Vodafone

Vodafone Süper Kolay Paketi Nasıl Yapılır? (23, 10, 12)

Vodafone Süper Kolay Paketi bireysel faturasız hatlar için geliştirilmiş avantajlı paketler serisi olarak duyurulmuştur. Bu paketleri alabilmek için birkaç koşulu yerine getirmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu paketleri elde edebilmek için TL yüklemenize gerek yok paket fiyatını direkt ödeyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bu avantajlara ek olarak kolay paketler içerisinde telsiz kullanım vergisi de dahil olduğundan ek bir ücret ödemesi de talep edilmez. Aldığınız bu paketler 28 gün boyunca geçerli olacak olup paket özelliğine göre kullanılmayan haklarınız bir sonraki aya devredilebilir. Ayrıca üst üste bu paketler alınabilir ve kullanılabilir. En güzel yanı ise ek masrafların yer almaması ve sürpriz ödemelerin çıkmamasıdır.

Vodafone Süper Kolay Paket 23

Vodafone süper kolay paket 23 kampanyası içerisinde toplam 23GB internet yer almaktadır. Bunun haricinde paket içeriğinde;

İnternet23 GB  
Her Yöne650 DK 250 SMS
Paket Süresi28 Gün Süreyle Geçerli
Ödenecek Paket Ücreti25 TL

Bu paketin 28 günlük paket ücreti ise sadece 25 TL’ dir. Ancak bu paketten her daim yararlanamazsınız sadece 20 kez kullanım ile sınırlandırılmıştır.

Vodafone Süper Kolay Paket 12

Vodafone faturasız hatlar için hazırladığı Süper Kolay 12 Paket kampanyası ise oldukça ilgi görmektedir. İnternette vakit geçirmeyi seven aboneler için aranan bir kampanyadır. Bu kampanyanın en önemli özelliği ise fiyat ve internet kullanım hakları dengesi bakımından caziptir. Paket içeriğinde ise;

İnternet12 GB  
Her Yöne750 DK 250 SMS
Paket Süresi28 Gün Süreyle Geçerli
Ödenecek Paket Ücreti35 TL
  • Ayrıca telsiz ödemesi veya paket aşım ücreti 3 TL verilmektedir.

Bu pakete abone olmak için Vodafone Cep Merkezlerine gidebilir veya Vodafone Yanımda uygulaması ile bu pakete aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Nasıl Yapılır?

Vodafone Süper Kolay Paketi Vodafone numara taşıma veya yeni hat alma durumlarında ilk ay için ücretsiz olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Sonraki aylarda ise kullanıma devam edebilmek için Vodafone yanımda uygulaması, Vodafone Cep merkezleri veya Vodafone resmi web sitesi üzerinden paketi seçip 30 TL’ lik ücretini ödedikten sonra otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Süper Kolay Paket 15

Vodafone’ nin yeni aboneleri için özel olarak geliştirmiş olduğu avantaj paketlerden biridir. Faturasız Süper Kolay Paket 15 GB internet kullanım hakkı sunmasının yanında, her yöne 750 dakika ve aynı zamanda her yöne 250 SMS veren bir pakettir. Bu paketten yararlanak için;

  • Vodafone Yanımda Uygulaması
  • Vodafone Cep Merkezlerin
  • Vodafone Müşteri Hizmetleri
  • Vodafone Resmi Web Sitesi

Üzerinden paket ücretini ödeyerek hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Paket 1500

Vodafone tarafından faturasız yeni aboneler için kullanıma açtığı bir pakettir. Süper Kolay Paket 1500 paketten yararlanabilmek için Vodafone’a yeni abone olmanız gerekmektedir. Bu pektin sağladığı avantajlar ise şöyledir;

İnternet500 MB
Her Yöne1500 DK 250 SMS
Paket Süresi28 Gün Süreyle Geçerli
Ödenecek Paket Ücreti27 TL

Bu avantajlı paketten yararlanabilmek için Vodafone yanımda uygulaması, Vodafone web sitesi veya Vodafone cep merkezlerinden ücretini ödeyerek hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay 8

Vodafone Süper Kolay Paket 8, Vodafone’ nin yeni aboneleri için geliştirdiği özel bir pakettir. Konuşma, internet ve mesajlaşma fırsatları sunan ve insan ihtiyaçlarına uygun fiyata cevap veren bir pakettir. Bu paket içeriğinde;

İnternet8 GB
Her Yöne750 DK 250 SMS
Paket Süresi28 Gün Süreyle Geçerli
Ödenecek Paket ÜcretiTL
  • Ayrıca telsiz kullanım ücreti 3 TL hattınıza tanımlanır,

Bu kampanyadan sonra Vodafone hat taşıma veya yeni aboneler için kullanıma açıktır. Vodafone yanımda uygulaması, Vodafone cep merkezleri, Vodafone müşteri hizmetleri veya Vodafone web sitesi aracılığı ile paketi hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Paket 7

Vodafone’nin faturasız hatlar için düzenlediği birbirinden değerli kolay paketleri Vodafone aboneleri tarafından severek kullanılmaktadır. Özellikle Vodafone’ ye numarasını taşıyan veya yeni abone olan kişiler için geliştirilmiş değerli bir pakettir. Ancak bu paket kolay süper paketler arasında şu an da güncel olmayıp kampanya süresi dolmuş ve kullanıma kapatılmıştır. Bunun yerine Süper Kolay 8 veya Süper kolay 5 paketleri değerlendirilebilir.

Özellikle Vodafone Süper Kolay paket 6 ise güzel paket içeriğine sahiptir. Ancak sadece 26 yaş altı kullanıcılara hitap ettiği için Genç Kolay paket 6 olarak geçmektedir. Bu paket harici Süper Kolay paket tamamlayıcısı olarak Destek Kolay Paket 7 kullanılabilir. Destek kolay paket ise;

İnternet7 GB
Her Yöne1000 DK 500 SMS
Paket Süresi28 Gün Süreyle Geçerli
Ödenecek Paket Ücreti29 TL

Bu pakette yararlanmak ve hattınıza tanımlamak istiyorsanız Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak paketi seçip gerekli ücreti ödedikten hemen sonra paket hattınıza tanımlanacaktır. Ya da Vodafone web sitesine giriş yaparak kolay paketler içerisinde kullanmak istediğiniz paketi seçip satın almanız sonucunda paketiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Tüm bunların haricinde Vodafone cep merkezine giderek ilgili paketi söyleyip ücretini ödedikten hemen sonra paket hattınızda aktif olacaktır.

Benzer Tarifeler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu