Evde İnternet

Turkcell Superonline Fiber Evde İnternet Fiyatları 2023

Turkcell Superonline 2023 yılında da kampanya ve fırsat fiyatlar ile evde fiber internet için kaliteli hizmet veriyor. Türkiye’de evlere 1000 Mbps’ye kadar hızlı internet imkânı sunan ilk Telekom operatörüdür. Turkcell Superonline kendi alt yapısını oluşturmak için fiber optik yatırımlarına hızla devam etmektedir. Superonline bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine en iyi hizmeti sunar. Genişbant internet erişiminin yanı sıra ses, veri, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı ve katma değerli servisler gibi geniş bir hizmet kapasitesine sahiptir. Uluslar arası FTTH konseyinde de kar amacı gütmeyen çalışmalar yapan Superonline dünyanın en saygın kurumlarından biridir.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri her türlü soru ve sorunlar için hızlı ve kaliteli hizmetler sunar. Turkcell Superonline bireysel müşteri hizmetleri için 0 532 532 00 00, kurumsal müşteri hizmetleri için 0 850 222 1 222 numaralı telefonlardan hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Superonline resmi internet sitesi üzerinden iletişim formu gönderdiğinizde müşteri temsilcisi sizi kısa süre içerisinde arayacaktır.

Turkcell Superonline Fatura Ödeme

Turkcell Superonline Fatura Ödeme işlemi Turkcell iletişim merkezleri, Turkcell Superonline abone merkezleri ve Superonline iletişim merkezlerinden yapılabilir. Ayrıca bankalar aracılığı ile internet bankacılığı, telefon bankacılığı, ATM’lerden ya da otomatik ödeme talimatı vererek ödenebilir. Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini 0 850 222 0 222 numaralı telefondan arayarak kredi kartınız ile fatura ödeme yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline İnternet

Turkcell Superonline İnternet hizmetleri, fiber internet, ADSL, yalın ADSL, ev telefonu, Turkcell TV+ ve süper servisler gibi zengin bir menü ile sunulur. Turkcell Superonline kendi alt yapısı ile hızlı ve güvenli ev interneti hizmeti sunar. Başvuru yaptığınızda 2 gün gibi kısa bir sürede ücretsiz kurulum yapar. Diğer internet sağlayıcılardan Superonline’a gelen müşterilerinin internet iptal bedelini de ödemektedir. İnternetinizden yemeyen birçok uygulamayı da hediye eder.

Turkcell Superonline Altyapı Sorgulama

Turkcell Superonline Altyapı Sorgulama işlemi için müşteri hizmetlerini arayıp internet kullanacağınız adresiniz ile alt yapı sorgulama talep edebilirsiniz. Ya da Turkcell Superonline resmi internet sitesine giriş yaparak isim ve telefon numaranızı girerek dolduracağınız alt yapı sorgulama talep formunu gönderdiğinizde Superonline müşteri temsilcisi kısa sürede sizi arayarak alt yapı sorgulamanızı yapacaktır.

Turkcell Superonline Modem

Turkcell Superonline Modem hizmeti ile en kaliteli modem ile internet kurulumunuz yapılır. Turkcell Superonline zengin bir modem çeşitliliğine sahiptir. Seçtiğiniz modem internet kurulumunuz esnasında getirip ücretsiz kurulumunu yapar. Superonline modem çeşitleri; Air Ties Air 6271, Air Ties Air 6372, Huawei HG 253/S, Tilgin HGA 1311, Tilgin HGA 1311 v2, Pirelli PRG E4202G, Pirelli DRG A 226G, Tilgin HGA 1521, Huawei HG 658 v2, Huawei HG 255s, ZTE ZXHN H267A, Huawei HG 8245X6, İnnbox F60’dır.

Turkcell Superonline Paketleri

Sınırlı ve sınırsız içeriklerden oluşan Turkcell Superonline paketlerini sizler için derledik! Merak ettiğiniz ve detaylarını aşağıda öğrenebileceğiniz tüm paket ve içerikleri aşağıda belirtilmiştir.

Süperonline 8 Mbps Sınırsız İnternet

8 Mbit hızında, herhangi bir kota zorunluluğu bulunmayan internet paketidir. 12 ay taahhüt ile ayda 89,90 TL ödeyerek bu pakete sahip olabilirsiniz.

Süperonline Sınırsız Fiber İnternet +TV Plus

15 Mbit hızında, limitsiz paketten oluşmaktadır. Aylık 99,90 TL karşılığında 12 ay taahhüt ile satın alabilirsiniz.

Süperonline 16 Mbps Sınırsız Adsl İnternet

16 Mbit hız ile kotasız internet paketidir. 12 ay taahhüt oluşturup aylık 99,90 TL’ye bu paketten yararlanabilirsiniz.

Süperonline 8 Mbps Sınırsız İnternet + Digitürk Evin Yıldızı Paketi

Aylık 109,90 TL’ye 24 ay taahhütle ulaşabileceğiniz bu paket, 8 Mbit hız ve ücretsiz modem özelliği taşımaktadır. Üstelik ilk ay Digitürk ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Süperonline 3 Ay Ücretsiz 12 Mbps + Digitürk Evin Yıldızı

12 Mbit hızındaki limitsiz bu internet paketi, ilk 3 ay ücretsizdir. Sonrasında ise 24 aylık taahhüt ile 114,90 TL üzerinden ücretlendirilmektedir. Ücretsiz modemin yanında 3 ay film paketi ve dizi paketi de bedava olarak verilmektedir.

Süperonline Sınırsız Fiber İnternet + TV Plus

24 ay taahhütü bulunan 35 Mbit hızındaki paket içeriğinden oluşmaktadır. Aylık 119,90 TL ödeyerek bu limitsiz internet paketine sahip olabilirsiniz. İlk 3 ay ve modem ücreti alınmayacaktır.

Turkcell Superonline Şikâyet

Turkcell Superonline Şikâyet için Turkcell Superonline resmi internet sitesinden şikâyet formu doldurarak şikâyetlerinizi belirtebilirsiniz. Ya da Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini 0 532 532 00 00 numaralı telefondan arayarak şikâyet kaydı oluşturabilirsiniz. Superonline çağrı merkezi için 0 850 222 0 222 numaralı telefonu arayarak da şikâyet iletebilirsiniz.

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi, her türlü bilgi, istek ve şikâyetleriniz için arayabileceğiniz bir hattır. Superonline çağrı merkezine ulaşmak için bireysel müşteriler 0 850 222 0 222, kurumsal müşteriler 0 850 222 1 222 numaralı telefonu aramalıdır.

Turkcell Superonline Bayileri

Turkcell Superonline Bayileri Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde hizmet verir. Bulunduğunuz yerde bulunan Turkcell Superonline bayisi hakkında bilgi almak için resmi internet sitesinde bulunan Turkcell Superonline iletişim noktaları sayfasından bulunduğunuz şehir ve ilçeyi girerek harita üzerinde adres ve yer bilgisini görebilirsiniz.

Turkcell Superonline Fiber

Turkcell Superonline Fiber, fiber optik kablolar ile kurulan alt yapısı ile ışık hızında internet imkânı sunar. Turkcell Superonline Türkiye’nin birçok şehrinde kendi alt yapısını kurarak fiber optik kablolar ile fiber internet kurulumu yapar. Fiber internet ile hızlı ve güvenli internet olanağı sunulur.

Turkcell Superonline Fiber Nasıl Yapılır?

Turkcell Superonline Fiber yapmak için öncelikle bulunduğunuz yerde fiber alt yapısı bulunması gerekir. Eğer eviniz fiber bağlantı için uygun ise başvurunuz sonrası en geç 2 gün içerisinde Superonline teknik ekibi evinize gelerek gerekli evrakları size imzalattıktan sonra fiber optik kablolar ile fiber internet bağlantınızı sağlar.

Turkcell Superonline Hız Testi

Turkcell Superonline Hız Testi, Turkcell Superonline’ın resmi hız testi sitesi olan hizinitestet.com sayfasından yapılabilir. Hız testi öncesi hız testi yapılacak cihaz haricindeki tüm cihazlar kapatılmalıdır. Cihazın Proxy ayarları kapalı olmalıdır. Antivirüs ve benzeri programlar kapalı konuma getirilmelidir. Cihazın DNS ayarlarının Superonline olduğu kontrol edilmelidir. Tüm bu işlemler sonrası belirtilen internet sayfasından hız testi yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline Nakil İşlemi Nasıl Yapılır?

Turkcell Superonline Nakil İşlemi için Turkcell Superonline resmi internet sitesinden ya da 0 850 222 0 222 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan nakil talebinde bulunmalısınız. Ayrıca internetinizi nakil edeceğiniz adresteki alt yapı sorgulamasını yaparak kullanabileceğiniz internet türünü belirlemelisiniz. Sonrasında belirlenen gün ve saatte Superonline teknik ekibi gelerek internetinizin yeni adresinize bağlantısını gerçekleştirir.

Turkcell Superonline Nakil İşlemi Kaç Gün Sürer?

Turkcell Superonline Nakil İşlemi, nakil talebiniz sonrasında 3 gün ile bir hafta arası bir sürede gerçekleştirilir. Yeni adresinizde bulunan alt yapı ve yapılacak işlemler süre için belirleyici olacaktır.

Turkcell Superonline Kaç Mbps Alırım?

Turkcell Superonline 1000 Mbps’ye kadar ışık hızında internet imkânı sunuyor. Superonline tarifelerinden istediğiniz hızda internet paketini satın alarak sizde ışık hızında internet kullanabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu