz takım her gol attığında 100 MB haftalık bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Her Gol 100 MB linkine tıklamanız bu kampanya’ ya katılmanız için yeterli olacaktır.

Turkcell GNÇ Uygulaması

Turkcell tarafından gençlere özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Turkcell abonesi olupta 25 yaş ve altı olan kişiler GNÇ uygulamasını uygulama maketlerinden indirerek bedava internet kazanabilirler. Bunun için haftanın iki günü belirleyip o günlerde ekranınızda belirlenen yumurtayı çatlatarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Paycell Uygulaması

Turkcell’ in para kart uygulaması olan Paycell’ i kullanan Türkcell aboneleri kazanıyor. İlk önce uygulama marketlerinden Paycell uygulamasını indirin. Hemen ardından kolayca kaydınızı oluşturup kullanmaya başlayın. Paycell kartınıza 50 TL yüklediğinizde her hafta haftalık 1 GB toplamda 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan her 50 TL ve üzeri bakiye yüklemeniz durumunda da tekrar tekrar ücretsiz internet elde edebilirsiniz.

Turkcell BIP Uygulaması

Turkcell Bip Uygulamasının yaygınlaşması adına Turkcell, BIP kullanıcıları için çok sayıda bedava internet vermektedir. BIP uygulaması ile bedava internet kazanmak istiyorsanız. İlke önce uygulama marketlerinden BIP uygulamasını indirin. Hemen ardından BIP uygulaması üzerinden belli sayılarda mesajlaşma yapın ve kazanın. BIP yıldızları kanalına katılım sağlayarak kazançlar elde edebilirsiniz.

Turkcell Arama Motoru Yaani Uygulaması

Turkcell tarafından yerli arama motoru olarak geliştirilen Yaani uygulaması üzerinden aramalar yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Yanni uygulamasını indirmek ve bir ay içerisinden en az 20 arama yapmak. Bu koşulu yerine getirdikten hemen sonra sadece Yaani uygulamasında kullanabileceğiniz bir aylık 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Turkcell Cepte Taraftar Uygulaması

Turkcell Cepte Taraftar Uygulaması için; Tuttuğunuz takımın ilgili taraftar uygulamasını indir ve bedava internet kazan. Turkcell tarafından desteklenen 4 büyük takım uygulaması bulunmaktadır. Bu takım ve uygulamaları şöyledir.

Beşiktaş  GollerCepte 1903  
Galatasaray  GollerCepte 1905  
Fenerbahçe  GollerCepte 1907  
Trabzonspor  GollerCepte 1967  

Bu uygulamayı indirdiğinizde 500 MB bedava internet kazanırsınız. Arkadaşınızı davet ederseniz de hem siz hemde arkadaşınız 500 MB bedava internet kazanırsınız.

Turkcell Bizce Uygulaması

Turkcell tarafından kadınlar için özel olarak geliştirilmiş bir uygulama olan Bizce Uygulaması kullanılarak kupon biriktirilebilir ve bu kuponlar ile daha sonra bedava internet alınabilir. Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken bizce uygulamasını indirmek ve kupon biriktirmeye başlamak.

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet için; En az 2 kişi en fazla 5 kişi bir ekip kurarak kendi aralarında ücretsiz konuşma ile her ay kullanabileceğiniz 1 GB ücretsiz bedava internet fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Nasıl yapılır?

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet için; Tek yapmanız gereken sevdiklerinizle birlikte bir ekip kurmaktadır. Bunun içinse Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanarak kampanya’ ya katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell 30 GB İnternet

Turkcell 30 GB internet için; Turkcell faturalı hatlara özgü bir kampanya olup 12 ay Turkcell’ de kalma sözünüze karşılık 30 GB bedava interneti hattınıza otomatik olarak tanımlanmasıdır.

Turkcell 30 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 30 GB internet kampanyasına katılmak için tek yapmanız gereken;

FIRSATGB yaz 2200’ a kısa mesaj gönder.  

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Kodu için; Turkcell faturalı veya faturasız hat sahipleri INTERNETIM kodunu yazarak 2222 nolu servise kısa mesaj gönderdiğinde bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu