Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Nasıl Yapılır? 2021

Bedava Dakika Kazanma fırsatı yakalayarak sevdiklerinizle artık çok daha fazla konuşabilirsiniz. Her tarifenin yararlanabileceği bedava dakika kampanyalarıdır.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Bedava dakika veren uygulamalar aşağıdaki gibidir;

Online İşlemler

Size özel olarak sunulan paket tekliflerini kabul ettiğiniz taktirde günlük, haftalık ya da aylık sürpriz hediyelerden yararlanabilirsiniz. Premium ve Muud Premium üyeliği bulunan hat kullanıcıları çok daha fazla hediye kazanabilir.

Sil Süpür Uygulaması

Türk Telekom’un müşterilerine her Cuma sunduğu bir hizmettir. Sil Süpür’den bedava dakika kazanma fırsatınız bulunmaktadır. Bunun için telefonunuza indirdiğiniz online işlemler uygulamasına giriş yaparak sil süpür kısmını kazımanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom’dan Bedava 50 ve 100 Dakika

Paket kapsamındaki bu kampanyadan yararlanabilmek için Paket yazıp 9090’a göndermeniz yeterli. Kısa süre sonra aldığınız bilgilendirme mesajından sonra hattınıza tanımlanan 50 ya da 100 dakikayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Dakikalarınız yurt içi ve Türk Telekom’lular arasında geçerli olacaktır.

Türk Telekom’dan 2000 Dakika Kazanma

Ayda sadece 29 TL’ye yurt içi her yöne 2000 dakika konuşabilirsiniz. İptal etmediğiniz taktirde her fatura dönemi yenilenmektedir. İptal etmek için ise, Müşteri Hizmetleri aranmalıdır. Kalan kullanım haklarınızı ise, SES yazarak 5555’e sms yollayarak öğrenebilirsiniz.

İş Yerim Mobil Avantajlı Kurumsal Menü Paketi kullanıcısı iseniz, SABIT 2000DK yazıp 6368’ e gönderdiğinizde, aylık sadece 9 TL’ye 2000 dakika kazanma fırsatı yakalamış olursunuz. Bu paket her ay otomatik olarak yenilenir ve IPTAL SABIT 2000DK yazıp 6368’ sms yollayarak iptal edilir.

Türk Telekom Dakika Sorgulama

Dakika Sorgulamalarınızı online işlemlere giriş yaparak veya faturalı hat kullanıcısı iseniz, KALAN yazarak 5555’e ücretsiz SMS gönderip öğrenebilirsiniz. TL yazıp 9333’e sms göndererek de kalan TL’lerinizi öğrenebilirsiniz. *123#’yi tuşladığınızda da mevcut bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerini (444 1 500) arayarak da kalan kullanım sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası Kazanma

Türk Telekom’un kadın müşterilerine özel olarak sunduğu her yöne konuşma kampanyası, 30 TL ve üzeri yüklemelerde geçerli olup, her hafta 13.00 ile 14.00 saatleri arasında 1 saat ücretsiz olarak Bedava Dakika veren bir kampanyadır.

30 TL yüklediğinizde, HERYONE DK yazıp 5555’e göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz. Haftanın her günü belirtilen saatlerde, yurt içi her yöne bedava konuşabilirsiniz. İstemediğiniz takdirde, IPTAL HERYONE DK yazıp 5555’e göndererek bu kampanyaya son verebilirsiniz.

Her yöne konuşma kazanma imkanı tanıyan bir diğer kampanya ise, “Konuşmak Lazım” kampanyasıdır. Bu tarife ile aylık sadece 37 TL ödeyerek, 1000 dakikanıza ek 500 dakika bedava konuşma fırsatı yakalayın. Taahhütsüz fiyat 47 TL olarak yansıtılacaktır. Kampanya dışında kalan kullanımlar için standart dakika ücretlendirmesi yapılacaktır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu