Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kazanma Kampanyaları 2023

Türk Telekom GSM Operatör kullanıcıları ücretsiz internet keyfini her dönem yaşamaktadırlar. Türk Telekom faturalı veya Türk Telekom Faturasız hat sahipleri genel kampanyalar, hatlara özel kampanyalar veya fırsatlar gibi çeşitli imkanlar elde edebilmektedirler.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 yılında olduğu gibi 2023 ücretsiz internet fırsatlarına devam edeceği hatta birçok yeni kampanya yapacağı duyuruldu. Türk Telekom özellikle pandemi veya Covid 19 salgınında müşterilerini düşünerek mevcut pakete ek ücretsiz internet fırsatı sunarak kullanıcılarının beğenisi topladı.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom bedava internet kazanma yolları her daim değişkenlik göstermektedir. Güncel Türk Telekom bedava internet kazanma yolları 1 GB bedava internetten başlayarak 30 GB bedava internet kampanyasına kadar devam etmektedir. Ayrıca bol bol 1 GB bedava kampanyaları, Selfy kampanyaları, Sil süpür kampanyaları gibi birçok kampanya Türk Telekom kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Türk Telekom Bedava internet kazanma yolları şunlardır:

Türk Telekom 500 MB bedava internet fırsatı

Türk Telekom GSM operatör kullanıcıları herhangi bir gün içerisinde atmış oldukları en az 3 adet MMS mesajı karşılığında sadece o gün geçerli olmak üzere 500 MB bedava internet kazanabilmektedir. Ancak Türk Telekom aboneleri her MMS için 1.25 TL işlem ücreti ödemektedir.

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyaları içerisinde en çok ilgi gören kampanyalardan biri olan 10 GB internet kampanyasından yararlanmak için 2 önemli koşulu yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu koşullar ise şöyledir:

 1. Türk Telekom 4.5 müşterisi olmak
 2. Türk Telekom’ da 12 ay kalma sözü vererek taahhüt yaptırmak

Bu koşulları yerine getirerek Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken;

HEDİYE 10GB yaz 5555 nolu Türk Telekom servisine kısa mesaj at.  

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasını aktif ettikten sonra her ay Türk Telekom tarafından 10 GB bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom bedava sosyal medya kampanyası

Türk Telekom, faturasız hat sahibi kadın kullanıcıları için oluşturmuş olduğu özel bir kampanyadır. Türk Telekom bedava sosyal medya kampanyası sadece sosyal medyalarda geçerli 2GB bedava internet kazanmayı kapsamaktadır. Türk Telekom faturasız hat kadın kullanıcıları bir seferde hatlarına en az 30 TL yükleme yaptıktan sonra hatlarına otomatik olarak sosyal medya 2 GB bedava internet tanımlanmaktadır. Bu paketten yararlanmak isteyen Türk Telekom kadın kullanıcıları;

SOSYAL PAKET yaz 5555 nolu servise kısa mesaj atması gerekmektedir  

Türk Telekom Selfy 1 G Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy kampanyası, Türk Telekom kullanan gençlere yönelik oluşturulmuş bol bol internet kampanyası olarak bilinmektedir. Türk Telekom Selfy kampanyası 7 ile 25 yaş aralığında olan tüm gençlerin Selfy ile bedava internet kazanmasını sağlamaktadır. Selfy 1 GB bedava internet kazanabilmek için; Türk Telekom hattınıza tek seferde en az 30 TL yükleme yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom hoş geldin kampanyası bedava internet fırsatı yakalayabilmek için Türk Telekom yeni hat sahibi olabilir veya hattınızı Türk Telekom’ a taşımanız gerekmektedir. Hattınızı bu 2 yollardan herhangi birini yaparak yararlandığınız bu kampanya aracılığı ile çeşitli hediyeler kazanırsınız. Konuşmadan, SMS hakkına ve bedava internet’ e kadar birçok fırsat bu kampanya’ ya dahildir. Türk Telekom hoş geldin kampanyasının fırsatları şöyledir:

 • İlk ay 750 Dakika, 750 SMS ve 15 GB bedava internet
 • İlk 3 ay boyunca her 30 TL ve üstü her yüklemede 15 GB hediye internet

Bu avantajlara sahip olan Türk Telekom Hoş Geldin kampanyasını aktif hale getirebilmek için telefonunuzun kısa mesaj kısmına BOLBOL yaz 5555 nolu Türk Telekom servisine gönder. Bu işlem sonrası faturasız hattınızı yeni almışsanız veya taşımışsanız Selfy hoş geldin kampanyası fırsatları hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının belkide en çok bildiği kampanyalardan biri olan sil süpür kampanyası faturalı veya faturasız hatları kapsayacak şekilde oluşturulmuştur.

Bedava internet sahibi olmak isteyen tüm Türk Telekom aboneleri Türk Telekom Sil süpür kampanyasından yararlanabilmektedir. Sil süpür kampanyası sadece bedava internet kazandırmamaktadır. Aynı zamanda bedava internet haricinde bedava dakika veya SMS ‘ te kazandırabilmektedir.

Türk Telekom sil süpür uygulamasından her hafta yararlanabilirsiniz. Her perşembe sabahı saat 08:00’ de bu fırsat yeniden güncellenmektedir. Bu zamandan sonra tekrar Türk Telekom sil süpür uygulamasını kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonelerinin sunmuş olduğu hediye internet kampanyalarından biri olan 30 GB bedava internet kampanyası sadece 4.5 G uyumlu sim kartınız var ise yararlanabilirsiniz. Türk Telekom hattınızı Türk Telekom mağazalarına giderek ücretsiz bir şekilde 4.5 G uyumlu sim kart ile değiştirdiğinizde 1 ay geçerli olacak 30 GB bedava internet fırsatından yararlanma hakkı kazanırsınız. Hattınız 4.5 G uyumlu olduktan sonra yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Telefonunuzun mesaj kısmına giriş yapın
 • Mesaj kısmının metin alanına 4.5 G SIM yazın
 • Mesaj alıcı kısmına ise 5555 nolu servis numarasını yazın ve bu mesajı gönderin

Bu adımlardan sonra eğer SIM kartınız 4.5 G uyumlu ve daha önce bu kampanyadan yararlanmadıysanız 30 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Yükle Kazan

Türk Telekom kullanıcıları faturasız hatlarına TL yükleyerek kazanabilmektedir. Türk Telekom yükle kazan kampanyası sayesinde faturasız hattınıza yüklediğiniz TL miktarına bağlı olarak bedava kazançlar elde edilebilmektedir. Türk Telekom yükle kazan kampanyasının kazançları şöyledir:

 • 40 TL ve üstü yüklemelerde bir gün geçerli 10 GB bedava internet
 • 50 TL ve üstü TL yüklemelerinde haftalık 10 GB bedava internet
 • 100 TL ve üstü yüklemelerinizde aylık 10 GB bedava internet

Türk Telekom’un yükle kazan kampanyasından yararlanabilmek için TL yüklemeden önce mutlaka telefonunuzun kısa mesaj kısmından SENLIK GB yazarak 5555 nolu servise SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu SMS’ i gönderdikten sonra yukarıdaki bedava internet fırsatlarını kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Paketleri 2023

Türk Telekom aboneleri çeşitli ücretsiz internet paketleri kazanabilmektedir. Ancak Türk Telekom ücretsiz internet paketi fırsatından yararlanabilmek için her bir paketin koşullarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Türk Telekom ücretsiz internet paketleri şunlardır:

Türk Telekom 100 GB bedava internet

Türk Telekom kendi aboneleri için 100 GB internet vermektedir. Ancak bu kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom ev internetinden yaralanıyor olmanız gerekmektedir. Eğer Türk Telekom ev internetiniz var ise sizde Türk Telekom 100 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom yıllık bedava internet

Türk Telekom eski kullanıcıları için her yıl 3 GB bedava internet vermektedir. Böylece eski kullanıcılarını da unutmadığını gösteren Türk Telekom’un yıllık ücretsiz internet fırsatından yararlanabilmek için YILLAR yazıp 5555 nolu servise kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

Türk Telekom bedava internet 2023

Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyasına katılım sağlayabilmek için tek yapmanız gereken hattınıza 50 TL ve üstü TL yüklemenizdir. Hattınıza TL yüklemeden hemen önce telefonunuzun kısa mesaj kısmına HEDIYE INTERNET yazarak 5555 nolu servise SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu işlem sonrası aylık 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom yeni faturasız hat alan mobil hat kullanıcılarının yararlanabildiği bir kampanya olan Türk Telekom ballı 4 GB bedava internet fırsatı ücretsiz olarak verilmektedir. Fiber güçlü 4.5 G internet severim ve kullanmak istiyorum diyorsanız bu bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Türk Telekom ballı 4 GB bedava internet fırsatı şöyledir:

 • Her yöne 250 dakika
 • Her yöne 250 SMS
 • 250 MB internet
 • 4 GB cepte internet
 • 40 TL hediye

Tüm bu fırsatların her biri Türk Telekom ballı 4 GB bedava internet fırsatında yer almaktadır. Bu fırsattan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken BALLI 4GB yazıp 2070 servisine ücretsiz mesaj atmanız gerekmektedir. Bu mesaj sonrası Türk Telekom ballı 4 GB bedava internet keyfini çıkarabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu