Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyaları Ve Hilesi 2023

Türk Telekom Sil Süpür kullanıcılara her hafta internet, konuşma ve SMS paketleri hediye eden bir kampanyadır.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır 2023

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasından faydalanmak için kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden giriş yaparak Sil Süpür oyununu oynamanız yeterlidir. Oyunu oynamak için uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan hediye paketi ikonuna tıklayıp Sil Süpür sekmesine tıklamanız gerekir. Uygulamayı ilk kez kullanacaksanız şifre almak için *952# ‘yi tuşlayabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri Neler? 

Türk Telekom Sil Süpür hediyeleri günlük, haftalık ve aylık internet paketleri, konuşma ve SMS paketleri, sosyal medya paketleri ve Muud Premium Üyeliği’nden oluşur. Günlük, haftalık ve aylık hediyelerle ilgili detayları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. 

 Günlük   100 MB  
 Günlük   250 MB  
 Günlük   500 MB  
 Günlük   1 GB  
 Günlük   2 GB  
 Günlük   5 GB  
 Günlük   10 GB  
 Günlük   30 GB  
 Günlük   Sosyal Medya( Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter) 1 GB  
 Günlük   Sosyal Medya( Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter) 2 GB  
 2 Günlük Gündüz   2GB (08.00-16.00)  
 5 Günlük Gündüz   5GB (08.00-16.00)  
 2 Günlük Gece   5 GB (00:00-06:00)  
 2 Günlük Gece   10 GB (00:00-06:00)  
 Günlük Her Yöne   250 DK  
 Günlük Her Yöne   100 DK  
 Günlük   Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma  
 Haftalık   250 MB  
 Haftalık   500 MB  
 Haftalık   1 GB  
 Haftalık   2 GB  
 Haftalık   5 GB  
 Haftalık   10GB  
 Haftalık   30GB  
 Haftalık   Sosyal Medya( Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter) 2 GB  
 Haftalık   Sosyal Medya( Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter) 5 GB  
 Haftalık Gece   5 GB (00:00-06:00)  
 Haftalık Gece   10 GB (00:00-06:00)  
 Haftalık Whatsapp   1 GB  
 Haftalık Whatsapp   2 GB  
 Haftalık Whatsapp   4 GB  
 Haftalık   Her yöne 100 DK  
 Haftalık   Her yöne 250 DK  
 1 Aylık   Muud Premium Üyeliği  

Türk Telekom Sil Süpür Muud Hediye Kullanımı Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasından kazandığınız Muud Premium Üyeliği’nden yararlanmak için öncelikle Muud uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranız ile kayıt olmanız gerekir. Kayıt işlemi ücretsizdir. Hesabınızı premiuma yükseltmek için Sil Süpür kampanyasından kazandığınız aktivasyon kodunu kullanabilirsiniz. Hesabınızı premiuma yükseltmek için aşağıdaki adımları takip edin;

Android kullanıcıları

Uygulamaya kayıt olduktan sonra sağ üst köşede yer alan profil ikonuna tıklayın. Profilinizin en alt kısmında ‘premiuma geç’ butonunu göreceksiniz. Butona tıklayarak açılan sayfada sözleşmeleri okuyun ve onaylayın. Onay işleminizi gerçekleştirdikten sonra yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ‘aktivasyon kodu kullan’ adı butona tıklayarak e-pin ve şifre alanlarını doldurun. Daha sonra devam butonuna tıklayın. Premium üyeliğiniz başlatılacaktır.

IPhone kullanıcıları

www.muud.com.tr adresi üzerinden giriş yaptıktan sonra telefon numaranız ile kayıt olun. Kayıt işlemi ücretsizdir. Kayıt olduktan sonra ekranın sağ üst köşesinde yer alan ‘premiuma geç’ butonuna tıklayın. Açılan sayfada ‘aktivasyon kodu kullan’ butonuna tıklayıp e-pin ve şifre bilgilerinizi girin. Bilgileri girdikten sonra devam butonuna tıklayın. Premium üyeliğiniz başlatılacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2 Defa Nasıl Yapılır?

VPN kullanarak ya da DNS adresinizi değiştirerek 2 defa yararlanmanız mümkündür. VPN kullanmak ya da DNS adresinizi değiştirmek için Play Store ya da App Store üzerinden VPN ve DNS Değiştirme programlarını indirebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Neden Olmuyor?

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasından haftada yalnızca 1 defa yararlanabilirsiniz. Eğer hata alıyorsanız muhtemelen kampanyadan halihazırda yararlandığınız içindir. Ancak yararlanmamış olmanıza rağmen hata alıyorsanız 2 yola başvurabilirsiniz;

Uygulamayı kapatıp telefonunuzu ayarlar>uygulamalar bölümünde Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını bulun ve uygulama ön belliğini temizleyin. Uygulamanın eski bir sürümünü kullanıyorsanız güncelleyin. Eğer bu çözüm önerilerinden hiçbiri işe yaramazsa müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Yükle Nasıl Yapılır?

Sil Süpür kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına sahip olmanız gerekir. Uygulamayı Paly Store ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz. Halihazırda bir Türk Telekom mobil hesabınız yoksa *952#‘ yi tuşlayarak şifre alabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra dilerseniz şifrenizi değiştirebilirsiniz. Halihazırda mobil hesabınız varsa telefon numaranız ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. 

Türk Telekom Sil Süpür Nerede?

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yükledikten sonra sağ üst köşede yer alan hediye ikonuna tıklayarak sil süpür kampanyasından yararlanabilirsiniz. 

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Saatlerde İnternet Veriyor?

Sil Süpür kampanyasının internet paketi ya da başka bir paket verdiği belirli saatler yoktur. Ancak şansınızı artırmak için yoğun olan gündüz saatleri yerine gece ya da sabah erken saatlerde deneyebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı ilk kez yüklediğinizde genellikle internet paketi hediyesi vermektedir. 

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 30 GB Nasıl Yapılıyor?

Sil Süpür kampanyasından 30 GB hediye internet almak için kesin olarak işe yarayan bir yöntem bulunmamaktadır. Ancak Sil Süpür ekranını açtıktan sonra ilk seferde hediye almayıp ikinci kez işlemi tekrarlarsanız şansınızı artırabilirsiniz. 

Türk Telekom Sil Süpür Hediye Kazanma Günleri Hangi Gündür?

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması kapsamında hediyeler her çarşamba ve her cuma güncellenmektedir. Telefonunuza indirmiş olduğunuz mobil uygulama üzerinden Hediyelerin güncelleneceği günleri takip etme imkanınız vardır.

Sil Süpür Uygulaması’nda Yer Alan Hediyeler Nelerdir?

Sil süpür uygulamasıyla cazip hediye fırsatlarıyla abonelerine ayrıcalık tanımaktadır. Türk Telekom sil süpür hediye seçenekleri:

  • 1 ay geçerli mood premium üyeliği
  • 1 hafta geçerli 30 GB bedava internet
  • 1 hafta geçerli 10 GB bedava internet
  • 1 hafta geçerli 5 GB bedava internet
  • 1 gün geçerli 5 GB bedava internet
  • 1 gün geçerli 2 GB bedava internet
  • 1 ay geçerli arayan bil hizmeti

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu