Vodafone

Vodafone Redli 12 Paketin Avantajları Ve İptali

Vodafone Redli 12 Paketi Ek ücret ödemeden istediğiniz ülkede kullanabilirsiniz. Vodafone Redli 12 paketi 1000 dakika, 250 sms, ilk ay 20 GB diğer aylar 17 GB internet hakkı veriyor. 12 ay taahhütlü olarak kullanılan paketi istediğiniz zaman cayma bedeli ödemeden iptal edebiliyorsunuz.

Vodafone Redli 12 Avantajları

Vodafone Redli 12 avantajları oldukça fazladır. Redli 12 paketi aldığınız ilk ay 20 GB diğer 11 ay boyunca 12 GB + 5 GB hediye olmak üzere 17 GB internet veriyor. 1000 dakika hakkınızı hem yurt içi hem de yurt dışı konuşmalarında aynı ücretlendirme ile kullanabiliyorsunuz.

100 farklı ülke ile anlaşması olan Vodafone Redli 12 tarifesi ile birçok ülke ile yurt içi ücretlendirme fiyatı ile hiçbir ek ücret ödemeden konuşabiliyorsunuz. Yurt dışına gittiğinizde de Redli 12 ile aynı fiyat ile görüşme yapabilirsiniz. Redli 12 Tarifesinin avantajlarından biri de 12 ay taahhüt vermenize rağmen istediğiniz zaman cayma bedeli ödemeden iptal edebiliyor olmanızdır.

Vodafone Redli 12 Tarife Özellikleri Nelerdir?

Vodafone Redli 12 tarife özellikleri şunlardır;

  • Sabit hatlar ve Vodafone ile sınırsız konuşma hakkı sunar
  • Vodafone TV Red paketi aylık 2 GB interneti ile hediye edilir
  • Vodafone yanımda uygulamasından Red yeni yıl paketlerinden birini kendinize hediye olarak seçip kullanabilirsiniz
  • 100’den fazla ülkede Redli 12 tarifesini Türkiye’deymiş gibi kullanabilirsiniz
  • İlk 3 ay cayma bedeli cezası ödemeden iptal edebilme olanağınız vardır.
  • İlk ay için 20 GB diğer aylarda 12GB + 5GB hediye = 17 GB internet ile özgürce internet kullanabilirsiniz

Vodafone Redli 12 Tarifesi Detayları Nelerdir?

Vodafone Redli 12 tarifesi detayları içerisinde en mühimi ilk 3 ay içerisinde cayma bedeli ödemeden iptal edebilme imkânınız olmasıdır. Birçok Vodafone paketinde sunulmayan bu özellik Redli 12 tarifesinin avantajlı bir detayıdır. Tarife için Vodafone yanımda ya da online işlemler üzerinden başvuruda bulunursanız indirim alabilirsiniz. Vodafone bayilerine gitmeden internet aracılığı ile yaptığınız başvuruda 12 ay taahhüt vermeniz halinde Redli 12 tarifesinde büyük indirim kazanırsınız.

Vodafone Redli Tarifesi Yurt Dışında Kullanılır mı?

Vodafone Redli tarife yurt dışında 100’den fazla ülkede kullanılır. Üstelik yurt içi konuşma ücreti ile aynı oranda ücretlendirilir. Birçok ülkede ek bir ücret ödemeden Redli tarifenizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında konuşmanın yanı sıra internet ve sms hakkınızı da yurt içindeki gibi kullanmaya devam edersiniz.

Vodafone 12 Tarife İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone 12 tarife iptali ilk 3 ay için cayma bedeli ödemeden iptal etme şansı sunuyor. Ancak 3 ayın sonunda iptal etmek isterseniz cayma bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Cayma bedeli içerisinde Redli 12 tarifesi için yapılan tüm indirimler, vergiler ve ek ücretler yer alacaktır. Bu nedenle Redli 12 tarifesinden memnun kalmamışsanız ya ilk 3 ay içerisinde iptal etmeli ya da 12 ay taahhüt vaktinizin dolmasını beklemenizde fayda vardır.

Vodafone Redli Sınırsız

Vodafone Redli Sınırsız tarife sınırsız konuşma, sınırsız internet ve sınırsız sms olanağı sunuyor. Üstelik sabit bir ücret ile sınırsız imkânlar veriyor. Vodafone Redli sınırsız tarifesine başvuru yaptığınızda tarife değişikliği ve kampanya girişi işlemleri anında yapılır. Tarifenin kontratsız aylık ücreti 399 TL’dir. Ancak 12’şer aylık 2 dönemlik taahhüt verirseniz ilk 12 ay 169 TL 2. 12 ay için 189 TL üzerinden ücretlendirilirsiniz. Eski Vodafone tarifenizden Vodafone Redli sınırsız tarifeye geçiş yaptığınızda eski tarifenizden cayma bedeli alınmaz. Hiçbir ücret ödemeden anında Vodafone Redli sınırsız tarifesine geçiş yapma hakkınız vardır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu