Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır? 2023

Türk Telekom Bedava İnternet sahibi olabilmek için ‘HEDİYE’ yazıp 5555’ e göndermeniz yeterlidir. Buradan 10 GB’a kadar interneti yurtiçi kullanımlarında 1 ay süreyle sahip olabilirsiniz. Üstelik mesajı göndermeden önce 50 TL ve üzeri TL yüklemenizde 1 GB cepten internete sahip olma imkanınız vardır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet 2021

Türk Telekom’un Sil Süpür Kampanyası Online İşlemler uygulamasından her Cuma yapılan kampanyadır. Nitekim buradan çeşitli miktarda SMS ve Her yöne DK fırsatlarının yanında 1GB, 2GB, 5GB ve 10 GB’a kadar internet kazanma fırsatı bulunmaktadır. Bu anlamda bu hediyeler aylık haftalık ya da günlük olarak hat sahiplerine sunulur. Sil Süpür kampanyasından en çok verilen hediye de gece paketi hediyesidir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Nedir? 2021

Türk Telekom Selfy 2023 tarifesine üye olan mobil hat sahipleri birçok internet avantajından faydalanabiliyor. Çeşitli hediye internet fırsatlarından yararlanabilen Selfy üyeleri aynı zamanda paket ve tarifelerinde de indirimli olarak yararlanabilme imkanı buluyor. Bu anlamda Türk Telekom Selfy tarifesine geçen her mobil hat sahibi avantajların dünyasına girmiş bulunuyor. Nitekim Selfy 1GB’tan 10 GB’a kadar hediye internet fırsatını hat sahiplerine sunmaktadır.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet uygulamasından ancak Selfy üyesi olabilen mobil hat sahipleri yararlanabilmektedir. Başlangıçta Selfy ‘ye üye olan hat sahiplerine cepten yurtiçi 5 GB internet hediye olarak veriliyor. Sonrasında ise çeşitli miktarlarda TL yükleyen Selfy üyelerine 10 GB‘a kadar internet verilebiliyor. 1 GB hediye internete 1 ay sahip olabilmek için Selfy üyelerinin Tambu uygulamasını indirmeleri yeterli olacaktır. Türk Telekom hat sahipleri de 1 GB internet paketinden 1 ay süreyle de yararlanabilecek.

Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom hat sahiplerinin sahip olabileceği bir sürü internet kampanyası bulunmaktadır. Özellikle yeni Türk Telekom müşterisi olan hat sahipleri birçok avantaj dan yararlanma imkanı bulur. Bu anlamda Türk Telekom ülkemizde en çok fırsat sunan mobil operatörler arasında yer almaktadır. Hoş Geldin 4 GB internet hediyesi de Türk Telekom’un yeni müşterilerine sunduğu hediye internet paketidir.

Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Hoş Geldin 4 GB internet paketi yalnızca yeni Türk Telekom müşterileri yararlanabilir. Bilakis hattını Türk Telekom’a yeni taşıyan ya da Türk Telekom’dan yeni hat almış kişiler kısa mesaj olarak 2070’e ‘BALLI 4GB’ kodunu göndermeleri yeterli olacaktır. Gelen onay mesajının ardından 1 ay süreyle 4 GB cepten internet paketini yeni hat sahipleri kullanabileceklerdir. Ayrıca bedava 4 GB internet paketinden ister TL yükleyerek ister ise Sil Süpür kampanyasına katılarak yararlanmak mümkündür. Nitekim aynı şekilde bu kampanyaya katılmak 4 GB internet paketini bir ay boyunca kullanma imkanını bizlere sunar.

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet paketi mobil hat sahiplerine sunulan fırsatlardan birisidir. Bu fırsat ile 1 ay boyunca Facebook, Twitter, İnstagram ve YouTube bedava bir şekilde hat sahipleri tarafından kullanılıyor.

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet paketinden yararlanmak için 2 yol bulunmaktadır. Öncelikle Sosyal medya bedava internet paketi Sil Süpür kampanyasıyla kazanılabilir. Bunun yanında da bedava 2 GB cepten internete Sosyal medya kampanyası vasıtası ile elde edilebilir. Kısa mesaj olarak ‘SOSYAL PAKET’ kodunu 5555’e göndermek bu paketten yararlanmak için yeterli olacaktır. Pakete sahip olan mobil hat sahipleri belirtildiği gibi Facebook, Twitter, İnstagram ve YouTube uygulamalarından 2 GB’ı 1 ay boyunca kullanabilirler.

Türk Telekom’un diğer bedava internet kampanyaları için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom EBA Bedava Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB İnternet

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu