Turkcell

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanyası

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanyası, faturalı ya da ön ödemeli kurumsal Turkcell hat sahibi şirket yetkililerine özeldir. Şirketim uygulamasına giriş yapan kurumsal hat sahibi yetkililer anında hediye 4 GB internet hediyesi kazanıyor. Şirketim uygulamasına giriş yapıldığında hediye 4 GB paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Şirketim uygulama ekranında 4 GB internet hediyenizin tanımlandığı bilgisi görünecektir. Her yetkili 4 GB hediye kampanyasında 1 ay içerisinde 1 kez faydalanabilecektir.

Hediye 4 GB paketi bittiğinde kullanım kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir. 4 GB hediye kampanyası paketinizde kalan haklar bir sonraki aya devretmeyip 1 ayın sonunda silinir. Kampanya hediye 4 GB internet yalnızca yurt içinde kullanılabilir. Kampanyanın yurt dışı kullanımı yoktur.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanyası yapmak için Turkcell şirketim uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekir. Android işletim sistemine sahip cihazlar için Play Store, IOS işletim sistemine sahip cihazlar için App Store mağazalarından Turkcell şirketim uygulamasını indirebilirsiniz.

Şirketim uygulamasına giriş yaptığınızda aylık 4 GB hediye kampanyası otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Şirketim uygulamasından tüm hatlarınızın paket, tarife ve fatura sorgulamalarını da yapabilirsiniz. Size özel tüm servis, uygulama ve kampanya duyurularını şirketim uygulaması ile takip edebilirsiniz. Turkcell ürün, hizmet ve tüm cihaz bilgilerine de şirketim uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanyasından şirketim uygulamasını kullanan tüm şirket yetkilileri yararlanabilir. Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahibi şirket yöneticileri şirketim uygulamasına giriş yaparak aylık 4 GB hediye kampanyasından 4 GB internet kazanabilirler. 1 aylık kullanabilecekleri ücretsiz 4 GB internet şansı yakalarlar.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanya Başvuru Sms Ücretli mi?

Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye kampanya başvurusu sms ücreti yoktur. Çünkü kampanya başvurusu sms ile yapılmaz. Aylık 4 GB hediye kampanya başvurusu yapmadan şirketim uygulamasına giriş yapıldığı anda 1 ay kullanabileceğiniz 4 GB hediye internet otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanyasının Ne Zaman Kullanmaya Başlarım?

Şirketim aylık 4 GB hediye kampanyasının faydalarını şirketim uygulamasına giriş yaptığınız anda kullanmaya başlarsınız. Şirketim uygulamasına giriş yaptığınızda hattınıza tanımlanacak olan hediye 4 GB internetinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Aylık 4 GB hediye kampanyası ile hattınıza yüklenecek olan 4 GB internetinizi kullanmaya başlamak için herhangi bir onay gerekmez.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Özelliği ve İçeriği

Şirketim aylık 4 GB hediye kampanya özelliği ücretsiz bir hediye kampanyası olmasıdır. Aylık 4 GB hediye kampanyasının diğer bir özelliği ise şirketim uygulamasına giriş yaptığınız anda hattınıza tanımlanmasıdır. Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan hediye kampanyasından faydalanabiliyorsunuz. Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye kampanyası içeriği 4 GB internettir. Şirketim uygulamasını kullanan faturalı ve faturasız hat sahibi şirket yetkililerine 4 GB internet hediye edilir.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kalan Faydalarım

Şirketim aylık 4 GB hediye kampanyasından kalan faydaları şirketim uygulamasından öğrenebilirsiniz. Şirketim uygulamanıza giriş yaparak hediye kampanya paketinizin kalan kullanım hakkını görüntüleyebilirsiniz.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Geçerlilik Süresi

Şirketim aylık 4 GB hediye kampanyası geçerlilik süresini şirketim uygulamasından öğrenebilirsiniz. Şirketim uygulamasına giriş yaparak aylık 4 GB hediye kampanya paketinizin kalan süresini görüntüleyebilirsiniz.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Nasıl İptal Edilir?

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Kampanyasını İptal etmek için; Turkcell’in ücretsiz sms uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL SIRKETIM AYLIK 4 GB yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz. İptal mesajınız sonrasında aylık 4Gb hediye kampanyası fatura hesap kesim tarihinizde iptal edilecektir.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye İptal Sonrası Kalan Haklar Kullanılabilir mi?

Şirketim aylık 4 GB hediye kampanyası iptal sonrası kalan haklar paket hesap kesim tarihine kadar kullanılabilir. Aylık 4 GB hediye kampanya paketiniz hesap kesin tarihinde iptal edileceğinde o tarihe kadar kalan hediye internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şirketim Aylık 4 GB Hediye Faydaları Başka Hatta Transfer Edilebilir mi?

Şirketim aylık 4 GB hediye kampanya faydaları başka bir hatta transfer edilemez. Kampanya ile hediye edilen 4 GB internet yalnızca şirket yetkilisi olan hat sahibine aittir. Başka bir hatta transferi mümkün değildir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu