Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası, Türk Telekom’un süper güçlü GİGA 4,5G teknolojisi ile herkes tanışsın ve kullansın diye sunulan bir fırsattır. 4,5G kullanan tüm müşterilerine 10 GB bedava internet sunuluyor. Türkiye’nin 81 ilinde aynı anda sunulan 3 kat daha hızlı 4,5G fiber interneti herkes kullanabilsin diye 10 GB bedava internet kampanyası başlatılmıştır.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası yapmak için öncelikle 4,5G uyumlu sim karta sahip olmanız gerekir. Telefon kartınızı 4,5G ile uyumlu kart ile değiştirdikten sonra kampanyaya başvurabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne HEDIYE 10GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz. Mesajınızı gönderdikten sonra kısa süre içerisinde Türk Telekom’dan hediye 10 GB internetinizin hattınıza yüklendiği bilgisi gelecektir. Bu mesaj sonrası bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

10 GB Bedava İnternet Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 31.12 2020 tarihine kadar geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için geçerlilik süresi bitmeden sizde 4,5G’ye geçerek faydalanabilirsiniz. 4,5G avantajları ile hem 10 GB hediye kampanyasına katılabilir hem de çok daha hızlı internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Ücretli mi?

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Ücretli değildir. 4,5G sim karta geçen faturalı ve faturasız tüm hat kullananlar faydalanabilir. 4,5G sim kart kullanan Türk Telekom müşterileri hiçbir ücret ödemeden 10 GB hediye internete bedava sahip oluyor.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyaları ile faturalı ve faturasız müşterilerine 10 GB ücretsiz internet hediye ediyor. Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyaları şunlardır: Türk Telekom 4,5G sim kart kullanmaya başlayan müşterilerine 10 GB bedava internet hediye eder.

İline özel hediye 10 GB kampanyası ile Balıkesir ve Çanakkale illerinde ikamet eden kişiler Türk Telekom Efsane tarifelerini kullanmaya başladıklarında ilk ay 10 GB bedava internet hediye edilir. Ya da bu şehirlerde yaşayan Türk Telekom müşterileri Efsane tarifelerine geçtiklerinde de yine ilk ay 10 GB bedava internet verilir. Türk Telekom mağazalarından Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10 GB tarifelerinden birini alan herkes bir ay kullanabilecekleri 10 GB bedava internet hediyesi kazanırlar.

Türk Telekom’dan yeni hat tahsis eden ya da numarasını taşıyan kişiler Efsane tarifelerini aldıkları takdirde 31.12.2020 tarihine kadar her ay 10 GB bedava internet kazanırlar. Kampanyadan faydalanmak için yeni müşterilerin Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 tarifelerinden birini alarak sil süpür uygulamasına katılmaları gerekir. Böylece her ay bedava 10 GB internet hediye edilecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN telefonunuzun APN ayarlarını değiştirerek Türk Telekom internet ağına sınırsız bağlanabilmek anlamına gelir. APN açılımı Access Point Name’dir. Erişim noktası adı anlamına gelir. Telefonunuzun APN ayarlarını değiştirerek erişim noktası adını Türk Telekom olarak ayarlayarak sınırsız internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom APN Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN değişikliği ile mümkün olur. Bunun için telefonunuzun ayarlar bölümünden mobil ağlar kısmına girin. Burada erişim noktası adları bölümünü göreceksiniz tıklayın ve yeni APN kısmında aşağıdaki bilgileri girerek yeni bir APN oluşturunuz.

 • İsim
 • Proxy: 213.161.151.201
 • Mms Proxy: 213.161.151.201
 • Bağlantı noktası: 8080
 • Mms Port: 8080
 • Mmsc: http://mms.avea.com.tr/servlets/mms
 • Kullanıcı adı: mms
 • Şifre: mms
 • Mcc: 286
 • Mnc:03
 • Kimlik Doğrulama: PAP
 • APN Türü: default.mms.supl

APN bilgilerini bu şekilde girdiğinizde doğrudan internete bağlanırsınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN IOS

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN IOS, IOS işletim sistemine sahip cihazlarda yapılan APN değişikliği ile ücretsiz internete bağlanmak anlamına gelir. IOS işletim sistemine sahip cihazınızdan APN adını yani erişim noktası adını değiştirerek sınırsız internet kullanımına bedava bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN IOS

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN IOS yapabilmek için IOS işletim sistemine sahip cihazınızın ayarlar bölümüne giriş yapın. Burada mobil ağlar bölümünü göreceksiniz tıkladığınızda erişim noktası adları kısmını göreceksiniz. Bu bölümde bulunan APN yazan kısımda yeni APN’ye tıklayın. Yeni APN girşi için yukarıda yazdığımız yönergeyi izleyerek doldurun ve kaydedin.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN Android

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN Android, Android işletim sistemine sahip cihazlarda APN değişimi ile bedava internet kazanma anlamına gelir.

Bedava İnternet Hilesi APN Android ve İOS

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN Android ve İOS cihazlarda yapmak için telefonunuzun ayarlar bölümünden mobil ağlara girin. Burada erişim noktası adları yazan kısma girip APN bölümünden yeni APNye tıklayın. Yeni APN bilgilerini yukarıda belirttiğimiz şekilde doldurarak bedava internete sınırsız olarak bağlanabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu