Türk Telekom Bedava İnternet

Bedava İnternet Türk Telekom Nasıl Yapılır? Selfy, Faturalı,

Bedava İnternet Türk Telekom müşterilerine kaliteli hizmet vermeye çalışan Türk Telekom Operatörünü tercih eden hat kullanıcıları Bedava İnternet Türk Telekom kampanyalarından faydalanmaya hak kazanmaktadır.

Bedava İnternet Türk Telekom Selfy

Bedava İnternet Türk Telekom Selfy; 7-25 yaş grubu arasında yer alan Türk Telekom hattı kullanan kulanıcılar için hazırlanmış bir plartformdur. Bunun için sadece Selfy’nin mevcut kampanyalarının kısaltmaları yazılarak 4545 adresine SMS gönderilmesi yeterlidir. “Gel Kazan Kampanyası” içeriğine katılım sağlayarak kullanıcılar 2 GB bedava internet kazanmaktadır. 2 GB bedava internet ile sosyal ağlarda rahatça paylaşımlar yapılabilmektedir. Youtube, Facebokk, İnstagram, Twitter sosyal ağlar üzerinde geçerli olan bu kampanya için “SOSYAL SMALL” yaz boşuk bırak T.C. kimlik numarası yaz ve 4545‘ gönder.

“Anlık Mesajlaşma Kampanyası”; içeriğine katılım sağlamak için kullanıcılar, ” ANLIK MESAJLAMA” yazıp 4545’e SMS gönder yapmaları yeterlidir. Böylelikle Türk Telekom hattı kullanıcıları, BİP ve Whatsapp üzerinden bedava mesajla hizmeti alabilmektedir. Bedava İnternet Türk Telekom Nasıl Yapılır ? Hakkında Türk Telekom Müşterileri Hizmetleriyle irtibat kurularaktda bilgi alınabilmektedir.

Bedava İnternet Türk Telekom Faturalı

Bedava İnternet Türk Telekom Faturalı hatlar kapsamında e-fatura bedava internet kazanma hakkı dikkat çekmektedir. E-fatura kampanyası yalnızca faturalı hat sahibini ilgilendirmektedir. E- fatura sistemine kayıt olan müşteriler, 1 GB internet kazanma hakkına sahip olmaktadır. Bunun için; ” 1 GB e mail yaz 3008′ e gönder” işlemini yapmak yeterli olacaktır. Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarının sadece bir kez yararlanabilecekleri bu kampanya için Arayanı Bil uygulamasından da faydalanabilmektedir.

Bedava İnternet Türk Telekom Faturasız

Bedava İnternet Türk Telekom Faturasız hatlar kapsamında kampanyalarda sürekli güncellemeler yaşanmaktadır. Bu yaşanan güncellemeler, birçok avantajlı fırsatları kullanıcılarına sunmaktadır. Faturasız hat kullanıcıları, 1 GB ya da 4 GB bedava internet kazanma fırsatları en çok rağbet gören kampanyadır. 30.12.2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya 1GB internet hediye edilmesi halinde aylık 4 GB bedava internet hakkının hatlara tanımlamaktadır.

Bedava İnternet Türk Telekom EBA

8 GB Bedava İnternet Türk Telekom Eba kampanyası, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde yer alan www.eba.gov.tr sitelerinde ve mobil EBA uygulamalarında girişlerde Türk Telekom müşterileri tarafından ücretsiz olarak kullanabilecekleri içeriktir. Türk Telekom pandemi sürecinde, Bedava İnternet Türk Telekom Eba desteğini vermeye başlamıştır. Bu destek 3GB adımıyla 8 GB olarak güncellenmiştir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Nelerdir?

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları:

  • Sil Süpür
  • EBA Kampanyası
  • Hediye Sosyal Medya Kampanyası
  • E- fatura Hediye 1 GB
  • Siri ile Lira Paylaşan 500 MB Kampanyası
  • 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom kullanıcıları halen 4.5 G kullanmaya başlamamış iseler, 4.5 G hatlara geçilmesi durumunda da internet hediyesi kazanmaktadır. Kullanılan mevcut hattın sim kartı 4.5 G uyumlu kartlarla değiştirilmesi durumunda kullanıcılara, 1 ay geçerli olan 30 GB bedava internet hakkı tanınıyor. Bu hakkın telefon hatlarında aktif hale gelmesi için ise; ” 4.5 30 GB yaz 5555’e gönder” işleminin yapılması gerekmektedir.

Hediye sosyal medya kampanyalarına katılım sağlayan Türk Telekom kadın kulanıcılarına ise, tek sefer geçerli olan 25 TL yüklemeler yapması halinde bir ay bounca geçerli olan facebook,twitter için 1 GB ve 1 GB WhatsAPP olmak üzere toplamda 2 GB hediye internet hakkı tanımlamaktadır.

Türk Telekom gsm şirketi, faturasız hat sahiplerine özel olarak bedava 1 GB internet vermektedir. Bunun için “MOR HEDİYE yaz 4545’e gönder” işlemi yapılması yeterli. Ayırca 25 TL üzeri yüklemelerde de 1GB cepten internet kazanılması da mümkün.

Türk Telekom GEL DENE kapsamında da faturalı hatta geçiş yapan kullanıcılar, faturalı hatta geçmeleri durumunda 10 GB hediye internet kampanyasından yararlanmaya hak kazanmaktadır. Faturalı hatlara geçtikten sonra kullanıcılar “GEL DENE yaz 555’e gönder” işlemini yaparak ya da Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından kampanyaya katılımları gerçekleşmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom GSM şirketi, 2021 yılına doğru abonelerine hediye internetler vermeye devam ediyor. Geçen yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da birçok hediye dağıtmaya devam edecek. Bunun için çeşitli uygulamalar piyasaya sunan Türk Telekom hakkında kullanıcılar, Bu uygulamalar:

  • Sil Süpür: Türk Telekom Selfy’lilere sunduğu bedava internet kapsamında; “SELFY yaz 4545′ gönder” işlemini yaparak online işlemler uygulması indirilerek Kampanyalar bölümünden Sil Süpür kampanyasını kullanabilmektedir
  • Tambu: Tambu uygulaması Play Store üzerinden indirildikten sonra, “TAMBU+hediye kodu yaz 4545’e gönder” işlemi yapılarak 1GB hediye aktifleştirilir
  • ArayanıBil Servisi: “PLUS yaz 7065’e gönder” işlemi yapılarak aylık abonelik bünyesinde 1 GB bedava internet hakkı kazanılır

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet kampanyalarıyla müşterilerini hem elinde tutmaya çalışıyor. Hemde sistemine yeni müşteriler kazandırmaya çalışıyor. O yüzden de hem mevcut müşteriler hemde hatlarını Türk Telekom’a taşımak isteyen aday müşteriler; Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Nedir? Nasıl Yapılır ? Sorularını Türk Telekom müşteri hizmetlerine sormaya başladı. Türk Telekom GSM firması, ister faturalı ister faturası hat sahiplerine hediye GB ve MB kazanma imkanı sunmaktadır. Kullanıcıların kampanyalar hakkında müşteri hizmetlerinden bilgi alması halinde kendilerine uygun bedava internet güncel kampanyaları arasından seçip yaparak hediye internet haklarını aktifleştirebilmektedir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu