Vodafone

Vodafone Hat Taşıma Nasıl Yapılır? 2021

Vodafone hat taşıma işlemleri için vodafone bayi ve vodafone wep sitesi üzerinden kolaylıkla taşıma işlemlerini yapabilirsiniz.

Vodafone Hat Almak İçin Ne Yapmalıyız?

Vodafone Hat Almak İçin herhangi bir Vodafone ofisinden veya online olarak alabilirsiniz. Vodafone bayisine gittiğiniz de yeni bir hat almak istediğinizi dile getirdikten sonra işlemler şu şekilde ilerler;

  • Vodafone hat alma sözleşmesini imzalarsınız (Abonelik sözleşmesi)
  • Üzerinde T.C. kimlik numarası olan Nüfus cüzdanınızın orijinalini verirsiniz
  • Vodafone ofisinde bulunan müşteri temsilcisi Nüfus cüzdanınızın kimlik fotokopisi çeker
  • Hat açılışı sözleşmesini doldurur ve kimliğinizler birlikte genel merkeze gönderir

Vodafone web sitesi üzerinden hat alabilirsiniz. Hattınızı almak için Vodafone web sitesine girilir ve hat alma veya hat taşıma kısmından yeni hattınızın siparişini verebilirsiniz. Daha sonra kurye ile hattınız ücretsiz bir şekilde adresinize gönderilecektir. Hattınızı bu 2 yöntem ile rahatlıkla alabilirsiniz.

Vodafone Hat Fiyatı Ne Kadar?

Vodafone hat alacağınız hat türüne göre belli bir ücret ödersiniz veya ödemezsiniz. Vodafone faturalı hat alacaksanız herhangi bir ücret ödemeden yeni hattınızı alabilirsiniz. Ancak Vodafone faturasız bir hat alacaksanız o zaman ücret ödemek zorunda kalırsınız. Vodafone faturasız hat ücreti ise Vodafone merkezlerine göre değişmekle birlikte 95 TL ile 120 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu farklılığın sebebi ise faturasız hattınızın içerisinde yer alan yüklü TL miktarıdır.

Vodafone Hat Üzerine Telefon Alma Ne Kadar?

Vodafone Hat Üzerine; Vodafone puanınız ile orantılı bir şekilde cihaz alımı yapabilirsiniz. Cihaz alımı yapabilmek için öncelikle Vodafone cihaz puanınızı öğrenmeniz gerekmektedir. Cihaz puanınız oranında bir cihaz alımı yapabilirsiniz. Vodafone cihaz puanınız 4000 Puan ise alabileceğiniz cihaz bedeli en fazla 4000 TL olur. Piyasa değeri 4000 TL’ den yukarı olan başka bir hiçbir cihazı alamazsınız. Vodafone hat üzerine telefon alırken belli bir fiyat aralığından bahsedilemez bu tamamıyla seçeceğiniz cihaz ve cihaz puanınız ile alakalıdır.

Vodafone Hat İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone Hat İptal işlemi gerçekleştirmek için izleyebileceğiniz yollar ise şöyledir;

  • Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak hat iptalini istemek,
  • Vodafone cep merkezlerine giderek hat iptalinin gerçekleşmesini istemek
  • Vodafone web sitesinden online işlemlere giriş yaparak hat iptalini gerçekleştirmek
  • Vodafone faks numarası olan 0 850 542 50 05 numaralı hatta faks göndererek hat işlemini gerçekleştirmek

Vodafone Hat Ne Zaman Açılır?

Genellikle yeni aldığınız hat ilk 12 saat içerisinde açılır. Ancak bazen bu süre 24 saate kadar uzayabilmektedir. Numara taşıma yoluyla Vodafone giriş yaptıysanız bu süre geçiş yapmadan önceki GSM operatörünüzün cevap süresi ve onay süresine göre uzayarak 4 güne kadar çıkabilmektedir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu