Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 4.5G 30 GB için; Uyumlu SIM Kart almanız veya değiştirdiğiniz zaman 4.5G’nin sağladığı avantajları görmeniz için yapılmış kampanyadır. Türk Telekom tarafından abonelerinin 4.5 G teknolojisine giriş yapması adına teşvik niteliğinde olan Türk Telekom 4.5 30 GB bedava internet ücretli mi? Sorusu birçok kesim tarafından cevabı merakla beklenen bir sorudur. Türk Telekom’ un oluşturmuş olduğu bu kampanya tamamıyla teşvik amaçlı olup herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Faturalı Tarife

Türk Telekom 4.5 GB 3GB Faturalı tarife nedir? sorusunun cevabı olarak karşımıza Türk Telekom tarafından duyurusu yapılmış olan;

  • 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom bireysel faturalı abonesi olan
  • 3 G uyumlu SIM kartını 4.5 uyumlu olan SIM Kartı ile değiştiren faturalı aboneler
  • 16.07.2019 tarihinden son SIM kartını 4.5 G uyumlu SIM kart ile değiştiren faturalı aboneler

Türk Telekom 4.5 GB 30 GB kampanyası dahilinde faturalı tarife sahibi olan abonelerin kazanabilecekleri 30 GB bedava internet fırsatıdır. Türk Telekom faturalı tarife abonesi olan aboneler kazandıkları 30 GB bedava internet avantajlarını 30 gün içerisinde tüketmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde 30 gün sonra bu fırsat tamamıyla silinir. Hak kaybı meydana gelebilir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Faturalı Tarife

Türk Telekom 4.5G 30 GB kampanyasından yararlanmak 2 aşamalı olarak karşımıza çıkmaktadır;

  1. Herhangi bir Türk Telekom şubesine gidin, Türk Telekom şubesinde mevcut SIM kartınızı iade edin, Mevcut SIM kartınızın iadesinden sonra 4.5G uyumlu SIM kartınızı alın . 4.5G uyumlu SIM kartınızı telefonunuza takın
  2. 4.5 uyumlu yeni SIM kartınızı aktif edin, Aktif işleminden sonra Cep telefonunuzun mesaj kısmına giriş yapın, Mesaj kısmının metin alanına 4.5G 30GB yazın, Mesaj alanının alıcı kısmına 5555 yazın, Bu kısa mesajı gönderin

Bu aşamaları eksik olarak yaptığınızda 30 GB bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Ancak şunu belirtmem gerekiyor ki bu işlemi yaparken bu kampanyadan sadece bir kere yararlanabileceğinizi unutmayın. 30 GB bedava internet verilmesinin asıl amacı ise yeni teknoloji olan 4.5’ nin gücünü anlamanız ve deneyimlemeniz içindir. Böylece bu paket bittiğinde her daim yüksek GB paketlerler ve Türk Telekom ücretli internet paketleri alabileceksiniz.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Faturasız Tarife

Türk Telekom tarafından oluşturulmuş olan 4.5G 30 GB kampanyasına faturasız hat sahibi iseniz katılamazsınız. Bu kampanya’ ya katılım sağlayabilmek için faturasız hattınızı en yakın Türk Telekom şubesine giderek faturalı hatta çevirmeniz ve yeni hattınızdan 4.5G uyumlu olarak almanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra ancak bu kampanya’ ya katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Faturasız İnternet

Türk Telekom’ un 4.5G teknolojisini kendi aboneleri arasında geliştirebilmek için oluşturmuş olduğu Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyasından sadece Türk Telekom faturalı aboneler yararlanabilmektedir. Bu kampanyadan Türk Telekom faturasız hat sahipleri yararlanamamaktadır.

Türk Telekom 30 GB 9 TL

Türk Telekom faturalı abonesi iseniz gece 00:00 sabah 06:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 30 GB cepten internet kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Cep telefonunun SMS kısmına giriş yapın
  • SMS metin alanına GECE 30GB yazın
  • SMS alıcı alanına ise 5555 yazın
  • Mesajı gönderin

Bu aşmadan sonra 9 TL karşılığında bu kampanya hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Eğer kalan internetinizi öğrenmek istiyorsanız INTERNET yaz 5555 nolu servise kısa SMS gönderin. Böylece kalan internetinizi de öğrenmiş olabilirsiniz.

4.5G 30 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Türk Telekom 4.5G 30GB bedava internet ne zamana kadar geçerlidir? Sorusunun cevabına değineceğiz. Türk Telekom duyurularına baktığımızda bu kampanyanın ne zaman sonlandırılacağı veya ne zamana kadar devam ettireceği konusunda net bir tarih belirtmediğini rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu