Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB İnternet Hediye Nasıl Yapılır? 2023

Türk Telekom’un 4.5G hızını herkes doya doya kullanabilsin diye 10 GB cepten internet paketidir. Türk Telekom 10 GB İnternet tarifesinin özellikleri ise şöyledir:

 • Aylık 45 TL ödemesi mevcuttur
 • Tarifeden, 4.5G uyumlu cihazı ve sim kartı bulunan faturalı hat müşterileri yararlanabilecektir
 • Paket, ayda 1 kere satın alınabilir
 • Kullanım, yurt içinde geçerli olup başka kişilere devredilemez özelliktedir
 • AYLIK EK 10GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj yollayarak bu paketi alabilirsiniz
 • Kalan kullanım haklarınızı, INTERNET yazıp 5555’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz
 • IPTAL AYLIK EK 10GB yazıp 5555’e mesaj atarak paket iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz

Türk Telekom 10 GB İnternet Kazanma 2023

Bir sms göndererek bedava 10 GB internet kazanabileceğiniz kampanyadan oluşmaktadır. GIGA yazıp 555’e kısa mesaj göndererek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB internet paketini, sms yolu veya Online İşlemler uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Dilerseniz Müşteri Temsilcileri ya da bayilikler aracılığı ile de bu pakete sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet

Kredi kartınız ile yapacağınız TL yüklemelerinizde 1 GB haftalık internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan, tüm bireysel hat aboneleri yararlanabilecektir. Türk Telekom bedava 1 GB internet için operatörün resmi web sitesine girerek TL yüklemesi yapmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava İnternet

Faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği 1 GB bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmeniz, Şifreniz ile birlikte uygulamaya giriş yapmanız, Akabinde banka ya da kredi kartınız ile TL yüklemeniz gerekmektedir. Online İşlemler’den TL yüklemesi yaptıktan sonra 1 GB KAZAN yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB İnternet

Türk Telekom’a yeni katılacaklar için geçerli olan Hoş Geldin Kampanya ile 4 GB cepten internet kullanım hakkına sahip olabilmeniz mümkün. Kampanyaya katılım sağlamak için BALLI 4 GB yazıp 2070’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. İlgili talep iletilip gelecek olan onay mesajından sonra internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB İnternet

Hoş Geldin 4 GB internet paketini;

 • Kısa mesaj göndererek
 • Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden
 • Türk Telekom Mağazalarından
 • Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinden
 • Türk Telekom resmi web sitesinden satın alabilirsiniz

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet

Türk Telekom ailesinden uzun süreli hat kullanıcısı olan abonelere özel sunulan bedava internet kampanyasıdır. Türk Telekom her sene için müşterilerine 3 GB bedava internet vermektedir. Yıllık bedava internet sahibi olmak için YIILAR yazıp 5555’e kısa mesaj yollamanız yeterlidir.

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet

30 TL ve üzeri yüklemelerinizde yararlanabileceğiniz 2 GB bedava internet kampanyasıdır.Bu paketteki 1 GB internet hakkı, Watsapp’ta, 1 GB internet hakkı da Facebook ve Twitter’ da geçerli olacaktır. SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa sms yollayarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

50 TL ve üzeri yüklemelerinizde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamındaki 1 GB cepten internet, 30 gün boyunca geçerlilik süresine sahiptir. Kampanya katılımı için TL yüklemesi yaptıktan sonra HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ev interneti alan abonelere özel hazırlanan 100 GB internet içeriğinden oluşan kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak için ev interneti bağlatarak abone olmanız gerekmektedir.

Numaranı Taşı 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Numarasını Türk Telekom’a taşıyan hat aboneleri için geçerli olan kampanyadır. Tek seferlik 500 MB internet kullanımı, hatta otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Sim kartınızı 4.5G servisi ile uyumlu hale getirerek kazanabileceğiniz bedava internet kampanyasından oluşmaktadır. Bunun için Türk Telekom’a başvuru yaparak sim kartınızı değiştirmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

 • 4.5G uyumu ile bedava internet kazanmak istiyorsanız, önce sim kartınızı değiştirmeniz gerekmektedir
 • Sonrasında yeni aktif edilen kartınız ile birlikte 4.5G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz

Türk Telekom E-Fatura ile Bedava İnternet Kampanyası

Faturalarınızı e-posta üzerinden alma talimatınızda kazanabileceğiniz 1 GB bedava internet kapsamıdır. 1GB yazıp e-posta adresinizi ekledikten sonra 3008’e kısa mesaj göndererek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı ve faturasız paketlere aşağıdaki linklerden Ulaşabilirsiniz;

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu