Vodafone

Vodafone Cihaz Alma Şartları Ve Puan Sorgulama 2021

Vodafone aboneleri hattı üzerine cihaz alımları için gerekli kredi puanın yeterli olması halinde, faturaya ek taksitli bir şekilde ödemesi yansıtılır.

Vodafone Cihaz Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone cihaz kampanyaları aşağıdaki gibidir;

Apple iPhone 11 Kampanyası

Vodafone mağazalarından Apple iPhone 11 aldığınızda, AirPods ‘e 1.020 TL indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Telefon alırken %20 ek katkı

Vodafone’ den telefon alımlarınızda ön ödemeli sistem sayesinde aldığınız telefonun fiyatı ne ise bir kısmını önden kredi kartı veya banka kartı ile ödersiniz. Kalan ödemeler ise faturanıza ek ödeme olarak gelmektedir. Ön ödemenizi yaptıktan sonra kalan ödemeyi 12 ay taksit ile yaptığınızda ön ödemenizin %20’ si kadar cihaz toplam ücretinden düşülmektedir. 6 ay taksit yapacaksanız ödediğiniz ön ödeme miktarının %7 ‘si kadar cihaz fiyatı üzerinden indirim yapılır. Bu kampanyadan Vodafone Faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir.

Teknolojide Engel Yok Kampanyası

Kampanyanın geçerli olduğu cihazlardan birini seçip sipariş formunu doldurduğunuzda cihazınızın birkaç gün içerisinde adresinize getirilerek teslim edilir. Bu teslim işlemi ise ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Cihaz ödemesinin kalan ödemeleri faturanıza ek ödeme olarak yansıtılıp 12 ay taksite bölünmektedir.

Vodafone Cihaz İade Nasıl Yapılır?

Satın almış olduğunuz cihazı 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat edilecek şey ise, cihaz kaynaklı bir kusurdan dolayı iade işlemi gerçekleşiyorsa değiştirme ve indirimden yararlanma haklarınız olduğu gibi devam etmektedir.

İadesini yapmak istediğiniz ürün için iade formu doldurarak MNG kargo ile karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone mağazalarında iade işlemi yapmak istiyorsanız mağazalara gidip iade formunu doldurup cihazı teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Cihaz Değişim Nasıl Yapılır?

Vodafone mağazalarından veya online mağazadan aldığınız cihazınızı 14 gün içerisinde iade edip değişim talep edebilirsiniz. Bunun için değişim talep ettiğiniz cihazın zarar görmemiş olması gerekmektedir. Zarar görmüş veya kutusu yıpranmış ise değişim gerçekleştirilemez. Vodafone mağazalarına giderek değiştirmek istediğiniz ürünü söyleyerek değişim talep edebilirsiniz. Unutmayın ki stok sebebiyle istediğiniz ürünün değişimi her daim yapılamayabilir.

Vodafone Cihaz Sorgulama Nasıl Yapılır?

Firmaların işini kolaylaştıran bu servislerden yararlanabilmek için ilk önce işimi kolaylaştıran Servisler sözleşmesini imzalamış olmanız gerekmektedir. Sözleşmeleri ve ekleri imzaladığınız takdirde artık web servisler üzerinden cihaz sorgulaması yapabilirsiniz. İşlem adımları ise şöyledir;

  • Formu ve ek formları doldurun
  • En yakın Vodafone bayisine gidin
  • Formları teslim edin ve sorgulama işlemini yapın

Vodafone Cihaz Alma Şikâyet Nasıl Yapılır?

Vodafone cihaz şikayetleri için farklı adımlar gerçekleştirebilirsiniz. Cihaz şikâyet yolları;

Vodafone web sitesi üzerinden şikâyet

Vodafone web sitesine giriş yaparak yardım destek alanında tüketici şikayetleri alanından şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Kurum içerisinde sorunları çözebilir ve bayilerden kaynaklanan sorunlar var ise çözümlerini bulabilirsiniz.

Şikayet var üzerinden şikâyet

Şikayet var web sitesi üzerinden şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Birçok kurumla uzlaşma sağlanamadığında sikayetvar web sitesi bu şikayetleri rahatlıkla çözebilmektedir. Siteye girip üye olarak şikayetinizi oluşturabilir ve ilgili kurumu seçebilirsiniz. Bundan sonraki süreçte şikâyet var sitesi şikayetinizi gerekli kurumlara iletecektir.

Tüketici haklarına Şikâyet

Haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz ve ilk 2 yol işiniz göremeyebilir. O halde cihazınızla ile ilgili şikayetlerinizi tüketici hakem heyetlerine basit bir dilekçe ile başvuru yapabilirsiniz. Tüketici hakem heyeti kararları kesindir ve tartışılamaz.

Vodafone Cihaz Almak İçin Kaç Puan Gerekli?

Her 1 puan 1 TL’ ye karşılık gelir. 5000 puanınız var ise bu en fazla 5000 TL’ lik cihaz alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Cihaz puanınız artıkça alabileceğiniz ürün çeşidi de artacaktır Bir Iphone alabilmek için yaklaşık 8000, 9000 puana ihtiyacınıza var iken daha düşük model telefonlar için 2000, 3000 puan yeterli olabilmektedir.

Vodafone Cihaz Alma Şartları

Vodafone cihaz alımından tüm Vodafone aboneleri yararlanabilmektedir. Ancak bunun için cihaz puanınızın uygun olması gerekmektedir.

Vodafone Cihaz Aldım Ne Zaman Gelir?

Vodafone online mağaza üzerinden cihaz aldıysanız. İstanbul içi cihaz teslim süresi 3 saat iken İstanbul dışındaki diğer illerde 2, 4 gün aralığındadır.

Vodafone Cihaz Alma Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone cihaz alma müşteri hizmetleri araması yapmak istiyorsanız Vodafone hattınızdan 542 numaranı hattı arayabilirsiniz. Diğer GSM operatörleri veya sabit hattan arama yapacaksınız 0542 542 00 00 numaralı hattan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu