Vodafone

Vodafone Bana Ne Var Hilesi

Vodafone Bana Ne Var, ekstra hediyeler kazanmayı da beraberinde getiren GSM operatörü kampanyasıdır. Vodofone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra online TL yüklemelerinize özel olarak Bana Ne Var sayfasından size bol içerikli özel kampanyalar belirir. Vodofone Yanımda uygulaması ile birçok işlemi gerçekleştirebilir ve bu işlemlerin bitiminde ekstra hediyeler kazanabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla 5 GB internet, ses paketi ve sürpriz hediyeler sizleri bekliyor. Tüm bu avantajlardan faydalandığınız kampanya, Vodafone Bana Ne Var olarak kullanıma sunulmuştur.

Vodafone Bana Ne Var 2023 Nasıl Yapılır?

Uygulama üzerinden Vodafone Bana Ne Var linkine tıkladığınızda sizlere özel kampanyaları görüntüleyebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmından BANANEVAR yazıp 5065 SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajı pazartesi günü göndermeniz durumunda hattınızda belirlenen sürpriz hediyeniz tanımlanacak ve tarafınıza bildirilecektir.

Vodafone Bana Ne Var Çalışmıyorsa Ne Yapılır?

Böyle bir problemle karşılaşmanız durumunda ilk yapmanız gereken, Vodofone şebekesi veri bağlantısını açmaktır. Çözümlenmez ise uygulamayı silip tekrardan yükleyebilirsiniz. Bu da çözüm olmaz ise Vodafone Müşteri Hizmetni arayabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Hangi Gün Verilir?

Vodafone Yanımda uygulamasını indiren Vodafone kullanıcıları sürpriz hediyelerden faydalanmak için her pazartesi uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir. Fırsattan yararlanmak için 5065’e mesaj atmanız yeterlidir.

Vodafone Bana Ne Var İnternet

Vodafone Bana Ne Var ile kazanılan internet kullanımı 24 saat geçerli olmaktadır. Tüm GB’ larınızı harcamadan süresi erken biten internet haklarınız için Vodafone müşteri hizmet numarasını arayarak yardım isteyebilirsiniz. Vodafone Bana Ne Var ile 500 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB gibi internet kullanım hakları kazanmaktadır.

Vodafone Bana Ne Var SMS

Akıllı telefonu ve Vodafone müşterisi olan kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek Bana Ne Var fırsatlarından yararlanabilmektedirler. Akıllı telefonu bulunmayan kişiler Bana Ne Var fırsatlarından yararlanmak için BANANEVAR yazıp 5065’e SMS atmaları yeterlidir.

Vodafone Çark Çevir İnternet

Vodafone operatörü Hediye Çarkı çevirerek haftada 1 gün şanslı kişilerin bedava internet, dakika ve giyim ürünlerinde indirim elde etmelerini sağlamaktadır. Hediye çarkı ile bedava internet hile yoluna başvurarak kazandıkları 24 saat geçerli internet paketleri 5 GB kadar çıkmaktadır.

Vodafone Bana Ne Var Şifre Alma

Vodafone yanımda uygulaması şifre alma yöntemi şöyle; Yanımda uygulamasında  ana sayfasında  “Şifre Al” basarak veya S yazıp 7000‘e ücretsiz mesaj  göndererek alınır.

Vodafone Bana Ne Var Hilesi

Bana Ne Var çark Çevirme Hilesi hakkında ayrıntıları şöyle;

  • Pazartesi günleri çarkı çevirdiğiniz de internet verme olasılığı oldukça yüksektir
  • Ayrıca uygulamayı telefonundan silip tekrar indirdiğinizde internet kazanma olasılığınız oldukça artmaktadır
  • Gün içinde mesai saatlerinde çarkı çevirdiğinizde aynı şekilde internet kazanma olasılığınız artmaktadır

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu